Jesteśmy Polką i Polakiem
Dziewczynką fajną i chłopakiem
Kochamy Polskę z całych sił,
Chcemy byś również kochał ją i ty i ty.

akwarela ilustracja dzien matki ziemi 52683 58142

Co roku 22 kwietnia nasza planeta obchodzi swoje święto. Międzynarodowy Dzień Ziemi to największe i najbardziej popularne święto ekologiczne na świecie. W naszym przedszkolu dzieci także zaangażowały się w obchody tego wyjątkowego dnia.

SAVE 20210421 162330

W dniu 22 kwietnia z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi w grupie II odbyły się zajęcia o tematyce ekologicznej. Przedszkolaki przypomniały sobie ważne zagadnienia ekologiczne jak segregacja śmieci, recykling.

2021 04 17 14 01 29W minionym tygodniu chłopcy i dziewczęta z grupy VI realizowali temat "Chcielibyśmy być sportowcami". Działania proponowane przedszkolakom miały za zadanie zaspokojenie naturalnej potrzeby ruchu dla dzieci na tym etapie rozwojowym.

 

W marcu witając wiosnę przedszkolaki z grupy Pani Karoliny wcieliły się w kolejną rolę. Tego dnia stali się ogrodnikami.  Samodzielnie posadzili swoje roślinki. Motywem przyświecającym tym zajęciom było wdrożenie dzieci do codziennej pielęgnacji kawiatów i podjęcia przez nich regularnych obowiązków.

"Zdrowo i sportowo" Przedszkolaki z grupy II kolejny już rok biorą udział w akcji "Zdrowo i sportowo". Głównym celem tej akcji jest aktywizacja ruchowa dzieci do lat 10.

27 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru. W grupie VI z tej okazji zrealizowano kolejny moduł Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Z kulrutą mi do twarzy". 

 2021 04 12 21 01 41W ubiegłym tygodniu podczas pracy zdalnej dzieci z grupy VI wybrały się w niesamowitą podróż kosmiczną. Zwiedzając najbardziej odległe zakątki naszego układu słenecznego wykonały ciekawe prace plastycne, wspaniałe kompozycje przestrzenne oraz wyjątkowe Kosmosłoiki. 

Thursday the 13th. . Joomla 3.0 Template.