Samorząd Uczniowski Gimnazjum

 

22
Samorząd Uczniowski Gimnazjum - działa od początku istnienia szkoły. W skład SU wchodzą wszyscy uczniowie Gimnazjum nr 6. Do rady SU wchodzi również po dwóch przedstawicieli z każej klasy. Samorząd zajmuje sie róznymi sprawami, m.in. opiniuje zmiany w WSO, Statucie itp. organizuje różne imprezy, np. Rajd Gimnazjalisty, "chrzest" pierwszków, Dzień Chłopaka, andrzejki, Mikołaj, walentynki... Bierze również udział w akcjach charytatywnych: Góra Grosza, akcje Caritas, WOŚP itp.


 

Samorząd Szkolny 2016/2017 

Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum
przewodniczący: Hanna  Zając kl. III a
zastępca:

Emilia Cisowska kl. 6 b
Bartłomiej Mrozek kl. 6 a

przedstawiciele klas:

kl. 4 a Julia Słota, Jagoda Gucwa
kl. 4 b Martyna Gugulska, Magda Górska
kl. 5 a Malwina Ryba, Kamil Kamiński
kl. 5 b Filip Wojnarski, Igor Łukaszyk
kl. 6 a Emilia Cisowska, Weronika Liana

kl. I a Kacper Rak, Emilia Augustyn, Jakub Bednarz
kl. II a Iza Bubniak, Maja Trzaskoś
kl. II b Kuba Przyboś, Filip Barszcz
kl. III a Hanna Zając, Wiktoria Mituś
kl. III b Klaudia Przybycień, Angelika Sekuła.

Opiekunowie samorządu: 

mgr Małgorzata Tokarz, mgr Elżbieta Zagórska, mgr Łukasz Stelmach 

**************ARCHIWUM******************

 

Samorząd Szkolny 2015/2016

Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum
przewodniczący: Oliwia Świątek kl. III b
zastępca:

Iza Bubniak kl. I a

Emilia Cisowska kl. 5 b

przedstawiciele klas:

kl. 4 a Malwina Ryba, Bartłomiej Janusz
kl. 4 b Filip Wojnarski, Igor Łukaszyk
kl. 5 a Bartłomiej Mrozek, Barbara Zagórska
kl. 5 b Emilia Cisowska, Iza Brzyska, Weronika Liana
kl. 6 a Jakub Bednarz, Kacper Rak

kl. I a Iza Bubniak, Maja Trzaskoś, Natalia Jamro
kl. I b Jakub Przyboś, Filip Barszcz
kl. II a Hanna Zając, Wiktoria Mituś
kl. II b Angelika Sekuła, Klaudia Przybycień
kl. III a Julia Rak, Magdalena Tatko
kl. III b Oliwia Swiątek, Maria Wygrzywalska

Opiekunowie samorządu: 

mgr Małgorzata Tokarz, mgr Elżbieta Zagórska, mgr Łukasz Stelmach 

Samorząd Szkolny 2014/2015

Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum
przewodniczący:  Maja Tabor, kl. 3b gim.
zastępca:

Izabela Bubniak, kl. 6a – wiceprzewodnicząca sp
Oliwia Świątek, kl. 2b – wiceprzewodnicząca gim.


przedstawiciele klas:

Odpowiedzialne za gazetkę ścienną:
Ola Gubała, kl. 3b gim.
Maja Tabor, kl.3b gim

Przedstawiciele z poszczególnych klas:
Klasa 4a: Faustyna Przybylska, Bartłomiej Mrozek
Klasa 4b: Oliwia Chmura, Emilia Cisowska
Klasa 5a: Kacper Rak, Jakub Bednarz
Klasa 6a: Izabela Bubniak, Natalia Jamro, Maja Tabor
Klasa 6b: Bruno Grad, Jakub Przyboś
Klasa 1a: Hanna Zając, Gabriela Kmon
Klasa 1b: Katarzyna Rączkowska, Klaudia Przybycień
Klasa 2a: Magdalena Tatko, Weronika Kożuch, Julia Rak
Klasa 2b: Oliwia Świątek, Maria Wygrzywalska
Klasa 3a: Barbara Bałajewicz, Sylwia Dąbrowska
Klasa 3b: Maja Tabor, Aleksandra Gubała


Opiekunowie samorządu: 

mgr Małgorzata Tokarz, mgr Elżbieta Zagórska, mgr Łukasz Stelmach 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Samorządy Szkolne 2012/2013

Szkoła Podstawowa Gimnazjum
przewodniczący:  Weronika Białoń, kl. VIa Wiktoria Migdar, kl. 2a
zastępca:  Julia Rak, kl. VIa Kamila Mruk, kl. 3b
przedstawiciele klas:

Maja Trzaskoś IV a
Gabriela Augustyn IV a
Zuzanna Zięba IV a
Izabela Bubniak IV a
Jakub Alibożek IV b
Justyna Śliwa IV b
Natalia Haluch IVb
Jakub Sychta V a
Hanna Zając V a
Katarzyna Rączkowska V b
Klaudia Przybycień V b
Weronika Kożuch VI a
Weronika Soczek VI a
Magdalena Tatko VI a
Oliwia Świątek VI b
Jakub SłotaVI b
Maciej Kukuła VI b

Kacper Korzeń, Barbara Bałajewicz – kl. 1a
Maja Tabor, Aleksandra Gubała – kl. 1b

Wiktoria Migdar, Dominika Chybińska – kl. 2a
Izabela Misiołek, Gabriela Szurek – kl. 2b

Adrianna Kuzak, Angelika Kołodziejczyk – kl. 3a
Kamila Mruk, Marcelina Węgrecka – kl. 3b



Opiekunowie samorządów: 
mgr Małgorzata Świerz, mgr Danuta Zimowska, mgr Klaudia Obrzut, mgr Wiesława Ptaszek mgr Anna Abram, mgr Barbara Szczur, mgr Małgorzata Tokarz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Samorządy Szkolne 2011/2012

  Szkoła Podstawowa Gimnazjum
przewodniczący: Anna Marchut Kinga Słopnicka
zastępca: Kacper Korzeń Bartosz Cieśla
przedstawiciele klas:

Wiktoria Walczy IVa
Patrycja Papciak IVa
Katarzyna Rączkowska IVb
Eryk Bernadyn IVb
Weronika Kożuch Va
Weronika Soczek Va
Julia Marmuźniak Vb
Jakub Słota Vb
Nina Opiela VIa
Barbara Bałajewicz VIa
Tomasz Tomalski VIa
Karol Mianowski VIb
Jakub Kosiński VIb

Dominika Chybińska Ia
Wiktoria Migdar Ia
Jakub Roman Ib
Piotr Paździora Ib
Klaudia Szot IIa
Anna Orchel IIa
Sylwia Grzybek IIb
Elżbieta Rząca IIb
Anna Haluch IIIa
Bartosz Cieśla IIIa
Monika Olbrych IIIb
Kinga Słopnicka IIIb

 


Opiekunowie samorządów:
Małgorzata Świerz, Klaudia Obrzut, Agata Przybycień, Danuta Zimowska
Małgorzata Tokarz, Agnieszka Sztaba, Joanna Korzeń.






















 

 

 Samorządy Szkolne 2010/2011

  Szkoła Podstawowa Gimnazjum
przewodniczący: Wiktoria Migdar VIa Klaudia Firlit
zastępca: Piotr Paździora VIb Dawid Karpik
przedstawiciele klas: Magdalena Tatko IVa
Jakub Zastępa IVa
Weronika Białoń IVb
Marcin Wal IVb
Barbara Bałajewicz Va
Kacper Korzeń Va
Aleksandra Gubała Vb
Anna Płaczek Vb
Zofia Zając VIa
Izabela Misiołek VIb
Weronika Pabis Ia
Magdalena Nowak Ia
Sylwia Grzybek Ib
Aleksandra Bubniak IIa
Joanna Ziemba IIa
Kinga Słopnicka IIb
Joanna Buźniak IIb
Karolina Roman IIIa
Łucja Kozień IIIb

Opiekunowie samorządów:
Małgorzata Świerz Małagorzata Owczarz
Agnieszka Sztaba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samorządy Szkolne 2009/2010

 

  Szkoła Podstawowa Gimnazjum
przewodniczący: Sylwia Grzybek kl. 6b Karolina Hojdak kl.3a
zastępca: Dominika Chybińska kl. 5a Dawid Karpik kl. 2a
przedstawiciele klas: Paulina Pyzik 4a
Wiktor Przesławski 4a
Karol Mianowski 4b
Aleksandra Gubała 4b
Karolina Guzik 5a
Wiktoria Migdar 5a
Magdalena Nowak 5b
Izabela Miziolek 5b
Gabriela Krok 5b
Iga Dochniak 6a
Sławomir Dudek 6a
Weronika Szura 6b
Karol Masłowski 6b
Anna Batory 1a
Joanna Ziemba 1a
Katarzyna Kwilosz 1a
Aleksandra Bubniak 1a
Hubert Dutka 1b
Eryk Przyboś 1b
Monika Olbrych 1b
Joanna Buźniak 1b
Luiza Misiołek 2a
Karolina Roman 2a
Weronika Michalik 2b
Łucja Kozień 2b
Klaudia Firlit 2b
Edyta Kretowicz 2b
Marcelina Łacek 3a
Edyta Siuta 3a
Karolina Mruk 3b
Miłosz Nabożny 3b
Joanna Żarnowska 3b
Kamil Pietrucha 3b

Opiekunowie samorządów:
mgr Klaudia Obrzut
mgr Małgorzata Świerz
mgr Danuta Zimowska
mgr Agata Przybycień

mgr Małgorzata Owczarz
mgr Agnieszka Kosiek

 

 

Wednesday the 18th. . Joomla 3.0 Template.