2016/2017

Miłosz Bedryło kl. II A - finalista etapu wojewódzkiego konkursu tematycznego organizowanego przez KO "Od algorytmu do programu",

2015/2016 

Laureaci i finaliści konkursów klas I-III SP  II semestr

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik

Nagroda
Oliwier Młynarczyk – kl.Ic
Marcin Penar – kl.Ib

Wyróżnienie
Krystian Przybylski – kl.Ic
Tymoteusz Dutka – kl.IIb
Wojciech Grzywa – kl.IIb

Ogólnopolska olimpiada „OLIMPUSEK”

Dyplomy laureatów:
Oliwier Młynarczyk – kl.Ic
Marcin Penar – kl.Ib
Antonina Zając – kl.IIa
Konrad Tajak – kl.IIb

Ogólnopolska olimpiada „OLIMPUSEK z języka angielskiego”

Dyplomy laureatów, nagroda książkowa:
Krystian Przybylski – kl.Ic
Szymon Jarek – kl.Ia
Kamil Budziak – kl.Ia

Dyplomy laureatów
Kamil Klabacha – kl.Ia
Dominika Marszałek – kl.Ia

Konkurs klas pierwszych "Asy z pierwszej klasy"

miejsce 1
Krystian Przybylski – kl. Ic
Amelia Gorzkowicz - kl.Ic
Franciszek Śliwa – kl.1a
Julia Trybus – kl.Ib
Anna Kukla – kl.Ib
Oliwier Młynarczyk – kl.Ic
Iga Nowak – kl.Ic

miejsce 2
Kamil Budziak – kl.Ia
Marcin Pener – kl.Ib
Leon Kozień – kl.Ic
Iga Kusiak – kl.Ib
Weronika Gugulska – kl.Ib
Kamil Palonek – kl.Ib
Jadwiga Przybycień – kl.Ic
Mikołaj Żaba – kl.Ic
Jakub Kuzak - kl.Ic

miejsce 3
Szymon Mateja – kl.Ia
Filip Białoń – kl.Ic

wyróżnienia
Karolina Barczyk kl.Ia
Szymon Jarek kl.Ia
Zuzanna Malinowska kl.Ic
Dominika Marszałek kl.Ia
Filip Czajka kl.Ib
Magdalena Myśliwiec kl.Ib
Zuzanna Bubniak kl.Ia
Kamil Klabacha kl. Ia
Konrad Łaś kl. Ia
Mateusz Wójcik kl. Ib
Kacper Przybyłowicz kl. Ic
Filip Cieśla kl. Ic
Borys Kozień kl. Ic
Bartek Kaszałowicz kl. Ib
Karolina Korzeń kl. Ib
Marlena Tajak kl. Ic
Wojciech Ćwiklik kl. Ia
Julianna Brągiel kl. Ib


Konkurs klas drugich "Asy z drugiej klasy”

I miejsce
Kornelia Kornek – kl. IIc


II miejsce
Wiktoria Wickowska – kl.IIb

III miejsce
Nikodem Cisowski – kl.IIb
Anna Habel – kl.IIb
Konrad Tajak – kl.IIb
Mateusz Szurek – kl.IIb
Igor Cionek – kl.IIc
Łukasz Gąsior – kl.IIc
Paweł Oksiutycz – kl.IIa
Antonina Zając – kl.IIa
Lubomir Hojsak – kl.IIa

Wyróżnienia
Julia Pająk – kl.IIc
Michał Czerhoniak – kl.IIc
Dawid Kamiński – kl.IIa
Konrad Kosiba – kl.IIb
Gabriela Piecuch – kl.IIc
Nadia Sopala – kl.IIc
Olaf Witusik – kl.IIb
Patryk Ziółkowski – kl.IIb

Szkolny konkurs czytelniczy w języku angielskim w kategorii klas 1-3 SP

Martyna Sieczkowska – kl.IIc

Konkurs Plastyki Obrzędowej na Pisankę Wielkanocną

III miejsce
Kamila Przybyłowicz – kl.IIIa
Nadia Sopala – kl.IIc
Wyróżnienie
Natalia Szczocarz – kl.IIa

Konkurs ,,Małopolska Marzanna”

III miejsce
Aleksandra Świerz – kl.IIIb
Radosław Wal – kl.IIIb
Miłosz Głowacz – kl.IIIb

Konkurs Wiedzy o Gorlicach "Cudze chwalicie, swego nie znacie”

I miejsce
Kamila Przybyłowicz – kl.IIIa
Wyróżnienie
Patryk Piróg – kl.IIIb

XXXII Wojewódzki Konkurs Recytatorski

Wyróżnienie
Nikodem Cisowski – kl.IIb

Dyplom ,,Wzorowy uczeń”

Wiktoria Bednarz kl.IIIa
Kamil Gawlak kl.IIIa
Alicja Gorzkowicz kl.IIIa
Jakub Kuzio kl.IIIa
Jan Łabuda kl.IIIa
Sandra Łaś kl.IIIa
Nikol Mikruta kl.IIIa
Kamila Przybyłowicz kl.IIIa
Michał Rolak kl.IIIa
Natalia Smoszna kl.IIIa
Rafał Woźniak kl.IIIa
Laura Zasadni kl.IIIa
Tomasz Zębala kl.IIIa
Magdalena Górska kl. IIIb
Jagoda Gucwa kl. IIIb
Martyna Gugulska kl. IIIb
Franciszek Kapłon kl. IIIb
Miłosz Makowski kl. IIIb
Patryk Piróg kl. IIIb
Oliwia Pyka kl. IIIb
Martyna Setlak kl. IIIb
Julia Słota kl. IIIb
Kacper Szarłowicz kl. IIIb
Aleksandra Świerz kl. IIIb
Anna Tatko kl. IIIb
Amelia Wiejaczka kl. IIIb
Szymon Wójcik kl. IIIb


Konkursy klas I-III SP        Semestr I  2015/2016

Powiatowy konkurs fotograficzny organizowany z okazji Jubileuszu 1050 lecia Chrztu Polski - budowle sakralne i ich wnętrza:
Opiekun: Łukasz Stelmach
miejsce I – Julia Kuryło z Miejskiego Zespołu Szkół nr 6 w Gorlicach


V Polsko-Słowacki Konkurs Fotograficzny „Mój Beskid Niski”
Opiekun: Łukasz Stelmach

- „Przyroda i architektura” do 12 lat
I miejsce  - Sebastian Kotowicz, MZS nr 6 Gorlice, za pracę: Na styku kultur
- „Przyroda i architektura” do 20 lat
I miejsce – Nie przyznano
II miejsce- Kacper Augustyn, MZS nr 6 Gorlice, za pracę: W oddali
II miejsce - Izabela Bubniak, MZS nr 6 Gorlice, za pracę: Kapliczka w białych barwach

LAUREACI KONKURSÓW PLASTYCZNYCH
PRACOWNIA PLASTYCZNA MDK GORLICE
OPIEKUN ARTYSTYCZNY MGR GRZEGORZ KARPIŃSKI


VIII KARPACKIE BIENNALE GRAFIKI DZIECI I MŁODZIEŻY – POLSKA, SŁOWACJA,
UKRAINA, WĘGRY
PRZEMYŚL – WRZESIEŃ 2015

NAGRODA: KACPER RAK

II OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY
„MOJE PASJE I FASCYNACJE”
GORZÓW WLK – PAŹDZIERNIK 2015

NAGRODY: ZUZANNA CISOWSKA, DYMITR MAJCZAK


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„POZYTYWKA – CZYLI WSZYSTKO TO CO SPRAWIA ,ŻE JESTEM SZCZĘŚLIWY”
RYBNIK – PAŹDZIERNIK 2015

NAGRODA: ZUZANNA CISOWSKA

XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS DZIECIĘCEJ TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ
„NAJPIĘKNIEJSZA JEST MOJA OJCZYZNA”
KATOWICE – PAŹDZIERNIK 2015

NAGRODA: ANNA KULIŃSKA


I OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
„WAKACJE”
JELENIA GÓRA – PAŹDZIERNIK 2015

NAGRODA: RAFAŁ WOŹNIAK
WYRÓŻNIENIA: OLIWIA GRAJEWSKA, WIKTORIA BAJOREK


MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY
„TANIEC JEST WOKÓŁ NAS”
ELBLĄG - PAŹDZIERNIK 2015

NAGRODA: IZABELA ODUNCU ( II MIEJSCE )


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„BARWY NIEPODLEGŁOŚCI”
ŚWIDNICA – LISTOPAD 2015

NAGRODA: WERONIKA SOCZEK
WYRÓŻNIENIE: KRYSTIAN TRZCIŃSKI


XXI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„MOJE MIASTO – MOJA MIEJSCOWOŚĆ”
LIDZBARK WARMIŃSKI – LISTOPAD 2015

NAGRODY: WERONIAK DEĆ, OLIWIA GRAJEWSKA


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„CZTERY PORY ROKU – JESIEŃ”
WAŁBRZYCH – LISTOPAD 2015

NAGRODA: WIKTORIA FLORCZYK ( I MIEJSCE )
WYRÓŻNIENIE: RAFAŁ WOŹNIAK


XIV WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY
„ BOŻE NARODZENIE – TRADYCJA I WSPÓŁCZESNOŚĆ”
TRZEBINIA – GRUDZIEŃ 2015

NAGRODY: RAFAŁ WOŹNIAK, SZYMON PIOTROWSKI


III OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„KARTKA ŚWIĄTECZNA, BOŻE NARODZENIE – NOWY ROK”
ŚWIDNICA – GRUDZIEŃ 2015

WYRÓŻNIENIE: WERONIKA SOCZEK

XVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„KARTKA ŚWIĄTECZNA”
PABIANICE – GRUDZIEŃ 2015

NAGRODY: JULIA SŁOTA, KRYSTIAN TRZCIŃSKI


XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„GRAFIKA 2015”
LUBLIN – GRUDZIEŃ 2015

NAGRODY: DYMITR MAJCZAK, ZUZANNA CISOWSKA, KRYSTIAN TRZCIŃSKI
WYRÓŻNIENIA: IZABELA ODUNCU, WERONIKA SOCZEK

XXIV OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„WITAJ GWIAZDKO ZŁOTA”
TYCHY – STYCZEŃ 2016

NAGRODA: MAGDALENA TATKO
WYRÓŻNIENIE: ROZALIA WIĘCEK

 

XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„MOJE SPOTKANIE Z FOLKLOREM”
RYBNIK – STYCZEŃ 2016

NAGRODY: IZABELA ODUNCU, EMILIA AUGUSTYN, WERONIAK DEĆ,
ANNA KULIŃSKA, RITA SŁOTA
WYRÓŻNIENIA: MAKSYMILIAN DEĆ, JAKUB ROLAK, KRYSTIAN TRZCIŃSKI

 

XXXIV Jesienny Gorlicki Konkurs Recytatorski Poezji Jednego Wiersza 

Etap szkolny 

Wyróżnienia:
Mateusz Wójcik – kl. I b
Przemysław Górski – kl. III b
Martyna Gugulska – kl. III b 

Etap powiatowy

Wyróżnienie:
Mateusz Wójcik – kl. I b 


Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej
„Pierścień Świętej Kingi”

Etap szkolny 

Wyróżnienia:
Oliwier Młynarczyk – kl. I c
Nikodem Cisowski – kl. II b
Martyna Gugulska – kl. III b 

Etap ogólnopolski 

Finalista
Martyna Gugulska – kl. III b 

XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Pocztówka do Świętego Mikołaja"
Laureatka
Zuzanna Zima – kl. I a 

Wyniki konkursu „Ja to umiem, ja to wiem” 

I miejsce
Zuzanna Bubniak – kl. Ia
Jakub Kuzak – kl. Ic
Dominika Marszałek – kl. Ia
Iga Kusiak – kl. Ib
Marcin Penar – kl. Ib 

II miejsce
Karolina Barczyk – kl. Ia
Franciszek Śliwa – kl. Ia
Julianna Brągiel – kl. Ib
Karolina Korzeń – kl. Ib
Weronika Gugulska – kl. Ib
Oliwier Młynarczyk – kl. Ic
Amelia Gorzkowicz – kl. Ic
Jadwiga Przybycień – kl. Ic
Marlena Tajak – kl. Ic 

III miejsce
Kamil Budziak – kl. Ia
Kamil Palonek – kl. Ib
Mateusz Wójcik – kl. Ib
Iga Nowak – kl. Ic
Julia Trybus – kl. Ib
Emilia Stasiowska – kl. Ib
Filip Czajka – kl. Ib
Borys Kozień – kl. Ic
Ksawery Deda – kl. Ic
Szymon Jarek – kl. Ia
Szymon Mateja – kl. Ia
Maria Gawior – kl. Ib
Eryk Podolski – kl. Ib
Dawid Gąsior – kl. Ib
Mikołaj Żaba – kl. Ic 

Wyróżnienia
Magdalena Myśliwiec – kl. Ib
Anna Kukla – kl. Ib
Zuzanna Malinowska – kl. Ic
Nadia Niedziela – kl. Ic
Wiktor Krupa – kl. Ic
Adrian Ciesielka – kl. Ia
Eliza Szurek – kl. Ia
Szymon Lisowski – kl. Ib
Maksymilian Gorzkowicz – kl. Ib
Filip Białoń – kl. Ic
Krystian Przybylski – kl. Ic 

Wyniki konkursu ,,Między nami drugakami” 

I miejsce
Dawid Kamiński – kl. II a
Lubomir Hojsak – kl. II a
Nikodem Cisowski – kl. II b
Wojciech Grzywa – kl. II b
Michał Czerhoniak – kl. II c 

II miejsce
Antonina Zając – kl. II a
Paweł Oksiutycz – kl. II a
Tomasz Wal – kl. II b
Olaf Witusik – kl. II b
Kornelia Kornek – kl. II c
Gabriela Piecuch – kl. II c
Łukasz Gąsior – kl. II c
Natalia Konopka – kl. II c 

III miejsce
Patryk Ziółkowski – kl. II b
Mateusz Szurek – kl. II b
Konrad Tajak – kl. II b
Wiktoria Wickowska – kl. II b
Konrad Kosiba – kl. II b
Anna Habel – kl. II b
Julia Pająk – kl. II c
Nadia Sopala – kl. II c 

Wyróżnienia
Daria Dyląg – kl. II a
Dominika Siwiak – kl. II a
Artur Pisz – kl. II a
Zuzanna Firlej – kl. II b
Igor Cionek – kl. II c
Vincent Daszuta – kl. II c
Martyna Sieczkowska – kl. II c
Krystian Janik – kl. II c
Julia Siwek – kl. II c
Jakub Byczek – kl. II c 

Wyniki konkursu ,,Asy z trzeciej klasy” 

I miejsce
Martyna Gugulska - kl. IIIb 

II miejsce
Kacper Szarłowicz - kl. IIIb
Laura Zasadni - kl. IIIa 

III miejsce
Aleksandra Świerz - kl. IIIb
Miłosz Makowski - kl. IIIb
Wiktoria Bednarz - kl. IIIa 

Wyróżnienie
Sandra Łaś kl. IIIa
Patryk Piróg kl. IIIb
Kamila Przybyłowicz kl. IIIa
Jakub Kuzio kl. IIIa
Anna Tatko kl. IIIb
Rafał Woźniak kl. IIIa
Martyna Setlak kl. IIIb
Błażej Radzik kl. IIIb
Tomasz Zębala kl. IIIa
Bartosz Sieradzki kl. IIIb
Filip Kmiecik kl. IIIb
Franek Kapłon kl. IIIb

Laureaci i finaliści konkursów w roku szkolnym 2014/2015

Konkursy klas I-III SP
Semestr I


XXXIII Konkurs Poezji Jednego Wiersza
Etap szkolny

Wyróżnienia:
Aleksandra Orlof z klasy 1b,
Aleksandra Świerz z klasy 2b,
Wojciech Grzywa z klasy 1b

Etap powiatowy

Wyróżnienie:
Wojciech Grzywa z klasy 1b

Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej
„Pierścień Świętej Kingi”

Etap szkolny

Wyróżnienia:
Przemysław Górski z klasy 2b,
Aleksandra Świerz z klasy 2b
Szymon Piotrowski z klasy 3a

Etap ogólnopolski
Finalista
Przemysław Górski z klasy 2b

Szkolny Konkurs Plastyczny
"Wiem, co jem. Żyję i rosnę zdrowo"

Wyróżnienia:
1a: Artur Pisz,
Natalia Szczocarz,
Paweł Oksiutycz
1b: Konrad Tajak,
Nikodem Cisowski,
Wiktoria Wickowska
1c: Zosia Tatko,
Julia Siwek,
Estera Zych
2a: Natalia Smoszna,
Rafał Woźniak,
Anna Radwan,
Kamila Przybyłowicz
2b: Aleksandra Świerz,
Aurelia Nowak,
Błażej Radzik,
Bartek Sieradzki
3a: Jan Szurek,
Alicja Białoń,
Michał Tenerowicz
3b: Małgorzata Kaszałowicz,
Katarzyna Gorzkowicz,
Wiktor Cionek


Szkolny Konkurs Plastyczny
„Promujemy zdrową żywność – kampania reklamowa”

Wyróżnienia:

Zuzanna Źrałka klasa 1a,
Alicja Hudyka klasa 1a,
Nikodem Cisowski klasa 1b,
Tymek Dutka klasa 1b,
Kornelia Kornek klasa 1c,

Alicja Gorzkowicz klasa 2a,
Anna Radwan klasa 2a,
Jan Łabuda klasa 2a,
Tomasz Zębala klasa 2a,
Laura Zazadni klasa 2a,
Aleksandra Świerz klasa 2b,
Szymon Krawczyk klasa 2b,
Przemek Górski klasa 2b,

Martyna Szura klasa 3a,
Julia Czajka klasa 3b,
Weronika Surmacz klasa 3b,
Małgorzata Kaszałowicz klasa 3b

,,Ja to umiem, ja to wiem”
konkurs dla klas pierwszych

I miejsce
Filip Brągiel kl. Ia
Paweł Oksiutycz kl. Ia
Konrad Tajak kl. Ib
Zuzanna Firlej kl. Ib
Kornelia Kornek kl. Ic
Julia Pająk kl. Ic
Michał Czerhoniak kl. Ic
Łukasz Gąsior kl. Ic

II miejsce
Nicole Godek kl. Ic
Anna Habel kl. Ib
Zuzanna Źrałka kl. Ia

III miejsce
Tymoteusz Dutka kl. Ib
Mateusz Szurek kl. Ib
Konrad Kosiba kl. Ib
Olaf Witusik kl. Ib
Dawid Kamiński kl. Ia
Lubomir Hojsak kl. Ia
Nadia Sopala kl. Ic



,,Między nami drugakami’’
konkurs dla klas drugich

I miejsce

Laura Zasadni kl. 2a
Aleksandra Świerz kl. 2b

II miejsce
Anna Tatko kl. 2b
Martyna Gugulska kl. 2b

III miejsce
Martyna Setlak kl. 2b
Kacper Szarłowicz kl. 2b
Filip Kmiecik kl. 2b

Wyróżnienia
Miłosz Makowski kl. 2b
Tomasz Zębala kl. 2a
Sandra Łaś kl. 2a
Jagoda Gucwa kl. 2b
Nadia Tarsa kl. 2b
Eryk Potok kl.2a
Patryk Piróg kl. 2b
Woźniak Rafał kl. 2a
Alicja Gorzkowicz kl.2a


„ASY Z TRZECIEJ KLASY”
konkurs dla klas trzecich

I miejsce
Oliwia Romaszko kl. 3a
II miejsce
Bartłomiej Janusz kl. 3a
III miejsce
Oliwia Gruca kl. 3b
Wiktor Cionek kl. 3b
Aleksandra Grad kl. 3b
Aleksandra Tybor kl. 3a
Filip Wojnarski kl. 3b

Wyróżnienia
Małgorzata Kaszałowicz kl. 3b
Wiktoria Siwek kl. 3b
Szymon Piotrowski kl. 3a
Leon Śliwa kl. 3b
Kamila Mituś kl. 3a
Mateusz Świder kl. 3b
Julia Czajka kl. 3b
Igor Łukaszyk kl. 3b
Martyna Szura kl. 3a
Tobiasz Kordyl kl. 3a

Ogólnopolska olimpiada
„OLIMPUSEK”

Dyplom laureata i nagroda książkowa:

Oliwia Gruca klasa 3b

Dyplomy laureatów:

Aleksandra Świerz klasa 2b
Filip Kmiecik klasa 2b
Anna Tatko klasa 2b
Kacper Szarłowicz klasa 2b
Martyna Gugulska klasa 2b
Wiktor Cionek klasa 3b
Filip Wojnarski klasa 3b
Szymon Piotrowski klasa 3a


Ogólnopolska olimpiada
„OLIMPUSEK z języka angielskiego”

Dyplomy laureatów:

Tymoteusz Dutka klasa 1b
Antonina Zając klasa 1a
Sandra Łaś klasa 2a

II semestr

Konkurs klas pierwszych "Asy z pierwszej klasy"

I miejsce: Michał Czerhoniak kl.Ic
II miejsce: Antonina Zając kl.Ia
Konrad Tajak kl.Ib
III miejsce: Filip Brągiel kl.Ia
Olaf Witusik kl.Ib
Wyróżnieni:
Lubomir Hojsak kl.a
Dawid Kamiński kl.a
Wiktoria Miśkowiec kl.Ia
Natalia Szczocarz kl.Ia
Zuzanna Żrałka kl.Ia
Nikodem Cisowski kl.Ib
Zuzanna Firlej kl.Ib
Anna Habel kl.Ib
Mateusz Szurek kl.Ib
Wiktoria Wickowska kl.Ib
Patryk Ziółkowski kl.Ib
Igor Cionek kl.Ic
Łukasz Gąsior kl.Ic
Nikole Godek kl.Ic
Gabriela Janusz kl.Ic
Korneli Kornek kl.Ic
Julia Pająk kl.Ic
Martyna Sieczkowska kl.Ic
Julia Siwek kl.Ic

Konkurs klas drugich "Asy z drugiej klasy”

I miejsce: Filip Kmiecik IIb
Sandra Łaś IIa

II miejsce: Kamila Przybyłowicz IIa
Jakub Kuzio IIa
Alicja Gorzkowicz IIa
Laura Zasadni IIa
Kacper Szarłowicz IIb
Patryk Piróg IIb
Martyna Gugulska IIb
III miejsce: Dawid Szczepanik IIa
Anna Tatko IIb
Rafał Woźniak IIa
Aleksandra Świerz IIb
Wyróżnienia: Kamil Gawlak IIa
Miłosz Makowski IIb
Jan Łabuda IIa
Przemysław Górski IIb
Szymon Wójcik IIb
Jagoda Gucwa IIb
Amelia Wiejaczka IIb
Maria Łukasiak IIb
Tomasz Zębala IIa

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Wyróżnienia:
Kacper Szarłowicz
Martyna Gugulska
Aleksandra Świerz

Wojciech Grzywa -I miejsce w konkursie plastycznym ,,Karty z historii mojej małej Ojczyzny’’ w 100-lecie Bitwy Gorlickiej.

Konkurs Plastyki Obrzędowej na Pisankę Wielkanocną

III miejsce
Tomasz Zimowski kl.Ic
Lubomir Hojsak kl.Ia
Konkurs ,,Małopolska Marzanna”

I miejsce
Aleksandra Świerz kl.IIb
Radosław Wal kl.IIb
II miejsce
Maria Łukasik kl.IIb
Wyróżnienie
Nadia Sopala kl.Ic

Konkurs Wiedzy o Gorlicach
,,Cudze chwalicie, swego nie znacie”

I miejsce
Igor Łukaszyk kl. IIIb

II miejsce
Oliwia Gruca kl.IIIb

III miejsce
Wiktor Cionek kl.IIIb

 

 Laureaci i finaliści konkursów w roku szkolnym 2013/2014

Konkursy klas I –III

Ja to umiem, ja to wiem - konkurs dla klas pierwszych

I miejsce:
Nikol Mikruta kl. Ia

Sandra Łaś kl. Ia
Martyna Gugulska kl. Ib
Filip Kmiecik kl. Ib
Kamila Przybyłowicz kl. Ia
Laura Zasadni kl. Ia

II miejsce:
Jakub Kuzio kl. Ia

Anna Tatko kl. Ib
Kacper Szarłowicz Ib
Dawid Kasprzyk kl. Ia

III miejsce:
Aleksandra Świerz kl. Ib

Patryk Piróg kl. Ib
Eryk Potok kl. Ia
Rafał Woźniak kl. Ia

Wyróżnienie:
Alicja Gorzkowicz kl. Ia
Nadia Tarsa kl. Ib
Martyna Setlak kl. Ib
Miłosz Makowski kl. Ib
Przemysław Górski kl. Ib
Jagoda Gucwa kl. Ib

Asy z pierwszej klasy - konkurs dla klas pierwszych

I miejsce:
Filip Kmiecik Ib 32 pkt.

Martyna Gugulska Ib 31,5 pkt.
Anna Tatko Ib 30,5 pkt.

II miejsce:
Miłosz Makowski Ib 29 pkt.

Eryk Potok Ia 28,5 pkt
Przemysław Górski Ib 28,5 pkt.
Alicja Gorzkowicz Ia 28 pkt.
Nikol Mikruta Ia 28 pkt.
Julia Słota Ib 28 pkt.

III miejsce:
Nadia Tarsa Ib 27,5 pkt.

Kacper Szarłowicz Ib 27,5 pkt.
Martyna Setlak Ib 27 pkt.
Jakub Kuzio Ia 26 pkt.
Michał Rolak Ia 26 pkt.
Laura Zasadni Ia 25,5 pkt.
Kamila Przybyłowicz Ia 25,5 pkt.

Wyróżnienia:
Sandra Łaś Ia 25 pkt.
Aleksandra Świerz Ib 25 pkt.
Patryk Piróg Ib 24,5 pkt
Szymon Wójcik Ib 24,5 pkt.
Rafał Woźniak Ia 23 pkt.
Dawid Szczepanik Ia 23 pkt.
Dawid Kasprzyk Ia 22,5 pkt.

Konkurs „Między nami drugakami”

miejsce I
Oliwia Gruca 2b 33p

Oliwia Romaszko 2a 33p
Szymon Piotrowski 2a 33p
Aleksandra Tybor 2a 33p

miejsce II
Wiktor Cionek 2b 32,5
Tobiasz Kordyl 2a 32
Patrycja Madej 2a 32
Martyna Szura 2a 31,5
Igor Łukaszyk 2a 30

miejsce III
Filip Wojnarski 2b 29,5
Alicja Białoń 2a 29
Bartłomiej Janusz 2a 29
Karolina Mituś 2a 29
Wiktoria Siwek 2b 28,5
Leon Śliwa 2b 28

wyróżnienia
Małgorzata Kaszałowicz 2b 27p
Mateusz Świder 2b 26,5
Marcelina Jarek 2b 26
Krystian Gierut 2b 26
Paulina Tokarz 2a 25,5
Michał Tenerowicz 2a 25
Julia Czajka 2b 25

Konkurs  „Asy z drugiej klasy”

1. miejsce
Wiktor Cionek 2 b

2. miejsce
Igor Łukaszyk 2 b

Filip Wojnarski 2 b
Wiktoria Siwek 2 b
Bartłomiej Janusz 2 a
Oliwia Romaszko 2 a
Tobiasz Kordyl 2 a
Kamila Mituś 2 a

3. miejsce
Oliwia Gruca 2 b

Julian Kobus 2 a
Szymon Piotrowski 2 a
Mateusz Świder 2 b

wyróżnienia:
Aleksandra Tybor 2 a
Martyna Szura 2 a
Julia Czajka 2 b
Krystian Gierut 2 b
Leon Śliwa 2 b
Kamil Kamiński 2 a
Alicja Białoń 2 a

Konkurs ,,Asy z trzeciej klasy”

I miejsce
Oliwia Chmura kl.IIIb

II miejsce
Bartłomiej Mrozek kl.IIIa
Michał Obrzut kl.IIIb
Emilia Cisowska kl.IIIb

III miejsce
Dominik Hoffman kl.IIIa
Dawid Szewczyk kl.IIIa
Sebastian Kotowicz kl.IIIb

Wyróżnienia
Jagoda Wójcik kl.IIIa
Jakub Grępka kl.IIIa
Barbara Zagórska kl.IIIa
Weronika Liana kl.IIIb
Emilia Waląg kl.IIIb
Kajetan Borowicz kl.IIIb
Nikola Hajduk kl.IIIb
Szymon Makowski kl.IIIb
Szymon Samsonowicz kl.IIIb

Laureaci i finaliści konkursów w roku szkolnym 2012/2013


Konkursy klas I –III
SEMESTR I


Ogólnopolski konkurs ,,Najlepsze hasło promujące czytelnictwo”
wyróżnienie - Szymon Samsonowicz (kl.IIb)

Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I – III
wyróżnienie
Szymon Piotrowski (kl.Ia)
Emilia Cisowska (kl.IIb
Katarzyna Korzeń (kl.IIIa)
Zuzanna Cisowska (kl.IIIa)

XXXI Gorlicki Konkurs Poezji Jednego Wiersza
nagroda
Emilia Cisowska (kl.IIb)
Zuzanna Cisowska (kl.IIIa)
wyróżnienie
Katarzyna Korzeń (kl.IIIa)

Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Św. Kingi”
finalistka
Wiktoria Bajorek (kl.IIIa)

Gorlicki Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych
wyróżnienie
Sebastian Kotowicz (kl. IIb)

Szkolny konkurs wiedzy „Ja to umiem , ja to wiem”
I miejsce
Białoń Alicja (kl.Ia)
Cionek Wiktor (kl.Ib)
Grad Aleksandra (kl.Ib)
Gruca Oliwia (kl.Ib)
Kamiński Kamil (kl.Ia)
Mituś Kamila (kl.Ia)
Piotrowski Szymon (kl.Ia)
Romaszko Oliwia (kl.Ia)
Tabor Aleksandra (kl.Ia)
Zych Joanna (kl.Ia)
II miejsce
Dyląg Karolina (kl.Ia)
Łukaszyk Igor (kl.Ib)
Siwek Wiktoria (kl.Ib)
Szura Martyna (kl.Ia)
Ryba Malwina (kl.Ia)
III miejsce
Kaszałowicz Małgorzata (kl.Ib)
Kobus Julian (kl.Ia)
Liszka Filip (kl.Ia)
Wojnarski Filip (kl.Ib)
wyróżnieni
Czajka Julia (kl.Ib) 1b
Jarek Marcelina (kl.Ib)
Kordyl Tobiasz (kl.Ia)
Radwan Michał (kl.Ib)
Śliwa Leon (kl.Ib)

Szkolny konkurs wiedzy ,, Między nami drugakami”
I miejsce
Emilia Cisowska (kl.IIb)
II miejsce
Szymon Makowski (kl.IIb)
Bartłomiej Mrozek (kl.IIa)
Barbara Zagórska (kl.IIa)
III miejsce
Oliwia Chmura (kl.IIb)
Kacper Tokarski (kl.IIa)
Dawid Szewczyk (kl.IIa)
Julia Kuzak (kl.IIa)
Wyróżnienia
Aleksandra Litwa (kl.IIb)
Jakub Rolak (kl.IIa)
Julia Miciek (kl.IIb)
Kajetan Borowicz (kl.IIb)
Marcelina Fidera (kl.IIa)
Jędrek Chrostowski (kl.IIa)
Kamila Sarnecka (kl.IIa)
Karolina Burkot (kl.IIb)
Diana Kołodziejczyk (kl.IIb)
Martyna Orlof (kl.IIa)


Szkolny konkurs wiedzy ,,Asy z trzeciej klasy”
I miejsce
Katarzyna Korzeń
Kacper Rak
II miejsce
Jakub Bednarz
Martyna Woźniak
III miejsce
Marcelina Hojdak
Zuzanna Cisowska
Oskar Cionek
wyróżnienia
Emilia Augustyn
Wiktoria Bajorek
Aleksandra Rząca
Dawid Konopka
Maciej Trzaskoś

II SEMESTR


Wojewódzki Konkurs „Małopolska Marzanna”
III miejsce
Emilka Cisowska (kl.IIb)
Iza Brzyska (kl.IIb)
wyróżnienie
Oliwia Chmura (kl.IIb)
Julia Chmura (kl.IIIa)

 

Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej na Pisankę Wielkanocną
II miejsce
Bartek Mrozek (kl. IIa)
wyróżnienie
Amelia Skuza (kl.IIa)

 

Ogólnopolski Konkurs „Olimpusek” z języka angielskiego
II miejsce
Martyna Szura (kl.Ia)
Wiktor Cionek (kl.Ib)

 

Międzynarodowy Konkurs „Matematyczny Kangur”
wyróżnienie
Dawid Dudek (kl.IIIa)
Kacper Rak (kl.IIIa)
Marcelina Hojdak (kl.IIIa)

 

Szkolny konkurs wiedzy ,,Asy z pierwszej klasy”
I miejsce
Szymon Piotrowski (kl. Ia)
Aleksandra Tybor (kl.Ia)
Oliwia Gruca (kl. Ib)
Wiktor Cionek (kl.Ib)
Kamila Mituś (kl.Ia)
Oliwia Romaszko (kl.Ia)
II miejsce
Tobiasz Kordyl (kl.Ia)
Julia Czajka (kl.Ib)
Wiktoria Siwek (kl.Ib)
III miejsce
Leon Śliwa (kl. Ib)
wyróżnienia
Julian Kobus (kl.Ia)
Bartłomiej Janusz (kl.Ia)
Krystian Gierut (kl.Ib)
Marcelina Jarek (kl.Ib)
Jan Szurek (kl.Ia)
Patrycja Madej (kl.Ia)
Filip Liszka (kl.Ia)
Małgorzata Kaszałowicz (kl.Ib)
Igor Łukaszyk (kl.Ib)
Michał Tenerowicz (kl.Ia)
Filip Wojnarski (kl.Ib)
Martyna Szura (kl.Ia)
Alicja Białoń (kl.Ia)

 

Szkolny konkurs wiedzy ,,Asy z drugiej klasy”
I miejsce
Emilia Cisowska (kl.IIb)
Oliwia Chmura (kl.IIb)
II miejsce
Bartłomiej Mrozek (kl.IIa)
Kajetan Borowicz (kl.IIb)
Michał Obrzut (kl.IIb)
III miejsce
Sebastian Kotowicz (kl.IIb)
Kamila Sarnecka (kl.IIa)
Jagoda Wójcik (kl.IIa)
Jakub Grępka (kl.IIa)
wyróżnienie
Barbara Zagórska (kl.IIa)
Michał Janik (kl.IIa)
Maciej Gorzkowicz (kl.IIa)
Julia Kuzak (kl.IIa)
Jędrzej Chrostowski (kl.IIa)
Kacper Tokarski (kl.IIa)
Jakub Rolak (kl.IIa)
Szymon Makowski (kl.IIb)

 

Oliwia Szkraba z klasy VI a - finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych.

Zofia Zającz klasy II a gimnazjum - I miejsce etapu powiatowego Olimpiady zdrowia oraz V miejsce na etapie okręgowym.

Patrycja Papciak z klasy Va szk.podst. - II miejsce na etapie gminnym konkursu ekologicznego dla szkół podstawowych oraz zakwalifikowanie się do etapu powiatowego.

Anna Orchel z klasy III a gimnazjum - IV miejsce na Powiatowym Konkursie Ekologicznym dla gimnazjów.

 

Laureaci i finaliści konkursów w roku szkolnym 2011/2012

Powiatowy Konkurs Ekologiczny dla gimnazjalistów w Bobowej (17 maja 2012r.)
Anna Orchel - uczennica klasy IIa

Szachy:
Mistrzostwa Gorlic Szkoły Podstawowej
1 miejsce Zuzanna Cisowska
3 miejsce Bałajewicz Barbara
Mistrzostwa Powiatu
6 miejsce Zuzanna Cisowska


 

Gimnazjum

Powiatowy konkurs języka angielskiego dla gimnazjalistów "Wiedza o Nowej Zelandii". 

15 grudzień 2011 - PCE Gorlice  etap powiatowy:

Maciej Sobczyk kl. I B - III miejsce w finale

Oliwia Kowenicka kl. III A

 

 

Laureaci i finaliści konkursów w roku szkolnym 2010/2011:


SZKOŁA PODSTAWOWA - nauczanie zintegrowane

 

Konkurs Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień św. Kingi 2010"
etap -rejonowy - finaliści

Katarzyna Korzeń 1a - wyróżnienie
Alaksandra Rząca 1a
Opiekun - mgr Ewa Chrzanowska

Konkurs plastyczny "Kazimierz Wielki wczoraj i dziś"
etap miejski - finalistka

Ania Kulińska 3a
Opiekun - mgr Wiesława Ptaszek

KAMPANIA SPOŁECZNA TRZEŹWA MAŁOPOLSKA NO PROMIL - NO PROBLEM Konkurs na list do kierowcy
II miejsce klasa IIIa

pod opieką mgr Ewy Ziemby

29 Gorlicki Konkurs Poezji Jednego Wiersza

 22-24 listopada 2010 r. - Gorlickie Centrum Kultury
I miejsce zdobyła Kasia Korzeń kl.1a
II miejsce zdobyła Zuzia Cisowska kl. 1a
wyróżnienie otrzymała Ola Rząca kl. 1a

Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem mgr Ewy Chrzanowskiej.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA - klasy IV - VI

MAŁOPOLSKI KONKURS BIBLIJNY DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - EWANGELIA ŚW. MARKA
Etap wojewódzki - finalista

Kacper Korzeń 5a
Opiekun: s. Stanisława Szewczyk

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Etap rejonowy - finalista

Maciej Sobczyk 6b
Opiekun: mgr Urszula Bulińska

Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia
etap rejonowy - finalista

Jakub Roman 6b
opiekun: mgr Bozena Skałba

29 Gorlicki Konkurs Poezji Jednego Wiersza
główną nagrodę zdobyła Magdalena Tatko kl.4a

wyróżnienie otrzymała Weronika Białoń kl.4b
Opiekun: mgr Małgorzata Świerz

GIMNAZJUM

MAŁOPOLSKI KONKURS BIBLIJNY GIMNAZJUM - KSIĘGA WYJŚCIA
etap rejonowy - finalistka:

Anna Orchel 1a
Opiekun: s.Dorota Kochańska

MAŁOPOLSKI KONKURS BIOLOGICZNY
etap rejonowy - finalistka

Justyna Wziętek 3 a
opiekun: mgr Elżbieta Zagórska

MAŁOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY
etap rejonowy - finaliści

Krystian Ślusarz 3a
Justyna Wziętek 3a
Opiekun: mgr Krystyna Zawadzka

MAŁOPOLSKI KONKURS Z FIZYKI I ASTRONOMII
etap rejonowy - finaliści

Dawid Buliński 3b
Jakub Krężel 3a
Krystian Ślusarz 3a
Justyna Wziętek 3a

etap wojewódzki - finaliści
Dawid Buliński 3b
Jakub Krężel 3a
Krystian Ślusarz 3a
Opiekun: mgr Krystyna Zawadzka

MAŁOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY "Dzieje Ziem Polskich i losy Polaków w latach 1795-1914 na tle wydarzeń z historii powszechnej"
etap rejonowy - finaliści

Eliza Kuciakowska 3b
Dawid Buliński 3b
Jakub Krężel 3a
Opiekun: mgr Bożena Skałba

MAŁOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY
etap rejonowy - finaliści

Buliński Dawid 3b
Krężel Jakub 3a
Krężołek Marcin 3a
opiekun: mgr Małgorzata Nowak

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
etap rejonowy - finalista

Jakub Krężel 3a
opiekun: mgr Justyna Kubik, mgr Agnieszka Sztaba

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
etap wojewódzki - finaliści

Justyna Wziętek 3a
Jakub Krężel 3a
Luiza Misiołek 3a
opiekun: mgr Lucyna Rybczyk, mgr Ewa Müller

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY
etap rejonowy - finalista

Jakub Krężel 3a
opiekun: mgr Barbara Szczur

KONKURS INTERDYSCYPLINARNY "WIEM WIĘCEJ"
I etap rejonowy - finalista

Jakub Krężel 3a
Opiekun - mgr Małgorzata Owczarz

Projekt z Fizyki "Odkrywać nieznane, tworzyć nowe"
etap ogólnopolski - laureaci

Jakub Krężel 3a – nagroda główna w konkursie "Warsztaty – CERN” - Wyjazd tygodniowy do Genewy
Krystian Ślusarz 3a, Luiza Misiołek 3a – zwycięstwo w "Konkursie ZZZ – zbadaj – zobacz – zrozum" Wyjazd 3 dniowy do Wisły
Opiekun: mgr Krystyna Zawadzka

IX Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów
etap ogólnopolski - laureatka

Justyna Wziętek 3a
opiekun: mgr Lucyna Rybczyk

etap regionalny - laureatka
Justyna Wziętek 3a
opiekun: mgr Lucyna Rybczyk

etap regionalny - finaliści
Jakub Krężel 3a
Luiza Misiołek 3a
Krystian Ślusarz 3a
Eliza Kuciakowska 3a
opiekun: mgr Ewa Müller, mgr Lucyna Rybczyk

Powiatowy Konkurs Historyczny "Ksiądz Władysław Cyrgacz - kapelan Polski Podziemnej
etap powiatowy - laureaci

I miejsce drużynowo
Eliza Kuciakowska 3b
Dawid Buliński 3b
Jakub Krężel 3a
Opiekun: mgr Bożena Skałba

Konkurs "Rola przemysłu naftowego w rozwoju Gorlic i Ziemi Gorlickiej,   zobacz tutaj
etap rejonowy finaliści

Kamila Skałba 1b
opiekun: mgr Bożena Skałba

29 Gorlicki Konkurs Poezji Jednego Wiersza
uczestnicy: Katarzyna Kwilosz z klasy 2a, Anna Batory z klasy 2a, Jakub Krężel z klasy 3a, Kamila Skałba z klasy 1b.

wyróżnienie otrzymała Katarzyna Kwilosz kl.2a
opiekun: mgr Małgorzata Owczarz, Dorota zagórska

"Tadeusz Kościuszko - żołnierz wolności"
etap rejonowy - finalista

Krzysztof Białoń 3a
Opiekun: mgr Sławomir Kowalski, mgr Bożena Skałba

 

Laureaci i finaliści konkursów w roku szkolnym 2009/2010:



SZKOŁA PODSTAWOWA - nauczanie zintegrowane

Pałac Młodzieży w Nowym Sączu zorganizował już XXVI Wojewódzki Konkurs Recytatorski. Zmagania najlepszych recytatorów z całego województwa zostały poprzedzone przez eliminacje rejonowe, które odbyły się w Trzebini, Wadowicach, Tarnowie, Nowym Targu, Oświęcimiu, a także w Nowym Sączu. Wzięły w nich udział dwie uczennice naszej szkoły: Weronika Białoń i Magdalena Tatko z klasy 3a, które przygotowywały się do prezentacji pod kierunkiem pani Ewy Chrzanowskiej.

 

 

Około 40 uczestników zakwalifikowało się do wielkiego finału Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 14 maja 2010r. w siedzibie Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu. Poziom był naprawdę wysoki i komisja oceniająca miała trudne zadanie, dlatego w kategorii klas I-III przyznano 3 równorzędne nagrody, które otrzymali:
Adam Biskup – PM Nowy Sącz
Magdalena Tatko – SP nr 6 Gorlice
Kamil Naglik – DK Kęty
Gratulujemy Madzi nagrody i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

XXV Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży
23 kwietnia 2010 r. w Gorlickim Centrum Kultury odbył się przegląd dziecięcych grup teatralnych. Wśród wielu wykonawców prezentowała się również grupa uczniów z klasy 3a SP 6, która pod kierunkiem pani Teresy Klimek przygotowała przedstawienie „Dzień Rodzica”. Jury doceniło umiejętności naszych małych aktorów i przyznało im wyróżnienie! Gratulujemy!

 

Międzyszkolny konkurs "To ja, Chopin."
Naszą szkołę reprezentowały laureatki szkolnego konkursu wiedzy o Fryderyku Chopinie:
Oliwka Świątek-kl.IIIa,
Agatka Szura-kl.IIa,
Kasia Wszołek-kl.IIa.
Wśród 11 uczestników konkursu wyróżniona została Agatka Szura, która zdobyła II miejsce. Uczniów do konkursu przygotowała mgr E. Ziemba.

 

 

 

W dniu 23 marca 2010r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach odbyło się podsumowanie XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda. Laureatami etapu powiatowego zostali:
Ania Kulińska – kl. IIb SP (nauczyciel - mgr W. Ptaszek)
Weronika Białoń – kl. IIIa SP (nauczyciel - mgr E. Chrzanowska)
Mateusz Wszołek – kl. IIIa SP (nauczyciel - mgr E. Chrzanowska)
Nagrodzone prace wezmą udział w konkursie szczebla wojewódzkiego w Krakowie.

 

 

16 marca 2010 roku odbył się I Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III szkoły podstawowej.
Naszą szkołę reprezentowali:

Julian Kozioł kl. IIIa,
Magdalena Tatko kl. IIIa,
Weronika Białoń kl. IIIa,
Oliwia Szkraba kl. IIIb,
Jakub Zastępa kl. IIIb
Marcin Wal kl. IIIb.
Poziom był bardzo wyrównany i dzieci zajęły równorzędne miejsca, a wśród nich nasi uczniowie:
I miejsce – Julian Kozioł kl. IIIa
II miejsce – Magdalena Tatko kl. IIIa
Wyróżnienie – Jakub Zastępa kl. IIIb.
Do konkursu dzieci przygotowywały się pod kierunkiem : pani Ewy Chrzanowskiej i pani Agaty Zębali.

2 marca 2010 roku odbył się I Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III szkoły podstawowej.
Naszą szkołę reprezentowali: Paulina Barnowska kl. III, Karolina Kosińska kl. IIIa, Oliwia Świątek kl. IIIa, Natalia Dynda kl. IIIa, Oliwia Szkraba kl. IIIb i Jakub Zastępa kl. IIIb. Wyróżnienie otrzymała Paulina Barnowska z klasy IIIa.

 

 

30 listopada 2009 r. - XXVIII Konkurs Poezji Jednego Wiersza w kategorii dzieci klas I-III szkół podstawowych. Wzięło w nim udział 60 dzieci ze szkół całego powiatu gorlickiego. Naszą szkołę godnie reprezentowały cztery uczennice – laureatki etapu szkolnego: Gabriela Kmon z klasy IIa Magdalena Tatko z klasy IIIa Julia Rak Z klasy IIIa Weronika Białoń z klasy IIIa.
Magdalena Tatko zdobyła II miejsce
Weronika Białoń otrzymała wyróżnienie.

 

 

W II edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa  zatytułowanej Życzenia Bożonarodzeniowe dzieci polskich i słowackich laureatami zostali:
Gabrysia Kmon – kl. IIa SP (nauczyciel - mgr E. Ziemba)
Patrycja Papciak – kl. IIa SP (nauczyciel - mgr E. Ziemba)
Kacper Nowak – kl. IIIa SP (nauczyciel - mgr E. Chrzanowska)
Kacper Ziemba – kl. IB Gimnazjum (nauczyciel - mgr A. Słopnicka-Dudek)

 

 

30 listopada 2009 r. w Sali Kameralnej gmachu Opery Krakowskiej odbyło się uroczyste podsumowanie działań podejmowanych podczas kampanii społecznej Trzeźwa Małopolska No Promil No Problem. Kasia Wszołek z kl. IIa SP (wychowawca mgr Ewa Ziemba) została laureatką konkursu plastycznego

 

 

 

październik 2009 r. - Konkurs plastyczny Moja droga do szkoły
Uczniowie klasy Ia SP (wychowawca mgr Agata Przybycień) otrzymali nagrodę w kategorii Najlepsza klasa pierwsza.
Uczennica klasy II a SP Patrycja Papciak (wychowawca mgr Ewa Ziemba) otrzymała wyróżnienie w kategorii Najlepszy drugoklasista.

 

 

 




 

 

Friday the 20th. . Joomla 3.0 Template.