2017/2018

Laureaci i finaliścici konkursów klas I-III SP

II semestr

Wyniki wojewódzkiego konkursu „Małopolska Marzanna”

Wyróżnienie:
Bylica Antonina kl. 1b
Byczek Aleksander kl. 1a
Dutka Julia kl. 2a
Penar Marcin kl.3b

,,Asy z pierwszej klasy”- wyniki konkursu dla klas pierwszych
Miejsce I
Gurba Aleks kl. 1c
Bajorek Kaja kl. 1a
Hudzik Ksawery kl.1a
Ignar Jakub kl.1b

Miejsce II
Cionek Urszula kl.1a
Leszczyńska Milena kl.1b
Stec Jan kl.1b
Głóg Amelia kl.1c
Krzysztoń Zuzanna kl.1b
Miejsce III
Dembski Karol kl.1a
Łabuda Julian kl.1b
Mroczka Anna kl.1a
Bogusz Konrad kl.1b
Czerhoniak Justyna kl.1c
Drzymała Emilia kl.1c
Gucwa Patryk kl.1b
Igielska Weronika kl.1a
Mikrut Tymoteusz kl.1a
Piecuch Magdalena kl.1c
Sopala Michał kl.1a

Wyróżnienia:
Daszuta Matylda kl. 1c
Duszowicz Marcin kl.1a
Sierota Jakub kl.1b
Wandas Gabriela kl.1a
Cisowski Adam kl.1a
Dobosz Dawid kl.1b
Dobosz Emilia kl.1c
Mruk Maksymilian kl.1c
Tomasik Bartosz kl.1a
Firszt Eliza kl.1a

Wyniki konkursu wiedzy ,, Asy z drugiej klasy.”

I miejsce
Łęcka Amelia
Dziubaczka Zofia

II miejsce
Kozak Milena
Jankowska Zuzanna

III miejsce
Piecuch Nadia
Urbanowski Jakub
Zimowska Anna
Gruca Julia

Wyróżnienia
Bożek Emilia
Dutka Julia
Roman Wojciech
Wójcik Jakub
Solan Patrycja

Wyniki uczniów startujących w XI Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

Jakub Sierota (kl.1b) – nagroda główna
Marcin Duszowicz (kl.1a) – nagroda
Bartosz Tomasik (kl.1a) – nagroda
Amelia Głóg (kl.1c) – nagroda
Lena Pastuszczak (kl.1b) – wyróżnienie
Konrad Bogusz (kl.1b) – wyróżnienie
Aleks Gurba (kl.1c) – wyróżnienie
Zofia Dziubaczka (kl.2a) – wyróżnienie
Szymon Jarek (kl.3a) – nagroda
Kamil Budziak (kl.3a) – wyróżnienie
Maria Gawior (kl.3b) – wyróżnienie
Anna Kukla (kl.3b) – wyróżnienie

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego ,,Leon”- Matematyka.

Klasa I - laureaci
Julian Łabuda kl. 1b
Zuzanna Krzysztoń kl. 1b
Tymoteusz Mikrut kl. 1a
Aleksander Byczek kl. 1a
Kaja Bajorek kl. 1a
Adam Cisowski kl.1a
Konrad Bogusz kl.1b
Bartosz Tomasik kl.1a

Klasa III –laureaci
Iga Nowak kl.3
Oliwier Młynarczyk kl.3
Marcin Penar kl.3
Amelia Gorzkowicz kl.3
Jakub Kuzak kl.3
Borys Kozień kl.3
Mikołaj Żaba kl.3
Kamil Klabacha kl.3
Filip Białoń kl.3
Krystian Przybylski kl.3
Leon Kozień kl.3
Adrian Ciesielka kl.3
Szymon Jarek kl.3
Konrad Łaś kl.3
Marlena Tajak kl.3


Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady ,,Olimpusek’’.

Wiedza ogólna
Kaja Bajorek kl. 1a – dyplom laureata, nagroda książkowa

Urszula Cionek kl.1a – dyplom laureata
Tymoteusz Mikrut kl.1a – dyplom laureata
Marcin Penar kl.3b - dyplom laureata, nagroda książkowa
Anna Kukla kl.3b - dyplom laureata

Język angielski
Urszula Cionek kl.1a – dyplom laureata
Amelia Łęcka kl.2a - dyplom laureata
Maksymilian Mruk kl.1c – dyplom laureata

V Wojewódzki Festiwal Tańca ,,Roztańczona Szkoła”
II miejsce:
Magdalena Myśliwiec kl.3b
Weronika Gugulska kl.3b
Anna Kukla kl.3b
Iga Kusiak kl.3b
Karolina Korzeń kl.3b
Maria Gawior kl.3b
Iga Nowak kl.3c
Zuzanna Malinowska kl.3c

III miejsce:
Iga Nowak kl.3c
Oliwier Młynarczyk kl. 3c
Krystian Przybylski kl.3c
Jakub Kuzak kl. 3c
Iga Nowak kl.3c
Magdalena Myśliwiec kl.3b
Weronika Gugulska kl.3b
Anna Kukla kl.3b
Iga Kusiak kl.3b
Karolina Korzeń kl.3b
Maria Gawior kl.3b

Wyniki w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym

Marcin Penar kl.3b– laureat
Oliwier Młynarczyk kl.3c-laureat
Amelia Gorzkowicz kl.3c- laureat
Krystian Przybylski kl.3c – laureat
Jakub Kuzak kl.3c- laureat
Borys Kozień kl.3c- laureat
Leon Kozień kl.3c-wyróżnienie
Iga Nowak kl.3c- wyróżnienie
Kamil Klabacha kl.3a- wyróżnienie
Marlena Tajak kl.3c- wyróżnieni
Maria Gawior kl3b.- wyróżnienie
Mikołaj Żaba kl.3c- wyróżnienie
Iga Kusiak kl.3b – wyróżnienie

Miejski Turniej Gier i Zabaw „Mały Mistrz”

II miejsce drużynowe:

Miłosz Górski kl. 1a
Adam Cisowski kl. 1a
Bartłomiej Tomasik kl.1a
Fabian Radzik kl. 1c
Milena Leszczyńska kl. 1b
Justyna Czerhoniak kl. 1c
Joanna Jarocha kl. 1c
Urszula Cionek kl. 1a
Miłosz Sajchta kl. 2a
Anna Zimowska kl. 2a
Nadia Piecuch kl. 2a
Franciszek Śliwa kl. 3a
Witold Wałęga kl. 3a
Adrian Ciesielka kl. 3a
Zuzanna Bubniak kl. 3a
Zuzanna Zima kl. 3a
Maksymilian Gorzkowicz kl. 3b
Dawid Gąsior kl. 3b
Borys Kozień kl. 3c
Leon Kozień kl. 3c
Iga Nowak kl. 3c
Karolina Korzeń kl. 3c
Weronika Gugulska kl. 3b
Anna Kukla kl. 3b

Uczniowie, którzy wyróżniają się 100% frekwencją

Karol Dembski kl. 1a
Antonina Bylica kl. 1b
Alan Topór kl. 1c
Karolina Barczyk kl. 3a
Norbert Jarek kl. 3a
Zuzanna Zima kl. 3a
Szymon Mateja kl. 3a
Filip Czajka kl. 3b
Jakub Kuzak kl. 3c

I semestr 2017/2018

XXXVI Jesienny Gorlicki Konkurs Recytatorski Poezji Jednego Wiersza (etap powiatowy)

Wyróżnienia:
Tymoteusz Mikrut kl.1a
Dominika Marszałek kl.3a

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Św. Mikołaj”

Nagroda główna:
Magdalena Piecuch kl. 1c
Julianna Brągiel kl. 3b
Weronika Gugulska kl. 3b
Kaja Bilwin kl. 3b

Wyróżnienia:
Filip Czajka kl. 3b
Emilka Stasiowska kl. 3b
Maria Gawior kl. 3b
Marcin Penar kl. 3b

,,Ja to umiem, ja to wiem’’- konkurs dla klas pierwszych

I miejsce: Zuzanna Krzysztoń kl. Ib
Julian Łabuda kl. Ib
II miejsce: Weronika Igielska kl. Ia
Tymoteusz Mikrut kl. Ia
Bartosz Tomasik kl. Ia
Jan Stec kl. Ib
Jakub Sierota kl. Ib
III miejsce: Tomasz Kuzio kl. Ia
Gabriela Wandas kl. Ia
Urszula Cionek kl. Ia
Michał Szczerbań kl. Ia
Justyna Czerhoniak kl. Ic
Wyróżnienie:
Michał Sopala kl. Ia
Alicja Kapłon kl. Ia
Jakub Ignar kl. Ib
Amelia Głóg kl. Ic
Karol Dembski kl. Ia
Aleksander Byczek kl. Ia
Marcin Duszowicz kl. Ia
Anna Mroczka kl. Ia
Eliza Koszyk kl. Ib
Tymon Szufa kl. Ic
Lena Pastuszczak kl. Ib
Miłosz Górski kl. Ia
Kaja Bajorek kl. Ia

Wyniki konkursu,, Między nami drugakami”.

I miejsce: Dziubaczka Zofia
II miejsce: Łęcka Amelia
Gruca Julia
III miejsce: Kozak Milena
Piecuch Nadia
Wyróżnienie: Jankowska Zuzanna
Urbanowski Jakub
Bożek Emilia
Solan Patrycja
Roman Wojciech
Ossowski Oliwier

2016/2017

Laureaci i finaliścici konkursów klas I-III SP

X Edycja konkursu "Pod skrzydłami Anioła’’
I miejsce w konkursie literackim - Nadia Sopala klasa III c
wyróżnienie w konkursie piosenki świątecznej - Lubomir Hojsak klasa III

XXXV Jesiennym Konkursie Recytatorskim Jednego Wiersza
I miejsce -Nikodem Cisowski kl. III b w kategorii klas I-III

Wyniki konkursu wiedzy w klasie pierwszej ,,Ja to umiem, ja to wiem”

I miejsce
Łęcka Amelia
Kozak Milena
Piecuch Nadia

II miejsce
Gruca Julia
Dziubaczka Zofia

III miejsce
Solan Patrycja
Roman Wojciech
Zimowska Anna
Jankowska Zuzanna
Radzik Patrycja
Urbanowski Jakub

WYNIKI KONKURSU „MIĘDZY NAMI DRUGAKAMI”

I miejsce
Jakub Kuzak IIc
Amelia Gorzkowicz IIc
Magdalena Myśliwiec IIb
Emilia Stasiowska IIb
Oliwier Młynarczyk IIc
Anna Kukla IIb
Filip Białoń IIc
Mikołaj Żaba IIc
Iga Nowak IIc
Marcin Penar IIb

II miejsce
Krystian Przybylski IIc
Szymon Mateja IIa
Kamil Budziak IIa
Kamil Klabacha IIa
Karolina Barczyk IIa
Kamil Palonek IIb

III miejsce
Szymon Lisowski IIb
Jadwiga Przybycień IIc
Weronika Gugulska IIb
Julianna Brągiel IIb
Eryk Podolski IIb
Franciszek Śliwa IIa
Kacper Przybyłowicz IIc
Mateusz Wójcik IIb
Iga Kusiak IIc
Szymon Jarek IIa
Dominika Marszałek IIa

Wyróżnienia
Zuzanna Bubniak IIa
Borys Kozień IIc
Zuzanna Malinowska IIc
Leon Kozień IIc
Zuzanna Zima IIa
Dawid Gąsior IIb
Julia Trybus IIb
Adrian Ciesielka IIa
Wojciech Ćwiklik IIa

Wyniki międzyklasowego konkursu wiedzy ,,Asy z trzeciej klasy”

I miejsce
Dawid Kamiński – kl.IIIa
Izabela Stęplowska – kl.IIIa
Kornelia Kornek – kl.IIIc

II miejsce
Mateusz Szurek – kl.IIIb
Konrad Tajak – kl.IIIb
Julia Pająk – kl.IIIc
Antonina Zając – kl.IIIa

III miejsce
Nadia Sopala – kl.IIIc
Zuzanna Firlej – kl.IIIb
Patryk Ziółkowski – kl.IIIb
Michał Czerhoniak – kl.IIIc
Natalia Konopka – kl.IIIc
Igor Cionek – kl.IIIc
Anna Habel – kl.IIIb
Łukasz Gąsior – kl.IIIc

Wyróżnienia
Lubomir Hojsak – kl.IIIa
Nikodem Cisowski – kl.IIIb
Tymoteusz Dutka – kl.IIIb
Wiktoria Wickowska – kl.IIIb
Alicja Hudyka – kl.IIIa
Jakub Byczek – kl.IIIc
Jan Mrozek – kl.IIIc

 

2015/2016

Laureaci i finaliści konkursów klas I-III SP II semestr

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik

Nagroda
Oliwier Młynarczyk – kl.Ic
Marcin Penar – kl.Ib

Wyróżnienie
Krystian Przybylski – kl.Ic
Tymoteusz Dutka – kl.IIb
Wojciech Grzywa – kl.IIb

Ogólnopolska olimpiada „OLIMPUSEK”

Dyplomy laureatów:
Oliwier Młynarczyk – kl.Ic
Marcin Penar – kl.Ib
Antonina Zając – kl.IIa
Konrad Tajak – kl.IIb

Ogólnopolska olimpiada „OLIMPUSEK z języka angielskiego”

Dyplomy laureatów, nagroda książkowa:
Krystian Przybylski – kl.Ic
Szymon Jarek – kl.Ia
Kamil Budziak – kl.Ia

Dyplomy laureatów
Kamil Klabacha – kl.Ia
Dominika Marszałek – kl.Ia

Konkurs klas pierwszych "Asy z pierwszej klasy"

miejsce 1
Krystian Przybylski – kl. Ic
Amelia Gorzkowicz - kl.Ic
Franciszek Śliwa – kl.1a
Julia Trybus – kl.Ib
Anna Kukla – kl.Ib
Oliwier Młynarczyk – kl.Ic
Iga Nowak – kl.Ic

miejsce 2
Kamil Budziak – kl.Ia
Marcin Pener – kl.Ib
Leon Kozień – kl.Ic
Iga Kusiak – kl.Ib
Weronika Gugulska – kl.Ib
Kamil Palonek – kl.Ib
Jadwiga Przybycień – kl.Ic
Mikołaj Żaba – kl.Ic
Jakub Kuzak - kl.Ic

miejsce 3
Szymon Mateja – kl.Ia
Filip Białoń – kl.Ic

wyróżnienia
Karolina Barczyk kl.Ia
Szymon Jarek kl.Ia
Zuzanna Malinowska kl.Ic
Dominika Marszałek kl.Ia
Filip Czajka kl.Ib
Magdalena Myśliwiec kl.Ib
Zuzanna Bubniak kl.Ia
Kamil Klabacha kl. Ia
Konrad Łaś kl. Ia
Mateusz Wójcik kl. Ib
Kacper Przybyłowicz kl. Ic
Filip Cieśla kl. Ic
Borys Kozień kl. Ic
Bartek Kaszałowicz kl. Ib
Karolina Korzeń kl. Ib
Marlena Tajak kl. Ic
Wojciech Ćwiklik kl. Ia
Julianna Brągiel kl. Ib

Konkurs klas drugich "Asy z drugiej klasy”

I miejsce
Kornelia Kornek – kl. IIc

II miejsce
Wiktoria Wickowska – kl.IIb

III miejsce
Nikodem Cisowski – kl.IIb
Anna Habel – kl.IIb
Konrad Tajak – kl.IIb
Mateusz Szurek – kl.IIb
Igor Cionek – kl.IIc
Łukasz Gąsior – kl.IIc
Paweł Oksiutycz – kl.IIa
Antonina Zając – kl.IIa
Lubomir Hojsak – kl.IIa

Wyróżnienia
Julia Pająk – kl.IIc
Michał Czerhoniak – kl.IIc
Dawid Kamiński – kl.IIa
Konrad Kosiba – kl.IIb
Gabriela Piecuch – kl.IIc
Nadia Sopala – kl.IIc
Olaf Witusik – kl.IIb
Patryk Ziółkowski – kl.IIb

Szkolny konkurs czytelniczy w języku angielskim w kategorii klas 1-3 SP

Martyna Sieczkowska – kl.IIc

Konkurs Plastyki Obrzędowej na Pisankę Wielkanocną

III miejsce
Kamila Przybyłowicz – kl.IIIa
Nadia Sopala – kl.IIc
Wyróżnienie
Natalia Szczocarz – kl.IIa

Konkurs ,,Małopolska Marzanna”

III miejsce
Aleksandra Świerz – kl.IIIb
Radosław Wal – kl.IIIb
Miłosz Głowacz – kl.IIIb

Konkurs Wiedzy o Gorlicach "Cudze chwalicie, swego nie znacie”

I miejsce
Kamila Przybyłowicz – kl.IIIa
Wyróżnienie
Patryk Piróg – kl.IIIb

XXXII Wojewódzki Konkurs Recytatorski

Wyróżnienie
Nikodem Cisowski – kl.IIb

Dyplom ,,Wzorowy uczeń”

Wiktoria Bednarz kl.IIIa
Kamil Gawlak kl.IIIa
Alicja Gorzkowicz kl.IIIa
Jakub Kuzio kl.IIIa
Jan Łabuda kl.IIIa
Sandra Łaś kl.IIIa
Nikol Mikruta kl.IIIa
Kamila Przybyłowicz kl.IIIa
Michał Rolak kl.IIIa
Natalia Smoszna kl.IIIa
Rafał Woźniak kl.IIIa
Laura Zasadni kl.IIIa
Tomasz Zębala kl.IIIa
Magdalena Górska kl. IIIb
Jagoda Gucwa kl. IIIb
Martyna Gugulska kl. IIIb
Franciszek Kapłon kl. IIIb
Miłosz Makowski kl. IIIb
Patryk Piróg kl. IIIb
Oliwia Pyka kl. IIIb
Martyna Setlak kl. IIIb
Julia Słota kl. IIIb
Kacper Szarłowicz kl. IIIb
Aleksandra Świerz kl. IIIb
Anna Tatko kl. IIIb
Amelia Wiejaczka kl. IIIb
Szymon Wójcik kl. IIIb

 

Semestr I 2015/2016

XXXIV Jesienny Gorlicki Konkurs Recytatorski Poezji Jednego Wiersza

Etap szkolny

Wyróżnienia:
Mateusz Wójcik – kl. I b
Przemysław Górski – kl. III b
Martyna Gugulska – kl. III b

Etap powiatowy

Wyróżnienie:
Mateusz Wójcik – kl. I b

Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej
„Pierścień Świętej Kingi”

Etap szkolny

Wyróżnienia:
Oliwier Młynarczyk – kl. I c
Nikodem Cisowski – kl. II b
Martyna Gugulska – kl. III b

Etap ogólnopolski

Finalista
Martyna Gugulska – kl. III b

XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Pocztówka do Świętego Mikołaja"
Laureatka
Zuzanna Zima – kl. I a

Wyniki konkursu „Ja to umiem, ja to wiem”

I miejsce
Zuzanna Bubniak – kl. Ia
Jakub Kuzak – kl. Ic
Dominika Marszałek – kl. Ia
Iga Kusiak – kl. Ib
Marcin Penar – kl. Ib

II miejsce
Karolina Barczyk – kl. Ia
Franciszek Śliwa – kl. Ia
Julianna Brągiel – kl. Ib
Karolina Korzeń – kl. Ib
Weronika Gugulska – kl. Ib
Oliwier Młynarczyk – kl. Ic
Amelia Gorzkowicz – kl. Ic
Jadwiga Przybycień – kl. Ic
Marlena Tajak – kl. Ic

III miejsce
Kamil Budziak – kl. Ia
Kamil Palonek – kl. Ib
Mateusz Wójcik – kl. Ib
Iga Nowak – kl. Ic
Julia Trybus – kl. Ib
Emilia Stasiowska – kl. Ib
Filip Czajka – kl. Ib
Borys Kozień – kl. Ic
Ksawery Deda – kl. Ic
Szymon Jarek – kl. Ia
Szymon Mateja – kl. Ia
Maria Gawior – kl. Ib
Eryk Podolski – kl. Ib
Dawid Gąsior – kl. Ib
Mikołaj Żaba – kl. Ic

Wyróżnienia
Magdalena Myśliwiec – kl. Ib
Anna Kukla – kl. Ib
Zuzanna Malinowska – kl. Ic
Nadia Niedziela – kl. Ic
Wiktor Krupa – kl. Ic
Adrian Ciesielka – kl. Ia
Eliza Szurek – kl. Ia
Szymon Lisowski – kl. Ib
Maksymilian Gorzkowicz – kl. Ib
Filip Białoń – kl. Ic
Krystian Przybylski – kl. Ic

Wyniki konkursu ,,Między nami drugakami”

I miejsce
Dawid Kamiński – kl. II a
Lubomir Hojsak – kl. II a
Nikodem Cisowski – kl. II b
Wojciech Grzywa – kl. II b
Michał Czerhoniak – kl. II c

II miejsce
Antonina Zając – kl. II a
Paweł Oksiutycz – kl. II a
Tomasz Wal – kl. II b
Olaf Witusik – kl. II b
Kornelia Kornek – kl. II c
Gabriela Piecuch – kl. II c
Łukasz Gąsior – kl. II c
Natalia Konopka – kl. II c

III miejsce
Patryk Ziółkowski – kl. II b
Mateusz Szurek – kl. II b
Konrad Tajak – kl. II b
Wiktoria Wickowska – kl. II b
Konrad Kosiba – kl. II b
Anna Habel – kl. II b
Julia Pająk – kl. II c
Nadia Sopala – kl. II c

Wyróżnienia
Daria Dyląg – kl. II a
Dominika Siwiak – kl. II a
Artur Pisz – kl. II a
Zuzanna Firlej – kl. II b
Igor Cionek – kl. II c
Vincent Daszuta – kl. II c
Martyna Sieczkowska – kl. II c
Krystian Janik – kl. II c
Julia Siwek – kl. II c
Jakub Byczek – kl. II c

Wyniki konkursu ,,Asy z trzeciej klasy”

I miejsce
Martyna Gugulska - kl. IIIb

II miejsce
Kacper Szarłowicz - kl. IIIb
Laura Zasadni - kl. IIIa

III miejsce
Aleksandra Świerz - kl. IIIb
Miłosz Makowski - kl. IIIb
Wiktoria Bednarz - kl. IIIa

Wyróżnienie
Sandra Łaś kl. IIIa
Patryk Piróg kl. IIIb
Kamila Przybyłowicz kl. IIIa
Jakub Kuzio kl. IIIa
Anna Tatko kl. IIIb
Rafał Woźniak kl. IIIa
Martyna Setlak kl. IIIb
Błażej Radzik kl. IIIb
Tomasz Zębala kl. IIIa
Bartosz Sieradzki kl. IIIb
Filip Kmiecik kl. IIIb
Franek Kapłon kl. IIIb

Laureaci i finaliści konkursów w roku szkolnym 2014/2015 klas I-III SP Semestr I

XXXIII Konkurs Poezji Jednego Wiersza
Etap szkolny

Wyróżnienia:
Aleksandra Orlof z klasy 1b,
Aleksandra Świerz z klasy 2b,
Wojciech Grzywa z klasy 1b

Etap powiatowy
Wyróżnienie:
Wojciech Grzywa z klasy 1b

Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej
„Pierścień Świętej Kingi”

Etap szkolny
Wyróżnienia:
Przemysław Górski z klasy 2b,
Aleksandra Świerz z klasy 2b
Szymon Piotrowski z klasy 3a

Etap ogólnopolski
Finalista
Przemysław Górski z klasy 2b

Szkolny Konkurs Plastyczny
"Wiem, co jem. Żyję i rosnę zdrowo"

Wyróżnienia:
1a: Artur Pisz,
Natalia Szczocarz,
Paweł Oksiutycz
1b: Konrad Tajak,
Nikodem Cisowski,
Wiktoria Wickowska
1c: Zosia Tatko,
Julia Siwek,
Estera Zych
2a: Natalia Smoszna,
Rafał Woźniak,
Anna Radwan,
Kamila Przybyłowicz
2b: Aleksandra Świerz,
Aurelia Nowak,
Błażej Radzik,
Bartek Sieradzki
3a: Jan Szurek,
Alicja Białoń,
Michał Tenerowicz
3b: Małgorzata Kaszałowicz,
Katarzyna Gorzkowicz,
Wiktor Cionek


Szkolny Konkurs Plastyczny
„Promujemy zdrową żywność – kampania reklamowa”

Wyróżnienia:

Zuzanna Źrałka klasa 1a,
Alicja Hudyka klasa 1a,
Nikodem Cisowski klasa 1b,
Tymek Dutka klasa 1b,
Kornelia Kornek klasa 1c,

Alicja Gorzkowicz klasa 2a,
Anna Radwan klasa 2a,
Jan Łabuda klasa 2a,
Tomasz Zębala klasa 2a,
Laura Zazadni klasa 2a,
Aleksandra Świerz klasa 2b,
Szymon Krawczyk klasa 2b,
Przemek Górski klasa 2b,

Martyna Szura klasa 3a,
Julia Czajka klasa 3b,
Weronika Surmacz klasa 3b,
Małgorzata Kaszałowicz klasa 3b

,,Ja to umiem, ja to wiem”
konkurs dla klas pierwszych

I miejsce
Filip Brągiel kl. Ia
Paweł Oksiutycz kl. Ia
Konrad Tajak kl. Ib
Zuzanna Firlej kl. Ib
Kornelia Kornek kl. Ic
Julia Pająk kl. Ic
Michał Czerhoniak kl. Ic
Łukasz Gąsior kl. Ic

II miejsce
Nicole Godek kl. Ic
Anna Habel kl. Ib
Zuzanna Źrałka kl. Ia

III miejsce
Tymoteusz Dutka kl. Ib
Mateusz Szurek kl. Ib
Konrad Kosiba kl. Ib
Olaf Witusik kl. Ib
Dawid Kamiński kl. Ia
Lubomir Hojsak kl. Ia
Nadia Sopala kl. Ic


,,Między nami drugakami’’
konkurs dla klas drugich

I miejsce
Laura Zasadni kl. 2a
Aleksandra Świerz kl. 2b

II miejsce
Anna Tatko kl. 2b
Martyna Gugulska kl. 2b

III miejsce
Martyna Setlak kl. 2b
Kacper Szarłowicz kl. 2b
Filip Kmiecik kl. 2b

Wyróżnienia
Miłosz Makowski kl. 2b
Tomasz Zębala kl. 2a
Sandra Łaś kl. 2a
Jagoda Gucwa kl. 2b
Nadia Tarsa kl. 2b
Eryk Potok kl.2a
Patryk Piróg kl. 2b
Woźniak Rafał kl. 2a
Alicja Gorzkowicz kl.2a


„ASY Z TRZECIEJ KLASY”
konkurs dla klas trzecich

I miejsce
Oliwia Romaszko kl. 3a
II miejsce
Bartłomiej Janusz kl. 3a
III miejsce
Oliwia Gruca kl. 3b
Wiktor Cionek kl. 3b
Aleksandra Grad kl. 3b
Aleksandra Tybor kl. 3a
Filip Wojnarski kl. 3b

Wyróżnienia
Małgorzata Kaszałowicz kl. 3b
Wiktoria Siwek kl. 3b
Szymon Piotrowski kl. 3a
Leon Śliwa kl. 3b
Kamila Mituś kl. 3a
Mateusz Świder kl. 3b
Julia Czajka kl. 3b
Igor Łukaszyk kl. 3b
Martyna Szura kl. 3a
Tobiasz Kordyl kl. 3a

Ogólnopolska olimpiada
„OLIMPUSEK”

Dyplom laureata i nagroda książkowa:

Oliwia Gruca klasa 3b

Dyplomy laureatów:

Aleksandra Świerz klasa 2b
Filip Kmiecik klasa 2b
Anna Tatko klasa 2b
Kacper Szarłowicz klasa 2b
Martyna Gugulska klasa 2b
Wiktor Cionek klasa 3b
Filip Wojnarski klasa 3b
Szymon Piotrowski klasa 3a

Ogólnopolska olimpiada
„OLIMPUSEK z języka angielskiego”

Dyplomy laureatów:

Tymoteusz Dutka klasa 1b
Antonina Zając klasa 1a
Sandra Łaś klasa 2a

II semestr

Konkurs klas pierwszych "Asy z pierwszej klasy"

I miejsce: Michał Czerhoniak kl.Ic
II miejsce: Antonina Zając kl.Ia
Konrad Tajak kl.Ib
III miejsce: Filip Brągiel kl.Ia
Olaf Witusik kl.Ib
Wyróżnieni:
Lubomir Hojsak kl.a
Dawid Kamiński kl.a
Wiktoria Miśkowiec kl.Ia
Natalia Szczocarz kl.Ia
Zuzanna Żrałka kl.Ia
Nikodem Cisowski kl.Ib
Zuzanna Firlej kl.Ib
Anna Habel kl.Ib
Mateusz Szurek kl.Ib
Wiktoria Wickowska kl.Ib
Patryk Ziółkowski kl.Ib
Igor Cionek kl.Ic
Łukasz Gąsior kl.Ic
Nikole Godek kl.Ic
Gabriela Janusz kl.Ic
Korneli Kornek kl.Ic
Julia Pająk kl.Ic
Martyna Sieczkowska kl.Ic
Julia Siwek kl.Ic

Konkurs klas drugich "Asy z drugiej klasy”

I miejsce: Filip Kmiecik IIb
Sandra Łaś IIa

II miejsce: Kamila Przybyłowicz IIa
Jakub Kuzio IIa
Alicja Gorzkowicz IIa
Laura Zasadni IIa
Kacper Szarłowicz IIb
Patryk Piróg IIb
Martyna Gugulska IIb
III miejsce: Dawid Szczepanik IIa
Anna Tatko IIb
Rafał Woźniak IIa
Aleksandra Świerz IIb
Wyróżnienia: Kamil Gawlak IIa
Miłosz Makowski IIb
Jan Łabuda IIa
Przemysław Górski IIb
Szymon Wójcik IIb
Jagoda Gucwa IIb
Amelia Wiejaczka IIb
Maria Łukasiak IIb
Tomasz Zębala IIa

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Wyróżnienia:
Kacper Szarłowicz
Martyna Gugulska
Aleksandra Świerz

Wojciech Grzywa -I miejsce w konkursie plastycznym ,,Karty z historii mojej małej Ojczyzny’’ w 100-lecie Bitwy Gorlickiej.

Konkurs Plastyki Obrzędowej na Pisankę Wielkanocną

III miejsce
Tomasz Zimowski kl.Ic
Lubomir Hojsak kl.Ia
Konkurs ,,Małopolska Marzanna”

I miejsce
Aleksandra Świerz kl.IIb
Radosław Wal kl.IIb
II miejsce
Maria Łukasik kl.IIb
Wyróżnienie
Nadia Sopala kl.Ic

Konkurs Wiedzy o Gorlicach
,,Cudze chwalicie, swego nie znacie”

I miejsce
Igor Łukaszyk kl. IIIb

II miejsce
Oliwia Gruca kl.IIIb

III miejsce
Wiktor Cionek kl.IIIb

Laureaci i finaliści konkursów w roku szkolnym 2013/2014 Konkursy klas I –III

Ja to umiem, ja to wiem - konkurs dla klas pierwszych

I miejsce:
Nikol Mikruta kl. Ia
Sandra Łaś kl. Ia
Martyna Gugulska kl. Ib
Filip Kmiecik kl. Ib
Kamila Przybyłowicz kl. Ia
Laura Zasadni kl. Ia

II miejsce:
Jakub Kuzio kl. Ia
Anna Tatko kl. Ib
Kacper Szarłowicz Ib
Dawid Kasprzyk kl. Ia

III miejsce:
Aleksandra Świerz kl. Ib
Patryk Piróg kl. Ib
Eryk Potok kl. Ia
Rafał Woźniak kl. Ia

Wyróżnienie:
Alicja Gorzkowicz kl. Ia
Nadia Tarsa kl. Ib
Martyna Setlak kl. Ib
Miłosz Makowski kl. Ib
Przemysław Górski kl. Ib
Jagoda Gucwa kl. Ib

Asy z pierwszej klasy - konkurs dla klas pierwszych

I miejsce:
Filip Kmiecik Ib 32 pkt.
Martyna Gugulska Ib 31,5 pkt.
Anna Tatko Ib 30,5 pkt.

II miejsce:
Miłosz Makowski Ib 29 pkt.
Eryk Potok Ia 28,5 pkt
Przemysław Górski Ib 28,5 pkt.
Alicja Gorzkowicz Ia 28 pkt.
Nikol Mikruta Ia 28 pkt.
Julia Słota Ib 28 pkt.

III miejsce:
Nadia Tarsa Ib 27,5 pkt.
Kacper Szarłowicz Ib 27,5 pkt.
Martyna Setlak Ib 27 pkt.
Jakub Kuzio Ia 26 pkt.
Michał Rolak Ia 26 pkt.
Laura Zasadni Ia 25,5 pkt.
Kamila Przybyłowicz Ia 25,5 pkt.

Wyróżnienia:
Sandra Łaś Ia 25 pkt.
Aleksandra Świerz Ib 25 pkt.
Patryk Piróg Ib 24,5 pkt
Szymon Wójcik Ib 24,5 pkt.
Rafał Woźniak Ia 23 pkt.
Dawid Szczepanik Ia 23 pkt.
Dawid Kasprzyk Ia 22,5 pkt.

Konkurs „Między nami drugakami”

miejsce I
Oliwia Gruca 2b 33p
Oliwia Romaszko 2a 33p
Szymon Piotrowski 2a 33p
Aleksandra Tybor 2a 33p

miejsce II
Wiktor Cionek 2b 32,5
Tobiasz Kordyl 2a 32
Patrycja Madej 2a 32
Martyna Szura 2a 31,5
Igor Łukaszyk 2a 30

miejsce III
Filip Wojnarski 2b 29,5
Alicja Białoń 2a 29
Bartłomiej Janusz 2a 29
Karolina Mituś 2a 29
Wiktoria Siwek 2b 28,5
Leon Śliwa 2b 28

wyróżnienia
Małgorzata Kaszałowicz 2b 27p
Mateusz Świder 2b 26,5
Marcelina Jarek 2b 26
Krystian Gierut 2b 26
Paulina Tokarz 2a 25,5
Michał Tenerowicz 2a 25
Julia Czajka 2b 25

Konkurs „Asy z drugiej klasy”

1. miejsce
Wiktor Cionek 2 b

2. miejsce
Igor Łukaszyk 2 b
Filip Wojnarski 2 b
Wiktoria Siwek 2 b
Bartłomiej Janusz 2 a
Oliwia Romaszko 2 a
Tobiasz Kordyl 2 a
Kamila Mituś 2 a

3. miejsce
Oliwia Gruca 2 b
Julian Kobus 2 a
Szymon Piotrowski 2 a
Mateusz Świder 2 b

wyróżnienia:
Aleksandra Tybor 2 a
Martyna Szura 2 a
Julia Czajka 2 b
Krystian Gierut 2 b
Leon Śliwa 2 b
Kamil Kamiński 2 a
Alicja Białoń 2 a

Konkurs ,,Asy z trzeciej klasy”

I miejsce
Oliwia Chmura kl.IIIb

II miejsce
Bartłomiej Mrozek kl.IIIa
Michał Obrzut kl.IIIb
Emilia Cisowska kl.IIIb

III miejsce
Dominik Hoffman kl.IIIa
Dawid Szewczyk kl.IIIa
Sebastian Kotowicz kl.IIIb

Wyróżnienia
Jagoda Wójcik kl.IIIa
Jakub Grępka kl.IIIa
Barbara Zagórska kl.IIIa
Weronika Liana kl.IIIb
Emilia Waląg kl.IIIb
Kajetan Borowicz kl.IIIb
Nikola Hajduk kl.IIIb
Szymon Makowski kl.IIIb
Szymon Samsonowicz kl.IIIb

Laureaci i finaliści konkursów w roku szkolnym 2012/2013 Konkursy klas I –III
SEMESTR I

 

Ogólnopolski konkurs ,,Najlepsze hasło promujące czytelnictwo”
wyróżnienie - Szymon Samsonowicz (kl.IIb)

 

Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I – III
wyróżnienie
Szymon Piotrowski (kl.Ia)
Emilia Cisowska (kl.IIb
Katarzyna Korzeń (kl.IIIa)
Zuzanna Cisowska (kl.IIIa)

 

XXXI Gorlicki Konkurs Poezji Jednego Wiersza
nagroda
Emilia Cisowska (kl.IIb)
Zuzanna Cisowska (kl.IIIa)
wyróżnienie
Katarzyna Korzeń (kl.IIIa)

Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Św. Kingi”
finalistka
Wiktoria Bajorek (kl.IIIa)

Gorlicki Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych
wyróżnienie
Sebastian Kotowicz (kl. IIb)

Szkolny konkurs wiedzy „Ja to umiem , ja to wiem”
I miejsce
Białoń Alicja (kl.Ia)
Cionek Wiktor (kl.Ib)
Grad Aleksandra (kl.Ib)
Gruca Oliwia (kl.Ib)
Kamiński Kamil (kl.Ia)
Mituś Kamila (kl.Ia)
Piotrowski Szymon (kl.Ia)
Romaszko Oliwia (kl.Ia)
Tabor Aleksandra (kl.Ia)
Zych Joanna (kl.Ia)
II miejsce
Dyląg Karolina (kl.Ia)
Łukaszyk Igor (kl.Ib)
Siwek Wiktoria (kl.Ib)
Szura Martyna (kl.Ia)
Ryba Malwina (kl.Ia)
III miejsce
Kaszałowicz Małgorzata (kl.Ib)
Kobus Julian (kl.Ia)
Liszka Filip (kl.Ia)
Wojnarski Filip (kl.Ib)
wyróżnieni
Czajka Julia (kl.Ib) 1b
Jarek Marcelina (kl.Ib)
Kordyl Tobiasz (kl.Ia)
Radwan Michał (kl.Ib)
Śliwa Leon (kl.Ib)

Szkolny konkurs wiedzy ,, Między nami drugakami”
I miejsce
Emilia Cisowska (kl.IIb)
II miejsce
Szymon Makowski (kl.IIb)
Bartłomiej Mrozek (kl.IIa)
Barbara Zagórska (kl.IIa)
III miejsce
Oliwia Chmura (kl.IIb)
Kacper Tokarski (kl.IIa)
Dawid Szewczyk (kl.IIa)
Julia Kuzak (kl.IIa)
Wyróżnienia
Aleksandra Litwa (kl.IIb)
Jakub Rolak (kl.IIa)
Julia Miciek (kl.IIb)
Kajetan Borowicz (kl.IIb)
Marcelina Fidera (kl.IIa)
Jędrek Chrostowski (kl.IIa)
Kamila Sarnecka (kl.IIa)
Karolina Burkot (kl.IIb)
Diana Kołodziejczyk (kl.IIb)
Martyna Orlof (kl.IIa)

Szkolny konkurs wiedzy ,,Asy z trzeciej klasy”
I miejsce
Katarzyna Korzeń
Kacper Rak
II miejsce
Jakub Bednarz
Martyna Woźniak
III miejsce
Marcelina Hojdak
Zuzanna Cisowska
Oskar Cionek
wyróżnienia
Emilia Augustyn
Wiktoria Bajorek
Aleksandra Rząca
Dawid Konopka
Maciej Trzaskoś

II SEMESTR

Wojewódzki Konkurs „Małopolska Marzanna”
III miejsce
Emilka Cisowska (kl.IIb)
Iza Brzyska (kl.IIb)
wyróżnienie
Oliwia Chmura (kl.IIb)
Julia Chmura (kl.IIIa)

Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej na Pisankę Wielkanocną
II miejsce
Bartek Mrozek (kl. IIa)
wyróżnienie
Amelia Skuza (kl.IIa)

Ogólnopolski Konkurs „Olimpusek” z języka angielskiego
II miejsce
Martyna Szura (kl.Ia)
Wiktor Cionek (kl.Ib)

Międzynarodowy Konkurs „Matematyczny Kangur”
wyróżnienie
Dawid Dudek (kl.IIIa)
Kacper Rak (kl.IIIa)
Marcelina Hojdak (kl.IIIa)

Szkolny konkurs wiedzy ,,Asy z pierwszej klasy”
I miejsce
Szymon Piotrowski (kl. Ia)
Aleksandra Tybor (kl.Ia)
Oliwia Gruca (kl. Ib)
Wiktor Cionek (kl.Ib)
Kamila Mituś (kl.Ia)
Oliwia Romaszko (kl.Ia)
II miejsce
Tobiasz Kordyl (kl.Ia)
Julia Czajka (kl.Ib)
Wiktoria Siwek (kl.Ib)
III miejsce
Leon Śliwa (kl. Ib)
wyróżnienia
Julian Kobus (kl.Ia)
Bartłomiej Janusz (kl.Ia)
Krystian Gierut (kl.Ib)
Marcelina Jarek (kl.Ib)
Jan Szurek (kl.Ia)
Patrycja Madej (kl.Ia)
Filip Liszka (kl.Ia)
Małgorzata Kaszałowicz (kl.Ib)
Igor Łukaszyk (kl.Ib)
Michał Tenerowicz (kl.Ia)
Filip Wojnarski (kl.Ib)
Martyna Szura (kl.Ia)
Alicja Białoń (kl.Ia)

Szkolny konkurs wiedzy ,,Asy z drugiej klasy”
I miejsce
Emilia Cisowska (kl.IIb)
Oliwia Chmura (kl.IIb)
II miejsce
Bartłomiej Mrozek (kl.IIa)
Kajetan Borowicz (kl.IIb)
Michał Obrzut (kl.IIb)
III miejsce
Sebastian Kotowicz (kl.IIb)
Kamila Sarnecka (kl.IIa)
Jagoda Wójcik (kl.IIa)
Jakub Grępka (kl.IIa)
wyróżnienie
Barbara Zagórska (kl.IIa)
Michał Janik (kl.IIa)
Maciej Gorzkowicz (kl.IIa)
Julia Kuzak (kl.IIa)
Jędrzej Chrostowski (kl.IIa)
Kacper Tokarski (kl.IIa)
Jakub Rolak (kl.IIa)
Szymon Makowski (kl.IIb)

 

 

 

Friday the 21st. . Joomla 3.0 Template.