Klasy I-III Szkoła podstawowa:

 

Przemysław Górski kl. 1a
III m-ce Zawody Mikołajkowe – 25m styl dowolny

Karolina Dyląg kl. 2a
III m-ce Zawody Mikołajkowe – 25m styl dowolny

Leon Śliwa kl. 2b
II m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny
I m-ce Zawody Mikołajkowe – 25m styl dowolny
IV m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2013 Jasło – 25m styl dowolny
II m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2013/2014 – klasyfikacja generalna
I m-ce Zawody Pływackie z Okazji Dnia Dziecka – 25m styl dowolny
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Michał Obrzut kl. 3b
II m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny
III m-ce Zawody Mikołajkowe – 25m styl dowolny
II m-ce Zawody Pływackie z Okazji Dnia Dziecka – 25m styl dowolny
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Mateusz Leśny kl. 3b
III m-ce Zawody Pływackie z Okazji Dnia Dziecka – 25m styl dowolny
II m-ce Zawody Pływackie z Okazji Dnia Dziecka – 25m styl klasyczny

Michał Pazdur kl. 3b
II m-ce Zawody Pływackie z Okazji Dnia Dziecka – 25m styl grzbietowy

Aleksandra Litwa kl. 3b
III m-ce Zawody Pływackie z Okazji Dnia Dziecka – 25m styl klasyczny

Marcel Knapik kl. 3b
III m-ce Zawody Pływackie z Okazji Dnia Dziecka – 25m styl grzbietowy
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Emilia Waląg kl. 3b
I m-ce Zawody Pływackie z Okazji Dnia Dziecka – 25m styl klasyczny
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Julia Miciek kl. 3b
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Diana Kołodziejczyk kl. 3b
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

 

Klasy IV-V szkoła podstawowa i klasy I - II gimnazjum:

 

Zuzanna Cisowska kl. 4a
I m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny
I m-ce Zawody Mikołajkowe – 25m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 25m styl dowolny
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
I m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2013/2014 – klasyfikacja generalna
I m-ce Zawody Pływackie z Okazji Dnia Dziecka – 50m styl dowolny
I m-ce Zawody Pływackie z Okazji Dnia Dziecka – 50m styl grzbietowy
I m-ce Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl dowolny
I m-ce Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl grzbietowy

Oliwia Grajewska kl. 4a
III m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
III m-ce Zawody Pływackie z Okazji Dnia Dziecka – 50m styl grzbietowy

Maciej Trzaskoś kl. 4a
III m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
III m-ce Zawody Pływackie z Okazji Dnia Dziecka – 50m styl dowolny
II m-ce Zawody Pływackie z Okazji Dnia Dziecka – 50m styl grzbietowy
4m zawody rejonowe ,8 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 4 „Kinder + Sport”.

Mateusz Ćwiklik kl. 4a
4m zawody rejonowe, 8 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 4 „Kinder + Sport”.

Jan Gawron kl. 4a
4m zawody rejonowe, 8 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 4 „Kinder + Sport”.

Julia Chmura kl. 4a
2 m zawody rejonowe, 5 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce dziewcząt kl. 4 „Kinder + Sport”.

Maja Trzaskoś kl. 4a
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Emilia Pazdur kl.4a
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Wiktoria Kosińska kl. 4a
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Brunon Grad -kl. 5b
1m. na zawodach powiatowych, rejonowych,2 m w finale wojewódzkim w czwórboju lekkoatletycznym - suma pkt.201. 4 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport”.

Kacper Gargas kl. 5b
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Jakub Alibożek kl. 5b
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
4 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport”. 2 m. w zawodach powiatowych minisiatkówki Sp.

Michał Świder kl. 5b
4 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport”. 2 m. w zawodach powiatowych minisiatkówki Sp. 1m. na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym.

Eryk Miśkowiec kl. 5b
4 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport”. 2 m. w zawodach powiatowych minisiatkówki Sp.

Arkadiusz Opaliński kl. 5b
6 m. w zawodach rejonowych w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport”. 2 m. w zawodach powiatowych minisiatkówki Sp.

Jakub Gryboś kl. 5b
6 m. w zawodach rejonowych w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport”. 2 m. w zawodach powiatowych minisiatkówki Sp.

Jakub Przyboś kl. 5b
6 m. w zawodach rejonowych w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport”.

Jakub Sajchta kl. 5b
6 m. w zawodach rejonowych w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport”.

Filip Barszcz kl. 5b
6 m. w zawodach rejonowych w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport”.

Patryk Radzik kl. IB
1m. zawodach powiatowych,2 m. rejonowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców.

Marcin Wal kl. IB
1m. zawodach powiatowych,2 m. rejonowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców.


Kacper Brach kl. IB
2 m. w zawodach rejonowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców.

Rodi Kiełtoń- Hussein kl. IB
1m. zawodach powiatowych,2 m. rejonowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców.

Maciej Kukuła kl. IB
1m. zawodach powiatowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców.


Krystian Tarsa kl. IB
1m. zawodach powiatowych,2 m. rejonowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców.

Julia Kuryło kl. IB
I m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2013 Jasło – 25m styl dowolny
II m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2013 Olkusz – 25m styl dowolny
I m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2013 Ostrowiec Świętokrzyski – 25m styl dowolny
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl motylkowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
I m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2013/2014 – klasyfikacja generalna
II m-ce Mistrzostwa Krosna w Pływaniu – 50m styl motylkowy
III m-ce Mistrzostwa Krosna w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
III m-ce Mistrzostwa Krosna w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
III m-ce Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl dowolny

Weronika Zielińska kl. IB
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl klasyczny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Aleksandra Byczek kl. IIA
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl motylkowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
Julia Marmuźniak, Oliwia Świątek, Maja Tabor, Maria Wygrzywalska
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Oliwia Świątek kl. IB
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Julia Marmuźniak kl. IB
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Maria Wygrzywalska kl. IB
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Maja Tabor kl. IIA
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Oskar Trybus kl. IIA
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Kelvin Stec kl. IIA
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Michał Tajak kl. IIA
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny


Klasy VI Szkoła podstawowa i III Gimnazjum:

 

Klaudiusz Siwiak kl.6a
1m. na zawodach powiatowych, rejonowych,
2 m w finale wojewódzkim w czwórboju lekkoatletycznym - suma pkt. 251(rekord szkoły). 8 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 6 „Kinder + Sport”. 2 m. w zawodach powiatowych minisiatkówki Sp

Kamil Surmanek kl. 6a
1m. na zawodach powiatowych, rejonowych, 2 m w finale wojewódzkim w czwórboju lekkoatletycznym - suma pkt. 237. 8 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl.6 „Kinder + Sport”. 2 m. w zawodach powiatowych minisiatkówki Sp

Eryk Bernadyn kl. 6b
1m. na zawodach powiatowych, rejonowych, 2 m w finale wojewódzkim w czwórboju lekkoatletycznym - suma pkt. 233.

Patryk Zimowski kl. 6b
1m. na zawodach powiatowych, rejonowych,2 m w finale wojewódzkim w czwórboju lekkoatletycznym - suma pkt. 180. 6 m. w zawodach rejonowych w minisiatkówce chłopców kl. 6 „Kinder + Sport”.

Dawid Zając kl. 6b
1m. na zawodach rejonowych,2 m w finale wojewódzkim w czwórboju lekkoatletycznym - suma pkt. 170

Mateusz Moskal kl. 6a
1m. na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym. 6 m. w zawodach rejonowych w minisiatkówce chłopców kl. 6 „Kinder + Sport”. 2 m. w zawodach powiatowych minisiatkówki Sp

Dawid Obrzut 6b
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl motylkowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
I m-ce Zawody Pływackie z Okazji Dnia Dziecka – 50m styl dowolny
I m-ce Zawody Pływackie z Okazji Dnia Dziecka – 50m styl grzbietowy
8 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 6 „Kinder + Sport” 2 m. w zawodach powiatowych minisiatkówki Sp.


Jakub Sychta kl. 6a
8 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 6 „Kinder + Sport” 2 m. w zawodach powiatowych minisiatkówki Sp.

Karol Więcek 6a
III m-ce Zawody Pływackie z Okazji Dnia Dziecka – 50m styl klasyczny
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Mateusz Grabarz kl. IIIB
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl dowolny
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl klasyczny
I m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2013/2014 – klasyfikacja generalna
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
III m-ce Mistrzostwa Krosna w Pływaniu – 50m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Krosna w Pływaniu – 50m styl klasyczny
III m-ce Mistrzostwa Krosna w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
III m-ce Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl klasyczny
II m-ce Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 100m styl motylkowy

Jakub Roman kl. IIIB
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
1m. zawodach powiatowych,2 m. rejonowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców.

Tomasz Gawron kl.IIIB
1m. zawodach powiatowych,2 m. rejonowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców.

Patryk Pyzik kl. IIIB
1m. zawodach powiatowych,2 m. rejonowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców.

Kamil Wolak kl. IIIB
1m. zawodach powiatowych,2 m. rejonowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców

Kacper Król kl. IIIB
1m. zawodach powiatowych,2 m. rejonowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców.


Wiktor Czyżykiewicz kl. IIIB
1m. zawodach powiatowych,2 m. rejonowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców.

Sebastian Bajorek kl. IIIB
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl motylkowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Piotr Paździora kl. IIIB
III m-ce Mistrzostwa Krosna w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Maciej Sobczyk kl. IIIB
III m-ce Mistrzostwa Krosna w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
1m. zawodach powiatowych,2 m. rejonowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców. Rekordzista szkoły w rzucie oszczepem

Joanna Wygrzywalska kl. IIIB
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

 

Wednesday the 18th. . Joomla 3.0 Template.