Klasy I-III Szkoła podstawowa:

 

Zuzanna Cisowska
I m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny
V m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2012 Jasło – 25m styl dowolny
III m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2012/2013 – klasyfikacja generalna
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 25m styl grzbietowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 25m styl dowolny
I m-ce w zawodach szachowych o Mistrzostwo Szkół Podstawowych
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Wiktoria Kosińska
III m- ce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w slalomie gigancie

Magdalena Szot
III m- ce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w slalomie gigancie


Klasy IV-V Szkoła podstawowa:

 

Natalia Haluch
IV m-ce ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2012 Jasło – 25m styl dowolny
IV m-ce ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2012 Olkusz – 25m styl dowolny
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatuw Pływaniu – 50m styl dowolny
I m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2012/2013 – klasyfikacja generalna
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Dawid Obrzut
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
II m-ce zawody wojewódzkie Szkolne Igrzyska Sportowe, Mistrzostwo rejonu , Mistrzostwo powiatu – minisiatkówka.

Karol Więcek
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Kacper Gargas
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Grad Brunon-
II m-ce zawody wojewódzkie Szkolne Igrzyska Sportowe,
Mistrzostwo rejonu , Mistrzostwo powiatu – minisiatkówka,
III m-ce Finał wojewódzki „Kinder + Sport” minisiatkówka „dwójki”

Alibożek Jakub-
Świder Michał -
Miśkowiec Eryk –
III m-ce Finał wojewódzki „Kinder + Sport” minisiatkówka „dwójki”


Klasy VI Szkoła podstawowa i III Gimnazjum:

 

Julia Kuryło
I m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2012 Jasło – 25m styl dowolny
I m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2012 Olkusz – 25m styl dowolny
I m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2012 Ostrowiec Świętokrzyski – 25m styl dowolny
I m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2012 – klasyfikacja generalna
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl motylkowy
I m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2012/2013 – klasyfikacja generalna
VI m-ce Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Nowy Sącz – 50 m styl dowolny
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Hubert Jamro
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Kelvin Stec
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl klasyczny
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
II m-ce zawody wojewódzkie Szkolne Igrzyska Sportowe,
Mistrzostwo rejonu , Mistrzostwo powiatu – minisiatkówka,
III m-ce Finał wojewódzki „Kinder + Sport” minisiatkówka „czwórki”,
III m-ce zawody powiatowe czwórbój LA


Maria Wygrzywalska,
Weronika Zielińska,
Weronika Białoń,
Oliwia Świątek,
Paulina Barnowska –
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Wal Marcin –
II m-ce zawody wojewódzkie Szkolne Igrzyska Sportowe,
Mistrzostwo rejonu , Mistrzostwo powiatu – minisiatkówka.
III m-ce Finał wojewódzki „Kinder + Sport” minisiatkówka „czwórki”

Radzik Patryk-
II m-ce zawody wojewódzkie Szkolne Igrzyska Sportowe, Mistrzostwo rejonu , Mistrzostwo powiatu – minisiatkówka.
III m-ce Finał wojewódzki „Kinder + Sport” minisiatkówka „czwórki”
III m-ce zawody powiatowe czwórbój LA

Tarsa Krystian –
Mistrzostwo rejonu Szkolne Igrzyska Sportowe, Mistrzostwo powiatu – minisiatkówka.
III m-ce Finał wojewódzki „Kinder + Sport” minisiatkówka „czwórki”
III m-ce zawody powiatowe czwórbój LA

Kiełtoń-Hussein Rodi –
Mistrzostwo rejonu Szkolne Igrzyska Sportowe, Mistrzostwo powiatu – minisiatkówka.
III m-ce Finał wojewódzki „Kinder + Sport” minisiatkówka „czwórki”
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Szura Kamil-
II m-ce zawody wojewódzkie Szkolne Igrzyska Sportowe, Mistrzostwo rejonu , Mistrzostwo powiatu – minisiatkówka.
II m-ce Finał wojewódzki „Kinder + Sport” minisiatkówka „czwórki”
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Kukuła Maciej
II m-ce zawody wojewódzkie Szkolne Igrzyska Sportowe, Mistrzostwo rejonu , Mistrzostwo powiatu – minisiatkówka.
IIIm -ce Finał wojewódzki „Kinder + Sport” minisiatkówka „czwórki”
III m-ce zawody powiatowe czwórbój LA
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny


Mika Oskar –
II m-ce zawody wojewódzkie Szkolne Igrzyska Sportowe, Mistrzostwo rejonu , Mistrzostwo powiatu – minisiatkówka.

Brach Kacper-
Brzyski Arkadiusz –
II m-ce zawody wojewódzkie Szkolne Igrzyska Sportowe, Mistrzostwo rejonu , Mistrzostwo powiatu – minisiatkówka.

Kamila Skałba
I m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2012 Jasło – 25m styl dowolny
I m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2012 – klasyfikacja generalna
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
II m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2012/2013 – klasyfikacja generalna
VI m-ce Zawody Wojewódzkie – gimnazjada Tarnów – 50m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Karolina Liszka
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl klasyczny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Tomasz Kuryło
I m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2012 Ostrowiec Świętokrzyski – 25m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl motylkowy
I m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2012/2013 – klasyfikacja generalna
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Adrian Kliński
III m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2012 Jasło – 25m styl dowolny
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl klasyczny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Klasy I - II Gimnazjum:

Mateusz Grabarz
III m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2012 Olkusz – 25m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl klasyczny
IV m-ce Zawody Wojewódzkie – gimnazjada Tarnów – 50m styl klasyczny
II m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2012/2013 – klasyfikacja generalna
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Piotr Paździora
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl motylkowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Sebastian Bajorek
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl motylkowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Jakub Roman,
Maciej Sobczyk,
Michał Tajak –
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Gabriela Cygnar,
Gabriela Krok,
Gabriela Dutka,
Paulina Igielska,
Aleksandra Gaber,
Joanna Wygrzywalska –
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

 

Thursday the 14th. . Joomla 3.0 Template.