Wyróżnienia sportowe

 Klasy 1 – 3 szkoły podstawowej

 

Zuzanna Cisowska 

I m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny

I m-ce Zawody Pływackie – „Europejski Tydzień Sportu Dla Wszystkich” – 25m styl dowolny 

 

Natalia Haluch

II m-ce Zawody Pływackie – „Europejski Tydzień Sportu Dla Wszystkich” – 25m styl dowolny

 

Wiktoria Kosińska

III miejsce w slalomie gigancie w Zawodach o Mistrzostwo Szkół Podstawowych

 

Marcelina Hojdak

II miejsce w Miejskich Zawodach w Jeździe Szybkiej na Lodzie

 

Wiktoria Bajorek

III miejsce w Miejskich Zawodach w Jeździe Szybkiej na Lodzie

Maciej Trzaskoś

 

II m-ce Zawody Pływackie – „Europejski Tydzień Sportu Dla Wszystkich” – 25m styl dowolny

 

Kacper Gargas 

I miejsce w slalomie gigancie w Zawodach o Mistrzostwo Szkół Podstawowych

 

Dawid Obrzut

I m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa Sądeckiego Towarzystwa Pływackiego – Nowy Sącz – 25m styl dowolny

I m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa Sądeckiego Towarzystwa Pływackiego – Nowy Sącz – 25m styl grzbietowy

II m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny

I m-ce Zawody Pływackie – „Europejski Tydzień Sportu Dla Wszystkich” – 25m styl dowolny

II m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2010/2011 (klasyfikacja generalna)

 

Wyróżnienia sportowe

 klasy 6 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum

 

Klasy 6

Gabriela Cygnar

II m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl dowolny

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

 

Joanna Wygrzywalska

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl klasyczny

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

 

Magdalena Nowak 

II m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl klasyczny

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

V m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Olkusz – 25m styl dowolny

II miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej dziewcząt

 

Gabriela Dutka

III m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl klasyczny

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

II miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej dziewcząt

 

Aleksandra Gaber

III m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl motylkowy

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

 

Paulina Igielska

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

II miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej dziewcząt

V miejsce w zawodach rejonowych w mini piłce siatkowej KINDER+SPORT

 

Gabriela Krok

IV m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Olkusz – 25m styl dowolny

III m-ce VI Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR – Nowy Sącz – 50m styl dowolny

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

II miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej dziewcząt

 

Gabriela Szurek 

II miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej dziewcząt

V miejsce w zawodach rejonowych w mini piłce siatkowej KINDER+SPORT

 

Weronika Wąsowska

II miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej dziewcząt

V miejsce w zawodach rejonowych w mini piłce siatkowej KINDER+SPORT

 

Izabela Misiołek

II miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej dziewcząt

V miejsce w zawodach rejonowych w mini piłce siatkowej KINDER+SPORT

 

Sebastian Bajorek

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl grzbietowy

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl motylkowy

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

III m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 100m styl dowolny

II m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 100m styl zmienny

III m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2010/2011 (klasyfikacja generalna)

 

Mateusz Grabarz

I m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Olkusz – 25m styl dowolny

II m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Jasło – 25m styl dowolny

I m-ce VII Zawody o Puchar Burmistrza Brzeska z Okazji Święta Niepodległości – 50m styl klasyczny

I m-ce VI Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR – Nowy Sącz – 50m styl dowolny

I m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 50m styl dowolny

I m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 100m styl dowolny

I m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 100m styl zmienny

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl dowolny

II m-ce Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Podstawowych Nowy Sącz – 50m styl klasyczny

I m-ce X Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl dowolny

I m-ce X Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl grzbietowy

I m-ce X Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl klasyczny

I m-ce VI Zawody Pływackie z Okazji Dnia Flagi RP – Brzesko – 50m styl klasyczny

I m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2010/2011 (klasyfikacja generalna)

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

III m-ce w slalomie gigancie w Mistrzostwach Szkół Podstawowych

Przez 3 kolejne lata zdobył I miejsce w Lidze Pływackiej Grand Prix Gorlic

 

Dominik Dziumowicz

III m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Jasło – 25m styl dowolny

II m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Olkusz – 25m styl dowolny

II m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 100m styl dowolny

III m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 100m styl zmienny

II m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 50m styl dowolny

II m-ce VI Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR – Nowy Sącz – 50m styl dowolny

II m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl dowolny

II m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl grzbietowy

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

 

Damian Górak

III m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 50m styl dowolny

III m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl motylkowy

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

II miejsce w rejonowych zawodach w mini piłce siatkowej

 

Piotr Paździora

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

 

Maciej Sobczyk

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

 

Jakub Roman

III m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 50m styl grzbietowy

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

II miejsce w rejonowych zawodach w mini piłce siatkowej

 

Patryk Pyzik

II miejsce w rejonowych zawodach w mini piłce siatkowej

 

Tomasz Gawron

II miejsce w rejonowych zawodach w mini piłce siatkowej

 

Kamil Pawłowski

II miejsce w rejonowych zawodach w mini piłce siatkowej

 

Kacper Król

II miejsce w rejonowych zawodach w mini piłce siatkowej

 

Iwo Walecki

II miejsce w rejonowych zawodach w mini piłce siatkowej

 

Hubert Rusin

II miejsce w rejonowych zawodach w mini piłce siatkowej

 

Wiktor Czyżykiewicz

II miejsce w rejonowych zawodach w mini piłce siatkowej

 

Klasy 3 gimnazjum

 

Karolina Roman

I m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Jasło – 25m styl dowolny

I m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Olkusz – 25m styl dowolny

III m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – klasyfikacja generalna – 25m styl dowolny

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – 50m styl dowolny

II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – 50m styl grzbietowy

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

IV m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce X Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl grzbietowy

II m-ce X Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 100m styl zmienny

II m-ce VI Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR – Nowy Sącz – 50m styl dowolny

I m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2010/2011 (klasyfikacja generalna)

 Przez 2 kolejne lata zdobyła I miejsce w Mistrzostwach Polski Amatorów w Pływaniu Family Cup, w ostatnim roku zdobyła III miejsce w Polsce

 

Katarzyna Zborowska

II m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 100m styl zmienny

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – 50m styl motylkowy

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

IV m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

II m-ce X Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 100m styl motylkowy

III m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2010/2011 (klasyfikacja generalna)

 

Weronika Pietrucha

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

IV m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

IV m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2010/2011 (klasyfikacja generalna)

 

Luiza Misiołek

II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu –50m styl klasyczny

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

IV m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

Aneta Ludwin

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

IV m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

Justyna Wziętek

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

IV m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

Dominika Paluch

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

Magdalena Saratowicz

IV m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

Aneta Ligęza

I miejsce w Otwartym Turnieju Młodzieży w Stróżach o puchar senatora Koguta w brydżu sportowym

V miejsce w Ogólnopolskiej Lidze Młodzieży w brydżu sportowym

Udział w Mistrzostwach polski Młodzieży Szkolnej w Brydżu sportowym (Tęgoborze)

 

Sylwia Głąb

I miejsce w Otwartym Turnieju Młodzieży w Stróżach o puchar senatora Koguta w brydżu sportowym

V miejsce w Ogólnopolskiej Lidze Młodzieży w brydżu sportowym

 

Gabriela Lusińska

II miejsce w rzucie oszczepem na XI Spartakiadzie Lekkoatletycznej Powiatu Gorlickiego

 

Krystian Ślusarz

I m-ce VI Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR – Nowy Sącz – 50m styl dowolny

III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – 50m styl dowolny

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – 50m styl grzbietowy

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

V m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka –50m styl grzbietowy

III m-ce X Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl grzbietowy

III m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2010/2011 (klasyfikacja generalna)

 

Dawid Janek

III m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Jasło – 25m styl dowolny

III m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Olkusz – 25m styl dowolny

II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – 50m styl dowolny

III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – 50m styl klasyczny

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

 

Łukasz Piecuch

III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – 50m styl grzbietowy

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

II m-ce w Powiatowej Lidze Badmintona w grze pojedynczej

 

Michał Przybylski

II m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Jasło – 25m styl dowolny

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – 50m styl klasyczny

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

II miejsce w pchnięciu kulą na XI Spartakiadzie Lekkoatletycznej Powiatu Gorlickiego

 

Paweł Wszołek

I m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 100m styl zmienny

II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – 50m styl motylkowy

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

 

Paweł Cebula

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

 

Jakub Krężel

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

Marcin Krężołek

II miejsce w indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Gorlickiego w szachach

IV m-ce  w Mistrzostwach Małopolski w Brydżu Sportowym

Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Brydżu Sportowym - Augustów ( w klasyfikacji województw w parach  - woj. Małopolskie zajęło II m)

Uczestnictwo w Mistrzostwach Polski Młodzieży Szkolnej w Brydżu Sportowym

 

Dawid Karpik

Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Brydżu Sportowym – Augustów ( w klasyfikacji województw w parach  - woj. Małopolskie zajęło II m)

Uczestnictwo w Mistrzostwach Polski Młodzieży Szkolnej w Brydżu Sportowym

 

Szymon Mianowski

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

III miejsce w skoku w dal na XI Spartakiadzie Lekkoatletycznej Powiatu Gorlickiego

I m-ce w Mistrzostwach Gimnazjów w slalomie gigancie

Udział w zawodach wojewódzkich w slalomie gigancie w Kluszkowcach

 

Dawid Bobola

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

 

Wyróżnienia sportowe klasy 4 i 5 szkoły podstawowej

 

Paulina Barnowska 

II m-ce VI Zawody Pływackie z Okazji Dnia Flagi RP – Brzesko – 50m styl dowolny

V m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Jasło – 25m styl dowolny

III m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 50m styl dowolny

II m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 50m styl grzbietowy

II m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 25m styl dowolny

II m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 25m styl grzbietowy

II miejsce  w slalomie gigancie na XXXVII Pucharze Magury

III miejsce  w slalomie gigancie w zawodach o Mistrzostwo Szkół Podstawowych Powiatu Gorlickiego

I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Jasielskiego w slalomie gigancie

III m-ce w Amatorskich Mistrzostwach Województwa Małopolskiego Family Cup w slalomie gigancie

 

Julia Marmuźniak

II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Jasielskiego w slalomie gigancie

IV miejsce  w slalomie gigancie na XXXVII Pucharze Magury

 

Julia Kuryło

IV m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Olkusz – 25m styl dowolny

III m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Jasło – 25m styl dowolny

I m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 25m styl dowolny

I m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 25m styl grzbietowy

I m-ce VI Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR – Nowy Sącz – 25m styl dowolny

I m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny

I m-ce Zawody Pływackie – „Europejski Tydzień Sportu Dla Wszystkich” – 25m styl dowolny

III m-ce X Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl dowolny

I m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2010/2011 (klasyfikacja generalna)

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

 

Maria Wygrzywalska

II m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 25m styl grzbietowy

 

Magdalena Tatko

Udział w zawodach wojewódzkich w slalomie gigancie w Kluszkowcach

 

Oskar Mika

II m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny

VI m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Jasło – 25m styl dowolny

III m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 25m styl dowolny

III m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 25m styl grzbietowy

 

Kevin Stec

II m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 25m styl dowolny

II m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 25m styl grzbietowy

II m-ce Zawody Pływackie – „Europejski Tydzień Sportu Dla Wszystkich” – 25m styl dowolny

 

Kacper Brach

Wice- mistrz woj. małopolskiego w mini siatkówce chłopców

II miejsce w finale wojewódzkim zawodów KINDER+Sport w mini piłce siatkowej

 

Marcin Wal

Wice- mistrz woj. małopolskiego w mini siatkówce chłopców

II miejsce w finale wojewódzkim zawodów KINDER+Sport w mini piłce siatkowej

 

Patryk Radzik

Wice- mistrz woj. małopolskiego w mini siatkówce chłopców

II miejsce w finale wojewódzkim zawodów KINDER+Sport w mini piłce siatkowej

 

Nina Opiela

II miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej dziewcząt

 

Barbara Bałajewicz

II miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej dziewcząt

II miejsce w indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Gorlickiego w szachach

 

Karol Mianowski

I miejsce  w slalomie gigancie na XXXVII Pucharze Magury

I miejsce  w slalomie gigancie w zawodach o Mistrzostwo Szkół Podstawowych Powiatu GorlickiegogG

I m-ce w Otwartych Mistrzostwach Gorlic w Slalomie Gigancie

II m w zawodach o Puchar Lodowej Kuli

VII miejsce w zawodach wojewódzkich w slalomie gigancie w Kluszkowcach

 

Wyróżnienia sportowe klasy 1 i 2 gimnazjum

 

Karolina Liszka 

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

IV m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

Kamila Skałba 

I m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 100m styl zmienny

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu –50m styl klasyczny

III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu –50m styl dowolny

III m-ce X Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl dowolny

III m-ce X Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 100m styl zmienny

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

IV m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

Barbara Cembrzyńska 

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu –50m styl grzbietowy

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

IV m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

Adrian Kliński 1b

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej im Stanisława Elmera w kategorii młodziczek, wybrana najlepszą zawodniczką turnieju; powołana do kadry województwa małopolskiego

 

Mikołaj Mika

III m-ce w Mistrzostwach Gimnazjów w slalomie gigancie

Udział w zawodach wojewódzkich w slalomie gigancie w Kluszkowcach

 

Tomasz Kuryło 

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

 

Filip Zimowski

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

 

Witold Soczek 

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

Piotr Toczek

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

 

Dawid Tokarski

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

 

Dawid Maniak

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

 

 

Wyróżnienia sportowe

 Klasy 1 – 3 szkoły podstawowej

Rok 2010/2011

 

 

 

Zuzanna Cisowska

I m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny

I m-ce Zawody Pływackie – „Europejski Tydzień Sportu Dla Wszystkich” – 25m styl dowolny

 

Natalia Haluch

II m-ce Zawody Pływackie – „Europejski Tydzień Sportu Dla Wszystkich” – 25m styl dowolny

 

Wiktoria Kosińska

III miejsce w slalomie gigancie w Zawodach o Mistrzostwo Szkół Podstawowych

 

Marcelina Hojdak

II miejsce w Miejskich Zawodach w Jeździe Szybkiej na Lodzie

 

Wiktoria Bajorek

III miejsce w Miejskich Zawodach w Jeździe Szybkiej na Lodzie

Maciej Trzaskoś

 

II m-ce Zawody Pływackie – „Europejski Tydzień Sportu Dla Wszystkich” – 25m styl dowolny

 

Kacper Gargas

I miejsce w slalomie gigancie w Zawodach o Mistrzostwo Szkół Podstawowych

 

Dawid Obrzut

I m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa Sądeckiego Towarzystwa Pływackiego – Nowy Sącz – 25m styl dowolny

I m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa Sądeckiego Towarzystwa Pływackiego – Nowy Sącz – 25m styl grzbietowy

II m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny

I m-ce Zawody Pływackie – „Europejski Tydzień Sportu Dla Wszystkich” – 25m styl dowolny

II m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2010/2011 (klasyfikacja generalna)

 

 

 

 

 

 

Wyróżnienia sportowe

 klasy 6 szkoły podstawowej

 i 3 gimnazjum

Rok 2010/2011

 

 

Klasy 6

 

Gabriela Cygnar

II m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl dowolny

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

 

Joanna Wygrzywalska

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl klasyczny

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

 

Magdalena Nowak

II m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl klasyczny

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

V m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Olkusz – 25m styl dowolny

II miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej dziewcząt

 

Gabriela Dutka

III m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl klasyczny

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

II miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej dziewcząt

 

Aleksandra Gaber

III m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl motylkowy

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

 

Paulina Igielska

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

II miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej dziewcząt

V miejsce w zawodach rejonowych w mini piłce siatkowej KINDER+SPORT

 

Gabriela Krok

IV m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Olkusz – 25m styl dowolny

III m-ce VI Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR – Nowy Sącz – 50m styl dowolny

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

II miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej dziewcząt

 

Gabriela Szurek

II miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej dziewcząt

V miejsce w zawodach rejonowych w mini piłce siatkowej KINDER+SPORT

 

Weronika Wąsowska

II miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej dziewcząt

V miejsce w zawodach rejonowych w mini piłce siatkowej KINDER+SPORT

 

Izabela Misiołek

II miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej dziewcząt

V miejsce w zawodach rejonowych w mini piłce siatkowej KINDER+SPORT

 

Sebastian Bajorek

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl grzbietowy

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl motylkowy

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

III m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 100m styl dowolny

II m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 100m styl zmienny

III m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2010/2011 (klasyfikacja generalna)

 

Mateusz Grabarz

I m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Olkusz – 25m styl dowolny

II m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Jasło – 25m styl dowolny

I m-ce VII Zawody o Puchar Burmistrza Brzeska z Okazji Święta Niepodległości – 50m styl klasyczny

I m-ce VI Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR – Nowy Sącz – 50m styl dowolny

I m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 50m styl dowolny

I m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 100m styl dowolny

I m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 100m styl zmienny

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl dowolny

II m-ce Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Podstawowych Nowy Sącz – 50m styl klasyczny

I m-ce X Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl dowolny

I m-ce X Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl grzbietowy

I m-ce X Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl klasyczny

I m-ce VI Zawody Pływackie z Okazji Dnia Flagi RP – Brzesko – 50m styl klasyczny

I m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2010/2011 (klasyfikacja generalna)

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

III m-ce w slalomie gigancie w Mistrzostwach Szkół Podstawowych

Przez 3 kolejne lata zdobył I miejsce w Lidze Pływackiej Grand Prix Gorlic

 

Dominik Dziumowicz

III m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Jasło – 25m styl dowolny

II m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Olkusz – 25m styl dowolny

II m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 100m styl dowolny

III m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 100m styl zmienny

II m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 50m styl dowolny

II m-ce VI Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR – Nowy Sącz – 50m styl dowolny

II m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl dowolny

II m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl grzbietowy

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

 

Damian Górak

III m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 50m styl dowolny

III m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl motylkowy

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

II miejsce w rejonowych zawodach w mini piłce siatkowej

 

Piotr Paździora

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

 

Maciej Sobczyk

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

 

Jakub Roman

III m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 50m styl grzbietowy

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

II miejsce w rejonowych zawodach w mini piłce siatkowej

 

Patryk Pyzik

II miejsce w rejonowych zawodach w mini piłce siatkowej

 

Tomasz Gawron

II miejsce w rejonowych zawodach w mini piłce siatkowej

 

Kamil Pawłowski

II miejsce w rejonowych zawodach w mini piłce siatkowej

 

Kacper Król

II miejsce w rejonowych zawodach w mini piłce siatkowej

 

Iwo Walecki

II miejsce w rejonowych zawodach w mini piłce siatkowej

 

Hubert Rusin

II miejsce w rejonowych zawodach w mini piłce siatkowej

 

Wiktor Czyżykiewicz

II miejsce w rejonowych zawodach w mini piłce siatkowej

 

Klasy 3 gimnazjum

 

Karolina Roman

I m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Jasło – 25m styl dowolny

I m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Olkusz – 25m styl dowolny

III m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – klasyfikacja generalna –
25m styl dowolny

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – 50m styl dowolny

II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – 50m styl grzbietowy

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

IV m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce X Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl grzbietowy

II m-ce X Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 100m styl zmienny

II m-ce VI Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR – Nowy Sącz – 50m styl dowolny

I m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2010/2011 (klasyfikacja generalna)

 Przez 2 kolejne lata zdobyła I miejsce w Mistrzostwach Polski Amatorów
w Pływaniu Family Cup, w ostatnim roku zdobyła III miejsce w Polsce

 

Katarzyna Zborowska

II m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 100m styl zmienny

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – 50m styl motylkowy

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

IV m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

II m-ce X Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 100m styl motylkowy

III m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2010/2011 (klasyfikacja generalna)

 

Weronika Pietrucha

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

IV m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

IV m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2010/2011 (klasyfikacja generalna)

 

Luiza Misiołek

II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu –50m styl klasyczny

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

IV m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

Aneta Ludwin

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

IV m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

Justyna Wziętek

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

IV m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

Dominika Paluch

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

Magdalena Saratowicz

IV m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

Aneta Ligęza

I miejsce w Otwartym Turnieju Młodzieży w Stróżach o puchar senatora Koguta w brydżu sportowym

V miejsce w Ogólnopolskiej Lidze Młodzieży w brydżu sportowym

Udział w Mistrzostwach polski Młodzieży Szkolnej w Brydżu sportowym (Tęgoborze)

 

Sylwia Głąb

I miejsce w Otwartym Turnieju Młodzieży w Stróżach o puchar senatora Koguta w brydżu sportowym

V miejsce w Ogólnopolskiej Lidze Młodzieży w brydżu sportowym

 

Gabriela Lusińska

II miejsce w rzucie oszczepem na XI Spartakiadzie Lekkoatletycznej Powiatu Gorlickiego

 

 

Krystian Ślusarz

I m-ce VI Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR – Nowy Sącz – 50m styl dowolny

III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – 50m styl dowolny

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – 50m styl grzbietowy

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

V m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka –50m styl grzbietowy

III m-ce X Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl grzbietowy

III m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2010/2011 (klasyfikacja generalna)

 

Dawid Janek

III m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Jasło – 25m styl dowolny

III m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Olkusz – 25m styl dowolny

II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – 50m styl dowolny

III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – 50m styl klasyczny

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

 

Łukasz Piecuch

III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – 50m styl grzbietowy

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

II m-ce w Powiatowej Lidze Badmintona w grze pojedynczej

 

Michał Przybylski

II m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Jasło – 25m styl dowolny

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – 50m styl klasyczny

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

 

III m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

II miejsce w pchnięciu kulą na XI Spartakiadzie Lekkoatletycznej Powiatu Gorlickiego

 

Paweł Wszołek

I m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 100m styl zmienny

II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – 50m styl motylkowy

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

 

Paweł Cebula

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

 

Jakub Krężel

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

Marcin Krężołek

II miejsce w indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Gorlickiego w szachach

IV m-ce  w Mistrzostwach Małopolski w Brydżu Sportowym

Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Brydżu Sportowym - Augustów ( w klasyfikacji województw w parach  - woj. Małopolskie zajęło II m)

Uczestnictwo w Mistrzostwach Polski Młodzieży Szkolnej w Brydżu Sportowym

 

Dawid Karpik

Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Brydżu Sportowym – Augustów ( w klasyfikacji województw w parach  - woj. Małopolskie zajęło II m)

Uczestnictwo w Mistrzostwach Polski Młodzieży Szkolnej w Brydżu Sportowym

 
Szymon Mianowski

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

III miejsce w skoku w dal na XI Spartakiadzie Lekkoatletycznej Powiatu Gorlickiego

 

 

I m-ce w Mistrzostwach Gimnazjów w slalomie gigancie

Udział w zawodach wojewódzkich w slalomie gigancie w Kluszkowcach

 

Dawid Bobola

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyróżnienia sportowe klasy 4 i 5 szkoły podstawowej

Rok 2010/2011

 

 

 

Paulina Barnowska

II m-ce VI Zawody Pływackie z Okazji Dnia Flagi RP – Brzesko – 50m styl dowolny

V m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Jasło – 25m styl dowolny

III m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 50m styl dowolny

II m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 50m styl grzbietowy

II m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 25m styl dowolny

II m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 25m styl grzbietowy

II miejsce  w slalomie gigancie na XXXVII Pucharze Magury

III miejsce  w slalomie gigancie w zawodach o Mistrzostwo Szkół Podstawowych Powiatu Gorlickiego

I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Jasielskiego w slalomie gigancie

III m-ce w Amatorskich Mistrzostwach Województwa Małopolskiego Family Cup w slalomie gigancie

 

Julia Marmuźniak

II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Jasielskiego w slalomie gigancie

IV miejsce  w slalomie gigancie na XXXVII Pucharze Magury

Julia Kuryło

 

IV m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Olkusz – 25m styl dowolny

III m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Jasło – 25m styl dowolny

I m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 25m styl dowolny

I m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 25m styl grzbietowy

I m-ce VI Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR – Nowy Sącz – 25m styl dowolny

I m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny

I m-ce Zawody Pływackie – „Europejski Tydzień Sportu Dla Wszystkich” – 25m styl dowolny

III m-ce X Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl dowolny

I m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2010/2011 (klasyfikacja generalna)

I m-ce Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu sztafeta 8x50m styl dowolny

 

Maria Wygrzywalska

II m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 25m styl grzbietowy

 

Magdalena Tatko

Udział w zawodach wojewódzkich w slalomie gigancie w Kluszkowcach

 

Oskar Mika

II m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny

VI m-ce IV Amatorskie Mistrzostwa w Pływaniu Family Cup 2010 – Jasło – 25m styl dowolny

III m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 25m styl dowolny

III m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 25m styl grzbietowy

 

Kevin Stec

II m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 25m styl dowolny

II m-ce Zawody Pływackie o Puchar Prezesa STP – Nowy Sącz – 25m styl grzbietowy

II m-ce Zawody Pływackie – „Europejski Tydzień Sportu Dla Wszystkich” – 25m styl dowolny

 

Kacper Brach

Wice- mistrz woj. małopolskiego w mini siatkówce chłopców

II miejsce w finale wojewódzkim zawodów KINDER+Sport w mini piłce siatkowej

 

Marcin Wal

Wice- mistrz woj. małopolskiego w mini siatkówce chłopców

II miejsce w finale wojewódzkim zawodów KINDER+Sport w mini piłce siatkowej

 

Patryk Radzik

Wice- mistrz woj. małopolskiego w mini siatkówce chłopców

II miejsce w finale wojewódzkim zawodów KINDER+Sport w mini piłce siatkowej

 

Nina Opiela

II miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej dziewcząt

 

Barbara Bałajewicz

II miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej dziewcząt

II miejsce w indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Gorlickiego w szachach

 

 
 
 
Karol Mianowski

I miejsce  w slalomie gigancie na XXXVII Pucharze Magury

I miejsce  w slalomie gigancie w zawodach o Mistrzostwo Szkół Podstawowych Powiatu GorlickiegogG

I m-ce w Otwartych Mistrzostwach Gorlic w Slalomie Gigancie

II m w zawodach o Puchar Lodowej Kuli

VII miejsce w zawodach wojewódzkich w slalomie gigancie w Kluszkowcach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyróżnienia sportowe klasy 1 i 2 gimnazjum

Rok 2010/2011

 

Karolina Liszka

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

IV m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

Kamila Skałba

I m-ce Zawody Pływackie „Ferie 2011” – 100m styl zmienny

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu –50m styl klasyczny

III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu –50m styl dowolny

III m-ce X Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl dowolny

III m-ce X Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 100m styl zmienny

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

IV m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

Barbara Cembrzyńska

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu –50m styl grzbietowy

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

IV m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

Adrian Kliński 1b

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej im Stanisława Elmera w kategorii młodziczek, wybrana najlepszą zawodniczką turnieju; powołana do kadry województwa małopolskiego

 

Mikołaj Mika

III m-ce w Mistrzostwach Gimnazjów w slalomie gigancie

Udział w zawodach wojewódzkich w slalomie gigancie w Kluszkowcach

 
Tomasz Kuryło

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

 
 
 
 
Filip Zimowski

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

 

Witold Soczek

I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gorlickiego w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

III m-ce Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

Piotr Toczek

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

 

Dawid Tokarski

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

 

Dawid Maniak

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

Thursday the 14th. . Joomla 3.0 Template.