Wyróżnienia sportowe
Klasy 1 – 3 szkoły podstawowej


Julia Kuryło
II m-ce Grand Prix Jasła w Pływaniu – 25m styl motylkowy
V m-ce Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w Pływaniu dla dzieci 10-11 lat – 50m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Oskar Mika
Kewin Stec
III m-ce w Rozgrywkach Piłki Nożnej Halowej klas I – IV

Marcin Wal
III m-ce w Rozgrywkach Piłki Nożnej Halowej klas I – IV
I m-ce w kategorii dwójek w Turnieju Mini Siatkówki „ O Puchar Wiosny”

Kacper Brach
I m-ce w kategorii dwójek w Turnieju Mini Siatkówki „ O Puchar Wiosny”

Paulina Barnowska
I m-ce w slalomie gigancie w zawodach narciarskich UKS – ów
II m-ce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w slalomie gigancie w grupie klas III - IV

Magdalena Tatko
II m-ce w slalomie gigancie w zawodach narciarskich UKS – ów
III m- ce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w slalomie gigancie w grupie klas III - IV

Julia Marmuźniak
III m-ce w slalomie gigancie w zawodach narciarskich UKS – ów

Kacper Gargas
III m-ce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w slalomie gigancie w grupie klas I - II


Wyróżnienia sportowe
klasy 6 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum


Klasy 6

Filip Zimowski
V miejsce – w kategorii czwórek – Festiwal piłki siatkowej „O puchar ferii” z udziałem Finalistów Mistrzostw Polski – zawody makroregionalne
II m-ce w Zawodach Rejonowych w kategorii czwórek w mini piłce siatkowej Nowy Sącz 2010

Adrian Kliński
II m-ce VII Zawody Pływackie z Okazji Święta Odzyskania Niepodległości – Brzesko – 50m styl klasyczny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
II m-ce Grand Prix Jasła w Pływaniu – sztafeta 8x25m styl motylkowy
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl dowolny
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl klasyczny
III m-ce IX Młodzieżowe Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl klasyczny
II m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2009/2010 – klasyfikacja generalna

Tomasz Kuryło
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
II m-ce Grand Prix Jasła w Pływaniu – sztafeta 8x25m styl motylkowy
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl motylkowy
I m-ce IX Młodzieżowe Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
III m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2009/2010 – klasyfikacja generalna

Barbara Cembrzyńska
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
II m-ce Grand Prix Jasła w Pływaniu – sztafeta 8x25m styl motylkowy
I m-ce Grand Prix Jasła w Pływaniu – 50m styl dowolny
III m-ce IX Młodzieżowe Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl dowolny
I m-ce IX Młodzieżowe Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
I m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2009 (Mistrzostwa Województwa Małopolskiego – Olkusz) 25m styl dowolny
I m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2009/2010 – klasyfikacja generalna

Karolina Liszka
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl klasyczny

Kamila Skałba
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl klasyczny
II m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2009 (Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego – Jasło) 25m styl dowolny
III m-ce IX Młodzieżowe Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl klasyczny
II m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2009/2010 – klasyfikacja generalna


Klasy 3 gimnazjum

Martyna Liszka
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Kamil Pietrucha
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny
II m-ce w powiatowych zawodach w piłkę siatkową

Szymon Brach
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl klasyczny
II m-ce w powiatowych zawodach w piłkę siatkową

Bartłomiej Kwaśniak
II m-ce w powiatowych zawodach w piłkę siatkową

Damian Jurczak
II m-ce w powiatowych zawodach w piłkę siatkową

Grzegorz Bobak
II m-ce w powiatowych zawodach w piłkę siatkową

Wyróżnienia sportowe klasy 4 i 5 szkoły podstawowej


Gabriela Dutka
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
III m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2009 (Mistrzostwa Województwa Małopolskiego – Olkusz) 25m styl dowolny

Gabriela Cygnar
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Joanna Wygrzywalska
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Patrycja Klimek
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Mateusz Grabarz
II m-ce VII Zawody Pływackie z Okazji Święta Odzyskania Niepodległości – Brzesko – 50m styl dowolny
II m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2009 (Mistrzostwa Województwa Małopolskiego – Olkusz) 25m styl dowolny
VI m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2009 (Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego – Jasło) 25m styl dowolny
II m-ce Grand Prix Jasła w Pływaniu – klasyfikacja generalna
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl dowolny
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl klasyczny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
II m-ce IX Młodzieżowe Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl klasyczny
II m-ce Grand Prix Jasła w Pływaniu – sztafeta 8x25m styl motylkowy
I m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2009/2010 – klasyfikacja generalna

Sebastian Bajorek
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl motylkowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
II m-ce Grand Prix Jasła w Pływaniu – sztafeta 8x25m styl motylkowy

Jakub Roman
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
II m-ce Grand Prix Jasła w Pływaniu – sztafeta 8x25m styl motylkowy


Dominik Dziumowicz
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
II m-ce Grand Prix Jasła w Pływaniu – sztafeta 8x25m styl motylkowy
III m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2009 (Mistrzostwa Województwa Małopolskiego – Olkusz) 25m styl dowolny

Damian Górak
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
II m-ce Grand Prix Jasła w Pływaniu – sztafeta 8x25m styl motylkowy

Maciej Sobczyk
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
Udział w finałach Mistrzostw Polski w kategorii dwójek siatkarskich Kinder + Sport – Zabrze 2009
I m-ce w kategorii trójek w Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki Głuchołazy 2009
VI m-ce w kategorii czwórek – Festiwal piłki siatkowej „O puchar ferii” z udziałem Finalistów Mistrzostw Polski – zawody makroregionalne
V m-ce – w kategorii trójek – Festiwal piłki siatkowej „O puchar ferii” z udziałem Finalistów Mistrzostw Polski – zawody makroregionalne
II m-ce w Zawodach Rejonowych w kategorii czwórek w mini piłce siatkowej Nowy Sącz 2010

Patryk Pyzik
Udział w finałach Mistrzostw Polski w kategorii dwójek siatkarskich Kinder + Sport – Zabrze 2009
I m-ce w kategorii trójek w Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki Głuchołazy 2009
II m-ce w Zawodach Rejonowych w kategorii czwórek w mini piłce siatkowej Nowy Sącz 2010
Wicemistrz Województwa Małopolskiego w mini piłce siatkowej w kategorii trójek Nowy Sącz 2010
V m-ce w kategorii czwórek – Festiwal piłki siatkowej „O puchar ferii” z udziałem Finalistów Mistrzostw Polski – zawody makroregionalne
III m-ce – w kategorii trójek – Festiwal piłki siatkowej „O puchar ferii” z udziałem Finalistów Mistrzostw Polski – zawody makroregionalne

Iwo Walecki
II m-ce w Zawodach Rejonowych w kategorii czwórek w mini piłce siatkowej Nowy Sącz 2010

Hubert Rusin
II m-ce w Zawodach Rejonowych w kategorii czwórek w mini piłce siatkowej Nowy Sącz 2010


Kamil Pawłowski
Udział w finałach Mistrzostw Polski w kategorii dwójek siatkarskich Kinder + Sport – Zabrze 2009
I m-ce w kategorii trójek w Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki Głuchołazy 2009
II m-ce w Zawodach Rejonowych w kategorii czwórek w mini piłce siatkowej Nowy Sącz 2010
Wicemistrz Województwa Małopolskiego w mini piłce siatkowej w kategorii trójek Nowy Sącz 2010
V m-ce w kategorii czwórek – Festiwal piłki siatkowej „O puchar ferii” z udziałem Finalistów Mistrzostw Polski – zawody makroregionalne
III m-ce – w kategorii trójek – Festiwal piłki siatkowej „O puchar ferii” z udziałem Finalistów Mistrzostw Polski – zawody makroregionalne

Kamil Wolak
I m-ce w kategorii trójek w Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki Głuchołazy 2009
II m-ce w Zawodach Rejonowych w kategorii czwórek w mini piłce siatkowej Nowy Sącz 2010
V m-ce – w kategorii trójek – Festiwal piłki siatkowej „O puchar ferii” z udziałem Finalistów Mistrzostw Polski – zawody makroregionalne
VI m-ce w kategorii czwórek – Festiwal piłki siatkowej „O puchar ferii” z udziałem Finalistów Mistrzostw Polski – zawody makroregionalne

Tomasz Gawron
I m-ce w kategorii trójek w Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki Głuchołazy 2009
II m-ce w Zawodach Rejonowych w kategorii czwórek w mini piłce siatkowej Nowy Sącz 2010
Wicemistrz Województwa Małopolskiego w mini piłce siatkowej w kategorii trójek Nowy Sącz 2010
VI m-ce w kategorii czwórek – Festiwal piłki siatkowej „O puchar ferii” z udziałem Finalistów Mistrzostw Polski – zawody makroregionalne
V m-ce – w kategorii trójek – Festiwal piłki siatkowej „O puchar ferii” z udziałem Finalistów Mistrzostw Polski – zawody makroregionalne

Wiktor Czyżykiewicz
II m-ce w Zawodach Rejonowych w kategorii czwórek w mini piłce siatkowej Nowy Sącz 2010
VI m-ce w kategorii czwórek – Festiwal piłki siatkowej „O puchar ferii” z udziałem Finalistów Mistrzostw Polski – zawody makroregionalne


Kacper Król
I m-ce w kategorii trójek w Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki Głuchołazy 2009
II m-ce w Zawodach Rejonowych w kategorii czwórek w mini piłce siatkowej Nowy Sącz 2010
Wicemistrz Województwa Małopolskiego w mini piłce siatkowej w kategorii trójek Nowy Sącz 2010
V m-ce w kategorii czwórek – Festiwal piłki siatkowej „O puchar ferii” z udziałem Finalistów Mistrzostw Polski – zawody makroregionalne
III m-ce – w kategorii trójek – Festiwal piłki siatkowej „O puchar ferii” z udziałem Finalistów Mistrzostw Polski – zawody makroregionalne

Wyróżnienia sportowe klasy 1 i 2 gimnazjum

Witold Soczek
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Piotr Toczek
II m-ce w powiatowych zawodach w piłkę siatkową

Karolina Roman
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
I m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2009 (Mistrzostwa Województwa Małopolskiego – Olkusz) 25m styl dowolny
I m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2009 (Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego – Jasło) 25m styl dowolny
I m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2009 – klasyfikacja generalna
II m-ce IX Młodzieżowe Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl dowolny
II m-ce IX Młodzieżowe Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
II m-ce IX Młodzieżowe Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 100m styl zmienny
I m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2009/2010 – klasyfikacja generalna
VI m-ce Zawody Wojewódzkie w Pływaniu Tarnów – 50m styl dowolny

Katarzyna Zborowska
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl motylkowy
II m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2009 (Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego – Jasło) 25m styl dowolny
III m-ce IX Młodzieżowe Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 100m styl zmienny
II m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2009/2010 – klasyfikacja generalna


Weronika Pietrucha
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl klasyczny
III m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2009 (Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego – Jasło) 25m styl dowolny
III m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2009/2010 – klasyfikacja generalna

Justyna Wziętek
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Aneta Ludwin
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Dominika Paluch
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Joanna Świątek
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Magdalena Saratowicz
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Luiza Misiołek
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl klasyczny
II m-ce IX Młodzieżowe Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl klasyczny
IV m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2009/2010 – klasyfikacja generalna

Dawid Janek
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl dowolny
III m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2009 (Mistrzostwa Województwa Małopolskiego – Olkusz) 25m styl dowolny
III m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2009 (Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego – Jasło) 25m styl dowolny
V m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2009/2010 – klasyfikacja generalna
II m-ce w powiatowych zawodach w piłkę siatkową


Paweł Cebula
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Michał Przybylski
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Jakub Krężel
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Paweł Wszołek
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl motylkowy

Łukasz Piecuch
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
III m-ce Mistrzostwa Małopolski w badmintonie
III m-ce Małopolska Liga Juniorów Młodszych w badmintonie
II m-ce w powiatowych zawodach w piłkę siatkową
IV m-ce Powiatowa liga Badmintona Szymbark

Krystian Ślusarz
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
V m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2009 (Mistrzostwa Województwa Małopolskiego – Olkusz) 25m styl dowolny
V m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2009 (Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego – Jasło) 25m styl dowolny
III m-ce IX Młodzieżowe Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 100m styl zmienny
II m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2009/2010 – klasyfikacja generalna

Dawid Bobola
II m-ce w powiatowych zawodach w piłkę siatkową

Szymon Mianowski
II m-ce w powiatowych zawodach w piłkę siatkową


Marcin Krężołek
II m-ce Małopolska Liga Młodzieżowa w brydżu sportowym
II m-ce w VII otwartym Turnieju Brydża Sportowego „W Szóstce na Korczaku”
II m-ce w klasyfikacji generalnej Grand Prix Gorlic 2009 w szachach
III m-ce w Międzynarodowym Turnieju Szachowym w kategorii młodzieży do lat 16
III m-ce w powiatowym turnieju szachowym

Dawid Karpik
II m-ce Małopolska Liga Młodzieżowa w brydżu sportowym
II m-ce w VII otwartym Turnieju Brydża Sportowego „W Szóstce na Korczaku”

Wednesday the 18th. . Joomla 3.0 Template.