Wyróżnienia sportowe
klasy 6 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum

 


Klasy 6

Witold Soczek – 6a – 1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50m styl dowolny
2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50m styl motylkowy
1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 4x50m styl dowolny
2 miejsce Grand Prix Gorlic 2008/2009-Liga Pływacka
6 miejsce w zawodach wojewódzkich w pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Piotr Toczek – 6a – 2 miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej
Michał Król – 6a – 2 miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej
Dawid Maniak – 6b – 2 miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej
Jarosław Gryboś – 6b – 2 miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej
Dawid Tokarski – 6b – 2 miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej

Klasy 3 gimnazjum

Justyna Wołkowicz – 3a – 3 miejsce w zawodach rejonowych w piłce koszykowej, 5 miejsce w zawodach wojewódzkich w piłce koszykowej
Ewelina Nowak – 3a – 3 miejsce w zawodach rejonowych w piłce koszykowej, 5 miejsce w zawodach wojewódzkich w piłce koszykowej
Paula Musiał – 3a – 3 miejsce w zawodach rejonowych w piłce koszykowej, 5 miejsce w zawodach wojewódzkich w piłce koszykowej
Justyna Bobola – 3a – 3 miejsce w zawodach rejonowych w piłce koszykowej
Wojciech Gunia – 3a – 2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej
Dominik Puścizna – 3a – 2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej
Eryk Miszczak – 3a – 2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej
Dominik Przepióra – 3a – 1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu w sztafecie 10x 50m stylem dowolnym
Katarzyna Słyś – 3a – 2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu w sztafecie 10x 50m stylem dowolnym
Ewelina Nowak – 3a – 2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu w sztafecie 10x 50m stylem dowolnym
Wioletta Starzyk – 3b – 3 miejsce w zawodach rejonowych w piłce koszykowej, 5 miejsce w zawodach wojewódzkich w piłce koszykowej
Agnieszka Kotowicz – 3b – 3 miejsce w zawodach rejonowych w piłce koszykowej, 5 miejsce w zawodach wojewódzkich w piłce koszykowej
Ewa Przybylska – 3b – 3 miejsce w zawodach rejonowych w piłce koszykowej, 5 miejsce w zawodach wojewódzkich w piłce koszykowej
Bartosz Szpyrka – 3b – 2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej

Wyróżnienia sportowe klasy 4 i 5 szkoły podstawowej

Gabriela Krok – 4b – 3 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
Gabriela Dutka – 4b –3 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
Magdalena Nowak – 4b –3 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
Joanna Wgrzywalska – 4b – 3 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
Aleksandra Gaber – 4b – 3 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym

Maciej Sobczyk – 4b – 2 miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej, 1 miejsce w mistrzostwach województwa małopolskiego dwójek w mini siatkówce
1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
6 miejsce w zawodach wojewódzkich w pływaniu – sztafeta 8x50m stylem dowolnym

Patryk Pyzik – 4b – 2 miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej, 1 miejsce w mistrzostwach województwa małopolskiego dwójek w mini siatkówce
Kamil Pawłowski – 4b – 2 miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej, 1 miejsce w mistrzostwach województwa małopolskiego dwójek w mini siatkówce
Tomasz Gawron –4b – 5 miejsce w mistrzostwach województwa małopolskiego dwójek w mini siatkówce
Kacper Król –4b – 5 miejsce w mistrzostwach województwa małopolskiego dwójek w mini siatkówce
Kamil Wolak – 4b – 5 miejsce w mistrzostwach województwa małopolskiego dwójek w mini siatkówce
Iwo Walecki – 4b – 5 miejsce w mistrzostwach województwa małopolskiego dwójek w mini siatkówce

Mateusz Grabarz – 4b –1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu 50m stylem klasycznym
1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
6 miejsce w zawodach wojewódzkich w pływaniu – sztafeta 8x50m stylem dowolnym
1 miejsce w Lidze Pływackiej 2008/2009 Grand Prix Gorlic

Sebastian Bajorek – 4b – 1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
6 miejsce w zawodach wojewódzkich w pływaniu – sztafeta 8x50m stylem dowolnym


Jakub Roman – 4b – 1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
6 miejsce w zawodach wojewódzkich w pływaniu – sztafeta 8x50m stylem dowolnym
Dominik Dziumowicz – 4b – 1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
6 miejsce w zawodach wojewódzkich w pływaniu – sztafeta 8x50m stylem dowolnym

Barbara Cembrzyńska – 5a – 1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu 50m stylem dowolnym
1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu 50m stylem grzbietowym
3 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
1 miejsce w Lidze Pływackiej 2008/2009 Grand Prix Gorlic

Karolina Liszka – 5a – 2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu 50m stylem klasycznym
3 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym

Filip Zimowski – 5a – 2 miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej
Kamila Skałba – 5b – 3 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym

Tomasz Kuryło – 5b – 1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
6 miejsce w zawodach wojewódzkich w pływaniu – sztafeta 8x50m stylem dowolnym

Adrian Kliński – 5b – 2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu 50m stylem dowolnym
2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu 50m stylem klasycznym
1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
6 miejsce w zawodach wojewódzkich w pływaniu – sztafeta 8x50m stylem dowolnym


Wyróżnienia sportowe klasy 1 i 2 gimnazjum


Karolina Roman – 1a – 1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50m stylem grzbietowym
2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50m stylem dowolnym
2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 10x50m stylem dowolnym
1 miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Pływaniu Family Cup 2008 – 25m stylem dowolnym
1 miejsce w Lidze Pływackiej Grand Prix Gorlic 2008/2009

Katarzyna Zborowska – 1a – 1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50m stylem motylkowym
2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 10x50m stylem dowolnym
3 miejsce w Lidze Pływackiej Grand Prix Gorlic 2008/2009

Weronika Pietrucha – 1a – 2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50m stylem klasycznym
2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 10x50m stylem dowolnym
2 miejsce w Lidze Pływackiej Grand Prix Gorlic 2008/2009

Justyna Wziętek – 1a – 2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 10x50m stylem dowolnym
Aneta Ludwin – 1a – 2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 10x50m stylem dowolnym
Dominika Paluch – 1a – 2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 10x50m stylem dowolnym
Luiza Misiołek – 1a – 2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 10x50m stylem dowolnym

Dawid Janek – 1a – 2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50m stylem dowolnym
1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 10x50m stylem dowolnym

Paweł Cebula – 1a – 1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 10x50m stylem dowolnym
Jakub Krężel – 1a – 1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 10x50m stylem dowolnym

Krystian Ślusarz – 1a – 2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50m stylem grzbietowym
1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 10x50m stylem dowolnym

Łukasz Piecuch – 1a – 2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej
3 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50m stylem grzbietowym
2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50m stylem motylkowym
1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 10x50m stylem dowolnym

Michał Przybylski – 1a – 1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 10x50m stylem dowolnym

Paweł Wszołek – 1a – 3 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50m stylem motylkowym
1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 10x50m stylem dowolnym

Szymon Mianowski – 1b – 2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej
Dawid Bobola – 1 b – 2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej


Edyta Siuta – 2a – 3 miejsce w zawodach rejonowych w piłce koszykowej
Kinga Bugno – 2a – 3 miejsce w zawodach rejonowych w piłce koszykowej
Marcelina Łacek – 2a – 3 miejsce w zawodach rejonowych w piłce koszykowej
Damian Witkowski – 2a – 2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej
Martyna Liszka – 2b – 2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 10x50m stylem dowolnym
Bartłomiej Kwaśniak – 2b – 2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej
Grzegorz Bobak – 2b – 2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej

Szymon Brach – 2b – 2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej
1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 10x50m stylem dowolnym

Damian Jurczak – 2b – 2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej

Kamil Pietrucha – 2b – 1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 10x50m stylem dowolnym

Thursday the 14th. . Joomla 3.0 Template.