Wyróżnienia sportowe rok szkolny 2007/2008

Klasy 1 – 3 SP

Maciej Sobczyk
• 1 m. w zawodach miejskich w pływaniu – 25m stylem dowolnym
• 1 m. w zawodach miejskich w pływaniu – 25m stylem klasycznym
• 2m. w dwumeczu pływackim Gorlice – Bardejov – 25 m stylem dowolnym
• 4m w finale wojewódzkim w minisiatkówce

Mateusz Grabarz
• 2m. w zawodach miejskich w pływaniu – 25 m stylem dowolnym
• 2m. w zawodach miejskich w pływaniu – 25 m stylem klasycznym
• 1m. w dwumeczu pływackim Gorlice – Bardejov – 25 m stylem dowolnym

Sebastian Bajorek
• 3m. w dwumeczu pływackim Gorlice – Bardejov – 25 m stylem dowolnym

Paulina Igielska
• 3 m. w zawodach miejskich w pływaniu – 25m stylem grzbietowym
• 1m. w dwumeczu pływackim Gorlice – Bardejov – 25 m stylem dowolnym

Kamil Pawłowski
• 3m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce


Wyróżnienia sportowe rok szkolny 2007/2008
Klasy 4 – 5 SP

Barbara Cembrzyńska
• 3m. w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w pływaniu – Family Cup 2007 – 25m. stylem dowolnym
• 2. w zawodach powiatowych w pływaniu w sztafecie 8 x 50m stylem dowolnym
• 1m. w Indywidualnej Lidze Pływackiej – Grand Prix Gorlic

Witold Soczek
• 1. w zawodach powiatowych w pływaniu w sztafecie 8 x 50m stylem dowolnym
• 2. w zawodach wojewódzkich w pływaniu w sztafecie 8 x 50m stylem dowolnym

Filip Zimowski
• 3m. w finale wojewódzkim w mini piłce siatkowej

Emanuele Foenginos
• 4m. w finale wojewódzkim w mini piłce siatkowej

Wyróżnienia sportowe rok szkolny 2007/2008
Klasy 1 – 2 gimnazjum

 

Wioletta Starzyk
• 1m. w zawodach powiatowych w piłce koszykowej
• 1m. w zawodach rejonowych w piłce koszykowej

Anna Firlit
• 1m. w zawodach powiatowych w piłce koszykowej

Agnieszka Kotowicz
• 1m. w zawodach rejonowych w piłce koszykowej

Edyta Siuta
• 1m. w zawodach powiatowych w piłce koszykowej
• 1m. w zawodach rejonowych w piłce koszykowej
• 5m w zawodach wojewódzkich w piłce koszykowej

Agnieszka Skoczylas
• 2m. w zawodach powiatowych w lekkiej atletyce w biegu na 600m

Wojciech Gunia
Dominik Puścizna
Bartosz Szpyrka
Grzegorz Bobak
Damian Jurczak
Bartłomiej Kwaśniak
Eryk Miszczak
• 2m. w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

Damian Witkowski
• 2m. w powiatowych zawodach w piłce siatkowej
• 3m. w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8x 50 stylem dowolnym

Justyna Wołkowicz
Ewelina Nowak
Marcelina Łacek
• 1m. w powiatowych zawodach w piłce koszykowej

Paula Musiał
• 1m. w powiatowych zawodach w piłce koszykowej
• 3m. w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m

Katarzyna Słyś
Ewelina Nowak
Katarzyna Głowacz
Martyna Liszka
Justyna Liszka
Joanna Świątek
Justyna Wołkowicz
• 3m. W zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m

Dominik Przepióra
Artur Mąka
Kamil Pietrucha
Piotr Ludwin
Wojciech Zawiliński
Grzegorz Zastępa
Szymon Brach
Kamil Barczyk
• 3m. W zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m

Wyróżnienia sportowe rok szkolny 2007/2008
Klasy 3 gimnazjum


Paula Haluch
Magdalena Solarz
Judyta Adamiak
Anna Siuta
Ewa Kordzikowska
Paulina Chrząszcz
Katarzyna Szura
• 1m. W powiatowych zawodach w piłce koszykowej
• 1m. W rejonowych zawodach w piłce koszykowej
• 5m. W wojewódzkich zawodach w piłce koszykowej

Michał Szczerba
Jarosław Głąb
• 2m. W powiatowych zawodach w piłce siatkowej

Anna Rybczyk
Marlena Drzymała
• 3m. W zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m

Dawid Ziemba
• 3m. W zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m
• 3m. W Lidze Pływackiej – Grand Prix Gorlic
• 3m. W Indywidualnych Mistrzostwach Gorlic w pływaniu – 50m styl grzbietowy
• 1m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – 50m styl grzbietowy
• 1m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – 50m styl dowolny

Wyróżnienia sportowe rok szkolny 2007/2008
Klasy 6 SP

Karolina Roman
• 3m. W Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w pływaniu Family Cup 2007 – 25m. Stylem dowolnym
• 1m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – 50m stylem dowolnym
• 1m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – 50m stylem grzbietowym
• 2m. W mistrzostwach województwa małopolskiego w pływaniu – 50m stylem dowolnym
• 1m. W Grand Prix Gorlic – indywidualna liga pływacka
• 2m w zawodach powiatowych w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
• 2m. W Indywidualnych Mistrzostwach Gorlic - 50m stylem grzbietowym
• 2m. W Indywidualnych amatorskich Mistrzostwach Gorlic w pływaniu – 50m stylem dowolnym
• 2m. W Indywidualnych Amatorskich Mistrzostwach Gorlic w pływaniu – 100m stylem zmiennym

Katarzyna Zborowska
• 1m. W Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w pływaniu Family Cup 2007 – 25m. Stylem dowolnym
• 3m. W Mistrzostwach Polski Family Cup 2007 – 25m stylem dowolnym
• 3m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – 50 m stylem dowolnym
• 2m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – 50 m stylem motylkowym
• 2m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
• 2m. W Indywidualnej Lidze Pływackiej – Grand Prix Gorlic
• 1m. W Indywidualnych Mistrzostwach Gorlic amatorów w pływaniu – 50m stylem klasycznym
• 3m. W Indywidualnych Mistrzostwach Gorlic amatorów w pływaniu – 100m stylem motylkowym

Aneta Ludwin
Luiza Misiołek
Dominika Paluch
Justyna Wziętek
• 2m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – sztafeta 8x 50m stylem dowolnym

Weronika Pietrucha
• 3m. W Indywidualnej Lidze Pływackiej – Grand Prix Gorlic
• 1m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – 50 m stylem motylkowym
• 1m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – 50 m stylem klasycznym
• 2m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
• 3m. W mistrzostwach województwa małopolskiego w pływaniu – 50m stylem klasycznym

Maciej Juruś
• 2m. W Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w pływaniu Family Cup 2007 – 25m. Stylem dowolnym
• 2m. W Mistrzostwach Polski Family Cup 2007 – 25m stylem dowolnym
• 1m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – 50 m stylem dowolnym
• 1m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – 50 m stylem grzbietowym
• 1m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
• 2m. W mistrzostwach województwa małopolskiego w pływaniu – 50m stylem dowolnym
• 2m. W mistrzostwach województwa w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
• 3m. W Indywidualnej Lidze Pływackiej – Grand Prix Gorlic
• Puchar Fair Play w Grand Prix Gorlic 2008
• 2m. W Indywidualnych amatorskich Mistrzostwach Gorlic w pływaniu – 50m stylem dowolnym
• 1m. W Indywidualnych amatorskich Mistrzostwach Gorlic w pływaniu – 50m stylem grzbietowym

Dawid Janek
• 3m. W Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w pływaniu Family Cup 2007 – 25m. Stylem dowolnym
• 2m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – 50 m stylem dowolnym
• 1m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – 50 m stylem klasycznym
• 1m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
• 3m. W mistrzostwach województwa małopolskiego w pływaniu – 50m stylem klasycznym
• 2m. W mistrzostwach województwa w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
• 2m. W Indywidualnych amatorskich Mistrzostwach Gorlic w pływaniu – 50m stylem klasycznym

Krystian Ślusarz
• 2m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – 50 m stylem motylkowym
• 3m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – 50 m stylem grzbietowym
• 1m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
• 3m. W mistrzostwach województwa małopolskiego w pływaniu – 50m stylem motylkowym
• 2m. W mistrzostwach województwa w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
• 3m. W Indywidualnych amatorskich Mistrzostwach Gorlic w pływaniu – 50m stylem grzbietowym

Paweł Wszołek
• 3m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – 50 m stylem motylkowym
• 1m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym

Michał Przybylski
Jakub Krężel
Paweł Cebula
• 1m. W mistrzostwach powiatu w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym
• 2m. W mistrzostwach województwa w pływaniu – sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym

Thursday the 14th. . Joomla 3.0 Template.