Klasy 3, 4 i 5 sp; 1 i 2 gim


Basia Cembrzyńska kl 3b – 2 miejsce w sztafecie pływackiej 8 x 50m w zawodach powiatowych

Witold Soczek kl 4a - 1 miejsce w sztafecie pływackiej 8 x 50m w zawodach powiatowych

Krystian Ślusarz kl. 5a – 3 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50 m styl dowolny;
2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50 m styl grzbietowy
1 miejsce w sztafecie pływackiej 8 x 50m w zawodach powiatowych

Maciej Juruś kl 5a - 3 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50 m styl grzbietowy
3 miejsce w zawodach powiatowych w czwórboju;
2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej
1 miejsce w sztafecie pływackiej 8 x 50m w zawodach powiatowych

Dawid Janek kl 5a – 1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50 m styl klasyczny
1 miejsce w sztafecie pływackiej 8 x 50m w zawodach powiatowych

Michał Mrozek kl 5a - 3 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50 m styl motylkowy
1 miejsce w sztafecie pływackiej 8 x 50m w zawodach powiatowych
3 miejsce w zawodach powiatowych w badmintonie

Karolina Roman kl 5a - 1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50 m styl grzbietowy
2 miejsce w sztafecie pływackiej 8 x 50m w zawodach powiatowych

Katarzyna Zborowska kl 5a - 2 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50 m styl motylkowy
2 miejsce w sztafecie pływackiej 8 x 50m w zawodach powiatowych

Justyna Wziętek kl 5a - 2 miejsce w sztafecie pływackiej 8 x 50m w zawodach powiatowych

Dominika Paluch kl. 5a - 2 miejsce w sztafecie pływackiej 8 x 50m w zawodach powiatowych

Aneta Ludwin kl 5a – 2 miejsce w sztafecie pływackiej 8 x 50m w zawodach powiatowych

Paweł Wszołek kl 5a - 1 miejsce w sztafecie pływackiej 8 x 50m w zawodach powiatowych

Michał Przybylski kl 5a - 1 miejsce w sztafecie pływackiej 8 x 50m w zawodach powiatowych

 

Dawid Ziemba kl 2c gim – 3 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50m styl grzbietowy

Paula Haluch kl 2c gim – 4 miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

Magdalena Solarz kl 2a gim – 2 miejsce w piłce koszykowej – Rejon Małopolski

Ewa Kordzikowska kl. 2a gim - 2 miejsce w piłce koszykowej – Rejon Małopolski

Judyta Adamiak kl. 2b gim - 2 miejsce w piłce koszykowej – Rejon Małopolski

Paulina Chrząszcz kl 2a gim - 2 miejsce w piłce koszykowej – Rejon Małopolski

Wioletta Starzyk kl 1b gim - 2 miejsce w piłce koszykowej – : Rejon Małopolski

Anna Firlit kl 1b gim - 2 miejsce w piłce koszykowej – Rejon Małopolski

Anna Siuta kl 2b gim - 2 miejsce w piłce koszykowej – Rejon Małopolski

Wyróżnienia sportowe 
kl 6 sp i 3 gim

Martyna Liszka kl. 6b - 2 miejsce w sztafecie pływackiej 8 x 50m w zawodach powiatowych
9 miejsce w wojewódzkim finale lekkoatletycznym w czwórboju

Joanna Świątek kl. 6b - 2 miejsce w sztafecie pływackiej 8 x 50m w zawodach powiatowych

Bartosz Ryndak kl 6b – 1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50m styl dowolny
1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50m styl grzbietowy
1 miejsce w sztafecie pływackiej 8 x 50m w zawodach powiatowych
3 miejsce w zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym
2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej
3 miejsce w zawodach powiatowych w badmintonie

Aleksanra Sekuła kl 6b – 9 miejsce w wojewódzkim finale lekkoatletycznym w czwórboju

Weronika Rybczyk kl 6b - 9 miejsce w wojewódzkim finale lekkoatletycznym w czwórboju

Karolina Mruk kl.6b - 9 miejsce w wojewódzkim finale lekkoatletycznym w czwórboju

Agnieszka Skoczylas kl 6b - 9 miejsce w wojewódzkim finale lekkoatletycznym w czwórboju

Justyna Ludwin kl 6a - 9 miejsce w wojewódzkim finale lekkoatletycznym w czwórboju

Edyta Siuta kl 6a - 9 miejsce w wojewódzkim finale lekkoatletycznym w czwórboju

Urszula Gucfa kl 6b - 9 miejsce w wojewódzkim finale lekkoatletycznym w czwórboju

Damian Witkowski kl 6a – 3 miejsce w zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym
2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej

Bartłomiej Kwaśniak kl 6b - 3 miejsce w zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym
2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej

Grzegorz Bobak kl 6b - 3 miejsce w zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym
2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej

Szymon Brach kl 6b - 3 miejsce w zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym
2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej

Kamil Pietrucha kl 6b - 3 miejsce w zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym
2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej

Tomasz Bartuś kl 6b - 3 miejsce w zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym
2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej

Konrad Kowenicki kl 6b – 2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej

Damian Jurczak kl 6b - 2 miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej

Gabriela Mrozek kl 3a gim – 1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50m styl dowolny
1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50m styl motylkowy
6 miejsce w zawodach wojewódzkich w badmintonie

Justyna Kozicka kl3a gim – 1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50m styl grzbietowy

Mateusz Wójtowicz kl 3c gim - 1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50m styl dowolny
1 miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu – 50m styl motylkowy

Ewa Wojdyła kl 3a gim – 4 miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej
6 miejsce w zawodach wojewódzkich w badmintonie

Ewa Świerz kl 3a gim – 4 miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

Natasza Czech kl 3a gim – 4 miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

Brygida Zimowska kl 3a gim – 4 miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

Klaudia Haluch kl 3c gim – 4 miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej
2 miejsce w rejonowych zawodach w piłce koszykowej

Klaudia Skrobot kl 3c gim – 4 miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

Joanna Koszyk kl 3c gim – 4 miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

Patrycja Niedziela kl 3c gim – 4 miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej
2 miejsce w rejonowych zawodach w piłce koszykowej

Marlena Strojny kl 3b gim – 4 miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej
1 miejsce w zawodach powiatowych w piłce koszykowej

Dariusz Wszołek kl 3c gim – 2 miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

Jakub Rogaliński kl 3c gim – 2 miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

Paweł Rybczyk kl 3c gim – 2 miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

Maciej Cebula kl 3c gim – 2 miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

Szymon Pieróg kl 3c gim – 2 miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

Łukasz Ludwin kl 3c gim – 2 miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

Paweł Ludwin kl 3a gim – 2 miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej

Urszula Rybczyk kl 3b gim – udział w rejonowych zawodach w tenisie stołowym

Wednesday the 18th. . Joomla 3.0 Template.