Oferta zajęć pozalekcyjnych dla uczniów klas I–III szkoły podstawowej,

w roku szkolnym 2016/2017

 

Klasy pierwsze

 

Rodzaj zajęć

Oferta dla klas

Termin zajęć

Prowadzący

Zajęcia

plastyczne

kl. I – III

do wyboru jeden dzień

poniedziałek

11.30 – 13.45

sala 108

środa

12.15 – 15.15

sala 108

Wojciech Haberek

instruktor MDK

w Gorlicach

Zajęcia

szachowe

kl. Ia

 

 

poniedziałek

14.10 – 14.55

sala 103

Piotr Kretowicz

instruktor GCK

w Gorlicach

Zajęcia

taneczne

 

Ia,  IIc

 

wtorek

12:20 – 13.00

 

Ewa Szura

n-l MZS nr 6

w Gorlicach

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

kl. Ia

piątek

10:30– 11:25

sala 109

Agata Przybycień

n-l MZS nr6

w Gorlicach

Zajęcia logopedyczne

kl. Ia

          piątek

12.20-12.50 I grupa

12.50-13.20 II grupa

        sala 102

Ewa Szura

n-l MZS nr6

w Gorlicach

 

Klasy drugie

 

Rodzaj zajęć

Oferta dla klas

Termin zajęć

Prowadzący

Zajęcia

plastyczne

kl. I – III

do wyboru jeden dzień

poniedziałek

11.30 – 13.45

sala 103

środa

11.30 – 14.30

sala 108

Wojciech Haberek

instruktor MDK

w Gorlicach

Pływanie

kl. IIa, IIb, IIc

(4 grupy)

(co 4 tygodnie)

 

piątek

11.30 – 13.05

 

Piotr Tenerowicz

n-l MZS nr6

w Gorlicach

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze 

kl. IIa

 

 

 

kl.IIb

 

 

kl.IIc

środa

12.20 – 13.05

sala 105

 

środa

11.30 – 12.15

sala 003

 

piątek

11.30 – 12.15

sala 003

Lucyna Ciszczoń

n-l MZS nr6

w Gorlicach

 

Wiesława Ptaszek

n-l MZS nr6

w Gorlicach

 

Ewa Szura

n-l MZS nr6

w Gorlicach

Zajęcia taneczne

 

  kl. IIa, IIb

 

 

czwartek

12.20- 13.20

sala 102 

Ewa Szura

n-l w MZS nr 6 

w Gorlicach

Zajęcia logopedyczne

kl. I - III

środa

12.20 – 12.50

sala 108

środa

12.50 – 14.20

sala 102

Ewa Szura

n-l w MZS nr 6 

w Gorlicach

Program "Przyjaciele Zippiego"

 kl. IIa, IIb

 

piątek

12.20 – 13.05

Wiesława Ptaszek

instruktor GCK

w Gorlicach

 

Klasy trzecie

 

Rodzaj zajęć

Oferta dla klas

Termin zajęć

Prowadzący

Zajęcia

plastyczne

kl. I – III

do wyboru jeden dzień

poniedziałek

11.30 – 13.45

sala 108

środa

11.30 – 14.30

sala 108

Wojciech Haberek

instruktor MDK

w Gorlicach

Pływanie

kl. IIIa, IIIb, IIIc

(podział na grupy)

 

środa

11.30 – 13.05

poniedziałek

13.20 – 14.50

Piotr Tenerowicz

Maciej Śliwa

n-le MZS nr6

w Gorlicach

Siatkówka

kl. IIIa, IIIb, IIIc

czwartek

13.20 – 14.50

sala gimnastyczna

Dorota Chmura

trener

PZPO w Bieczu

Zajęcia taneczne

 

kl. IIIb i IIIc

 

czwartek

13.20 – 14.20

sala 102

Ewa Szura

 n-l MZS nr6

w Gorlicach

Zajęcia rozwijające wiadomości i umiejętności dzieci.

Kl. IIIb

środa

11.30 – 12.15

czwartek

12.20 – 13.05 

Agata Zębala

n-l MZS nr6

w Gorlicach

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze 

kl. IIIa

 

 

kl. IIIb

 

 

kl. IIIc

piątek

10.35 – 11.25

sala 111

wtorek

12.20 – 13.05

sala 

piątek

11.30 – 12.15

sala 108

Małgorzata Szurek

n-l MZS nr6

w Gorlicach

Agata Zębala

n-l MZS nr6

w Gorlicach

Ewa Ziemba

n-l MZS nr6

w Gorlicach

Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów

kl. IIIc

piątek

12.20 – 13.05

sala 108

Ewa Ziemba

n-l MZS nr6

w Gorlicach

Wednesday the 18th. . Joomla 3.0 Template.