Drukuj

m

oferta5 minUczniowie w naszej szkole się nie nudzą. Mają możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych zajęciach. Czujący się dobrze w wodzie biorą udział w zajęciach na krytej pływalni pod fachowym okiem specjalisty. Ci którzy posiadają problemy zdrowotne mają możliwość uczestniczenia w zajęciach z gimnastyki korekcyjnej. Uzdolnieni lingwistycznie mogą uczyć się języka angielskiego od klasy pierwszej szkoły podstawowej.

Artystyczne dusze korzystają z zajęć tanecznych, teatralnych, plastycznych prowadzonych przez instruktorów GCK i MDK. Ci którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę mogą to czynić na zajęciach kół przedmiotowych: chemicznym, matematycznym, muzycznym, informatycznym i innych. Rozsadzani przez energię mają szanse wyładować ją w sekcjach sportowych: koszykówki, siatkówki, tenisa stołowego. W szkole prowadzone jest również koło strzeleckie działający przy współpracy LOK.

Szczególnie dumni jesteśmy z prowadzonych przez panią Dorotę Przyrowską zespołów wokalnych oraz zespołu tańca regionalnego Pogórzanie, który prowadzi pani Halina Czeluśniak z GCK, a opiekuje się nim pani Lucyna Ciszczoń.

Uczniowie mogą również na miejscu zdobywać Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych (ECDL). Jeśli pojawiają się trudności dydaktyczne korzystają z zajęć korekcyjno-wyrównawczych. Żeby uczynić coś dla ducha biorą udział w koncertach, wyjściach do kina lub wyjazdach do teatru. Dodatkowym uatrakcyjnieniem zajęć są lekcje w Galerii Sztuki. Dopełnieniem tego są atrakcyjne rajdy i wycieczki. Także w Klubie Europejskim działającym w naszej szkole można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.

Nasza szkoła oferuje swoim uczniom: