oscar 2 2014Z pewnością na tak wysokie miejsce Oskara i Trybusa nikt nie mógł liczyć. Zawody brydżowe w pięknej hali sportowej w Bieczu zostały rozegrane 14 grudnia. Zgromadziły bardzo doświadczonych zawodników grających w brydża nawet kilkadziesiąt lat. Organizatorem turnieju była Zarząd Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej , który zadbał o ciekawe nagrody rzeczowe związane także z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IIIA gimnazjum, systematycznie uczęszczający na zajęcia sekcji zaawansowanej w naszej szkole: Oskar Trybus, Kacper Korzeń, Wiktor Przesławski oraz Mateusz Myśliwiec.

Warto podkreślić, że rozgrywki regionalne odbywają się zawsze bez taryfy ulgowej dla dzieci i młodzieży. Starsi wiekiem brydżyści starają się w rozgrywce z „młodymi” nadrobić wcześniejsze straty. Tym bardziej cieszy, że Kacper z Oskarem nie tylko, że się „nie dali”, ale jeszcze odebrali punkty weteranom i ostatecznie uplasowali się na III miejscu. Gratulacje!!!

A oto wyniki:
I miejsce - R. Narewski, S. Czech /Gorlice/
II miejsce – W. Stój, J.Grygowicz /Biecz/
III miejsce – O.Trybus, K. Korzeń / MZS6 Gorlice/

Sławomir Kowalski

 

Sunday the 29th. . Joomla 3.0 Template.