brydz marzec 2014W sześcioosobowym składzie: Oskar Trybus, Wiktor Przesławski, Bartek Warzecha, Mateusz Myśliwiec, Kacper Korzeń i Maciek Dobosz, wspaniale wypadli na prestiżowych Mistrzostwach Strefowych Młodzików w brydżu sportowym. Zawody odbyły się w zabytkowym Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Krakowie. Sędzią głównym zawodów był p. Krzysztof Ziewacz – członek Zarządu Małopolskiego Związku Brydża Sportowegob oraz doskonały szkoleniowiec z Tarnowa.

Dosłownie w ostatniej chwili Oskar rozegrał zawody w parze z Dominikiem Brożyną - zawodnikiem z Mielca. Natomiast Wiktor - z Krzyśkiem Szpalą z Tarnowa. 

W Mistrzostwach wzięło udział 66 zawodników z Krakowa, Oświęcimia, Tarnowa, Włoszczowej, Gorlic i Mielca. Reprezentacji naszej szkoły i Gorlic wypadli wspaniale. Oskar wraz z Dominikiem prowadzili przez całe Mistrzostwa, aby w ostatnich 2 rozdaniach minimalnie / o 0,11 % !!/ ulec Piotrkowi Kruczkowi i Michałowi Kuczkowskiemu z Mielca i Tarnowa – zwycięzcom Mistrzostw. Na 9 miejscu uplasowali się Bartek z Mateuszem / 55,43%/, a na 11 miejscu Kacper z Maćkiem/ 54,86%/. Wiktor zajął miejsce w trzeciej dziesiątce, ale pokonał mocne pary z Krakowa, Tarnowa i Włoszczowej.
Takie wyniki napawają radością. We wrześniu odbędą się Mistrzostwa Polski Młodzików – życzymy dalszych sukcesów!

Sunday the 29th. . Joomla 3.0 Template.