prix czerwiec 2013Te 3 turnieje zgromadziły w naszej szkole w ramach Dni Gorlic w dniu 15 czerwca 2013 roku 68 brydżystów w rozpiętości wiekowej od 12 lat do wieku – no powiedzmy sędziwego.

Do Gorlic przyjechali zawodnicy z Oświęcimia, Skawiny, Krakowa, Tarnowa, Grybowa, Nowego Sącza, Mielca i Biecza. Nie zabrakło gorlickich brydżystów, którzy zagrali we wszystkich trzech turniejach. Sędziowali : p. Adam Waśko / Nowy Sącz/ - p. Krzysztof Ziewacz / Tarnów/.

 

Imprezę brydżową uroczyście otworzył Burmistrz Gorlic –p. Witold Kochan.

Turnieje mogły zostać sfinalizowane dzięki pomocy sponsorów:

Burmistrza Gorlic, Firmie „Triomen”, Firmie „ Hydromet” ze Stróż, Księgarni „ Mieszko” . Za pomoc finansową ogromne dzięki!!

W kategorii Petit Prix naszą szkolę i Gorlice reprezentowali:

$1·         Adrian Kliński – Oskar Trybus -   IV miejsce

$1·         Bartek Warzecha – Mateusz Myśliwiec – X miejsce

$1·         Kacper Korzeń – Maciek Dobosz -  XI miejsce

$1·         Jagoda Radzik – Karolina Cetnarowicz – XV miejsce

$1·         Dominik Wszołek -  grał w parze z zawodnikiem z Mielca – XVII miejsce

IV miejsca Adriana i Oskara to na tak prestiżowych zawodach wielki sukces, tym bardziej, że uzyskali znaczący wynik procentowy /61,43 %/. Pozostali zawodnicy także radzili sobie bardzo dobrze.

  m-ce

         

klub

                                               wynik %

 
 

1

 

Barbara Superson
Izabela Radomska



   

UKS Olimpia Dwójka Kraków

65.97

 
 

2

 

Iwona Szumera
Radosław Morek



 
 

 

MTS Piast-CKiS Skawina III

64.24

 
 

3

 

Antoni Wójcik
Paweł Piekarz

 
 

 
 

 

UKS Olimpia Dwójka Kraków

62.73

 
 

4

 

Adrian Kliński
Oskar Trybus

 
 

 
 

 

MZS 6 Gorlice

61.43

 
 

5

 

Jędrzej Hodor
Angelika Konderak

 

  

 

UKS Olimpia Dwójka Kraków

61.08

 
 

6

 

Gabriel Chrabąszcz
Anna Litwora

 

 
 

 

UKS Olimpia Dwójka Kraków
MPEC IV Tarnów

60.56

 
 

7

 

Artur Guniewicz
Mateusz Mazurek

 
 

 
 

 

UKS Olimpia Dwójka Kraków

57.41

 
 

8

 

Piotr Kruczek
Dominik Brożyna

 
 

 
 

 

Hotel Polski II Mielec

57.18

 
 

9

 

Wiktor Halastra
Bartłomiej Tyka



   

MPEC IV Tarnów

53.27

 
 

10

 

Mateusz Myśliwiec
Bartłomiej Warzecha

 
 

 
 

 

MZS 6 Gorlice

51.85

 
 

11

 

Maciej Dobosz
Kacper Korzeń

 
 

 
 

 

MZS 6 Gorlice

49.19

 

Kuba Gawlik i Dawid Karpik zagrali w Grand Prix poniżej swoich umiejętności. Ostatecznie zakwalifikowali się na 10 miejscu.

A oto najlepsi:

miejsce

           

%

 

1

 

Aleksandra Byra z Oświęcimia
Maciej Śliwiński

       

62.96

 

2

 

Aleksandra Talaczek z Tarnowa
Arkadiusz Kras

       

56.48

 

3

 

Maciej Superson z Krakowa
Maciej Lebiedź

       

53.24

 

W kategorii dorosłych :

I miejsce-        H. Alibożek – E. Cieśla  - /Biecz-Gorlice/

II miejsce –      A. Waśko – Jan Gorczyca / N. Sącz-Gorlice/

III miejsce  -     S. Kowalski -  T. Przybycień / Gorlice/

                                                                                                S. Kowalski

Thursday the 26th. . Joomla 3.0 Template.