16 maja 2010r.
VII Otwarty Turniej Brydża Sportowego w MZS nr 6 w Gorlicach „w Szóstce na Korczaku”

W ramach Roku Kazimierza Wielkiego w naszej szkole odbył się 16 maja fajny turniej brydżowy. Wzięło udział 46 zawodników z Krakowa, Tarnowa, Nowego Sącza, Grybowa, Biecza i Gorlic. Turniej zorganizował nasz dyrektor Sławomir Kowalski. W grupie dorosłych zawodników było ogółem 10 zawodników, w wieku szkolnym - z Tarnowa 4, a z naszej szkoły 6. Walczyliśmy nie tylko o puchary, ale i dla przyjemności .
Sędzią turnieju był Adam Ważko z Nowosądeckiego Związku Brydża Sportowego. Wyniki:
Kategoria- senior
I miejsce : Jarosław Jurkiewicz Adam Krysa / Tarnów/
II miejsce: para Wiesław Stój Wojciech Stachura / Biecz/
III miejsce: Kazimierz Kałamaszek Jerzy Krok / Grybów/
Kategoria młodzież szkolna
I miejsce : para: Wojciech Stachnik Maciej Kita /Tarnów/
II miejsce: Dawid Karpik Marcin Krężołek /Gorlice MZS nr 6/
III miejsce: Jędrzej Hycnar Michał Krysa/Tarnów/

Brawa dla Dawida i Marcina z klasy IIa gimnazjum. Pozostali nasi zawodnicy też osiągnęli niezłe wyniki. Za tydzień 22 maja 4ka naszych kolegów / Dawid Karpik, Marcin Krężołek, Kuba Gawlik i Tomek Karp/ pojedzie do Krakowa walczyć o I miejsce w II Małopolskiej Lidze Młodzieżowej. Połamania kart!!

 

Thursday the 26th. . Joomla 3.0 Template.