W sobotę 5 maja 2012 w naszej sali gimnastycznej odbyły się 3 ważne turnieje brydżowe: Młodzieżowe Petit Prix Małopolski, Młodzieżowe Grand Prix Małopolski i IX Otwarty Turniej Brydża Sportowego „W Szóstce na Korczaku”. W młodzieżowych turniejach w ramach Małopolskiego Związku Brydża Sportowego wzięło udział aż 68 zawodników z Tarnowa, Mielca, Zakopanego, Oświęcimia, Skawiny, Grybowa. Gorlice czyli naszą szkołę reprezentowali Filip Wilczkiewicz, Adrian Kliński, Dawid Karpik, Marcin Krężołek, Ola Zając, Wiktoria Migdar, Karolina Cetnarowicz i Jagoda Radzik. Pomimo ogromnej konkurencji nasi brydżyści wypadli przyzwoicie. Filip z Adrianem zajęli 5 miejsce w kategorii Petit Prix. W tej grupie Karolina z Jagodą sklasyfikowali się na 13 miejscu. Tuż za nimi na 14 miejscu znaleźli się Ola i Wiktoria. Czwórka dziewcząt uzyskała niezły wynik procentowy -około 48-49%. Dawid i Marcin walczyli z doborowymi parami wśród których nie brakowało mistrzów Polski juniorów. W ogólnej klasyfikacji zajęli 7 miejsce. 
Natomiast IX Otwarty Turniej Brydżowy zgromadził doświadczonych zawodników z Krakowa, Tarnowa, Gorlic, Grybowa i Nowego Sącza. I miejsce zajęła para z Gorlic J. Grabowski i J.Cisowski.
Dyrektor szkoły S. Kowalski i Pani Jadwiga Wójtowicz – radna Rady Miejskiej Gorlice wręczyli zwycięzcom 18 pucharów ufundowanych przez UM Gorlice, 12 pięknych albumów ufundowanych przez Firmę „Hydromet” Stróże i Księgarnię „Mieszko”. Ogromną pomoc finansową udzieliła także Firma „Triomen” z Gorlic. Za wszystko serdecznie dziękujemy!!

 

Tuesday the 24th. . Joomla 3.0 Template.