brydz maj 2017W dniu 20 maja 2017 r. Miejski Zespół Szkół nr 6 stał się kolejny raz gospodarzem znaczącego w Polsce turnieju brydżowego. W zawodach wzięło udział 58 zawodników z województwa małopolskiego i  podkarpackiego. Wśród zawodników nie brakowało wybitych i wysoce renomowanych brydżystów / przedstawia to tabela poniżej/. Turniej zorganizowało Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Gorlicach, reprezentowane przez p. Tadeusza Przybytnia ze wsparciem Burmistrza Gorlic p. R. Kukli oraz dyrektora szkoły p. Sławomira Kowalskiego.

 

 A oto wyniki:

Miejsce

Zawodnicy- ośrodek

% wynik

1

M Krawczyk – Skawina /Arcymistrz WK-12/
T Stryszawski- Kraków / Mistrz Międzynarodowy WK-7/

65.49

2

B Piasecki- N. Sącz/ Mistrz Międzynarodowy WK-11/
J Zając- N. Sącz// Mistrz Międzynarodowy WK-11/

60.53

3

W Klapper –Bielsko Biała /Arcymistrz Międzynarodowy WK-12/
G Superson –Kraków / Mistrz Międzynarodowy WK-11/

59.44

4

M Pietraszek – Rzeszów / Arcymistrz Międzynarodowy WK-18/
A Żarnowski-Rzeszów / Mistrz Międzynarodowy WK-11/

58.19

5

R Mostek –Tarnów /Mistrz Krajowy WK-4/
J Wielgus-Tarnów / Mistrz Regionalny WK-3/

57.71

6

A Krysa – Skawina / Mistrz Międzynarodowy WK-9/
J Jurkiewicz – Tarnobrzeg / Arcymistrz WK-12/

57.50

7

J Natorski – Kraków /Mistrz Krajowy WK-4/
M Wilczyński- Kraków /Mistrz Krajowy WK-4/

56.73

8

S Czech -Gorlice/ Mistrz Regionalny WK-3/
R Narewski -Gorlice/Mistrz Krajowy WK-4/

55.48

9

J Tokarz  N. Sącz / Mistrz Międzynarodowy WK-7/
R Woliński  N. Sącz / Arcymistrz WK – 12/

55.38

10

J Wrześniak –Kraków / Mistrz Regionalny WK-3/
G Żyła – Kraków /Mistrz Krajowy WK-4/

54.23

11

B Lesiecki –Tarnów / Arcymistrz WK-12/
M Kita - Tarnów / Arcymistrz WK-12/

53.77

12

J Skuciński -Limanowa/Mistrz Krajowy WK-5/
P Skałacki- Limanowa / Mistrz Międzynarodowy WK-7/

53.19

13

N Kuszewski –Jędrzejów / Mistrz Międzynarodowy WK-11/
Z Borkowski –Zwoleń / Mistrz Międzynarodowy WK-11/

52.23

14

J Szyszkowski – Tęgoborze // Arcymistrz WK – 12/
J Waśko – Nowy Sącz /Mistrz Krajowy WK-5/

51.08

15

A Hycnar – Tarnobrzeg // Arcymistrz WK – 13/
M Rodzaj- Kraków / Mistrz Międzynarodowy WK-7/

50.77

16

W Stój -Biecz/ Mistrz Regionalny WK-3/
J Grygowicz- Biecz /Mistrz Wojewódzki WK-2,5/

47.42

17

A Stasiński –Dębica /Mistrz Krajowy WK-5/
A Janda–Dębica //Mistrz Krajowy WK-5/

47.33

18

Z Kozioł – Świlcza /Mistrz Krajowy WK-4/
J Turecki= Mielec / Mistrz Regionalny WK-3/

46.85

19

S Kowalski – Gorlice / Mistrz Okręgowy –WK-2/      
T Przybycień –Gorlice   / Mistrz Okręgowy –WK-2/         

46.75

20

L Garbacik- Łańcut /Mistrz Krajowy WK-5/
M Michalski –Radłów /Mistrz Krajowy WK-5/

46.27

21

D Sosin – Tarnów /Mistrz Krajowy WK-5/
S Reising –Tarnów / Mistrz Regionalny WK-3/

46.06

22

W Krakowski –Muszyna-Krynica / Mistrz Regionalny WK-3/
A Krakowska–Muszyna-Krynica / Mistrz Regionalny WK-3/

45.60

23

M Kita -Tarnów/Mistrz Krajowy WK-5/
M Grabiec Tarnów/Mistrz Krajowy WK-5/

45.29

24

K Niebelski –Grybów / Mistrz Regionalny WK-3/
R Brożek –Grybów /Adept WK-1/

43.29

25

J Krok  - Grybów/ Mistrz Regionalny WK-3/
K Kalamaszek -Grybów/ Mistrz Regionalny WK-3/

42.12

26

W Rusek – Mielec /Kandydat WK- 0,5/
M Rojkowicz-Mielec //Mistrz Krajowy WK-5/

41.94

27

R Jankowski – Kielce / Mistrz Międzynarodowy WK-9/
T Sobota – Masłów /Mistrz Krajowy WK-5/

41.17

 

D Smulski – Dębica / Mistrz Regionalny WK-3/
Z Szczudło –Mielec / Mistrz Okręgowy –WK-2/        

41.17

29

S Przybylski -Gorlice/ Mistrz Okręgowy –WK-2/        
H Alibożek -Biecz

37.33

 

Tuesday the 24th. . Joomla 3.0 Template.