To takie proste!

pomagaPracownicy naszego Przedszkola przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji #GaszynChallenge. Dziękujemy za nominację koleżankom i kolegom z Miejskiego Przedszkola nr 5 w Gorlicach.
W dniu 22. 06. 2020 r. nauczycielki wraz z panią Kierownik Miejskiego Przedszkola Nr 8 w Gorlicach wykonały zadanie i tym samym do #GaszynChallenge nominowały:
o Szkołę Podstawową z Zespołu Szkół nr 6 w Gorlicach
o Miejskie Przedszkole nr 3 w Gorlicach
o Centrum Urody Daria Graca w Gorlicach

Na czym polega #GaszynChallenge?
Działania podjęte w ramach tej akcji wspierają zbiórkę środków pieniężnych na rzecz leczenia dzieci cierpiących na SMA. Zbiórka na rzecz chorego Wojtusia trwająca od kilku miesięcy została rozpropagowana dzięki strażakom z Gaszyna. Włączyli się do niej przedstawiciele różnych instytucji i zawodów. Akcja objęła swym zasięgiem Polskę, a nawet przekroczyła granice i nadal trwa. Aktualnie w ten sposób można pomóc również innym potrzebującym pomocy chorym dzieciom.
Zasady są bardzo proste, osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek lub też przysiadów. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto zbiórki siepomaga.pl. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum 3 osoby, by zrobili to samo.

Nagrany film oglądniesz tu:

pomaga

 

 

 

 

 

 

Karolina Urbanowska

Sunday the 24th. . Joomla 3.0 Template.