AI Schools28 II 2020
W lutym uczniowie grup Maluch tworzyli  pierwsze AI i dowiadywali się w jaki sposób widzą roboty, maszyny oraz programowali  tor przeszkód. W grupie Beniamin uczniowie tworzyli w Scratchu pierwszego Chatboota, który odpowiadał na pytania o sowach. Natomiach w grupie uczniowie Master poznali kolejny algorytm klasyfikacji, algorytm K najbliższych sąsiadów.

 

 

30 I 2020
Minął kolejny miesiąc zajęć ze sztucznej inteligencji. W grupach Maluch uczniowie uczyli się grupować elementy na podstawie cech wspólnych i tworzyć modele zachowań robota. Uczniowie grupy Beniamin tworzyli własnego chatbota rozpoznającego emocje w wypowiedziach tekstowych. Natomiast uczniowie najstarszej grupy zgłębiali tematy regresji liniowej i logicznej w zadaniach.

  styczen styczen 

styczen styczen

18 XII 2019
W grudniu Maluchy bawiąc się z Photonem rozpoznającym kolory i kształty dowiadywały się w jaki sposób "widzi" sztuczna inteligencja.

Uczniowie grupy Beniamin bawili się z pomocą narzędzia
https://quickdraw.withgoogle.com/  i dowiedzieli się jak sztuczna inteligencja rozpoznaje rysunki oraz poznali prostego Chatbota.
Uczniowie grupy Master stworzyli swojego pierwszego CHATBOTA, poszerzyli swoją wiedzę matematyczną, którą wykorzystają przy kolejnych projektach  oraz poznali podstawy programowania w Pythonie.

  mgrudzien (1) mgrudzien (2)  mgrudzien (4) mgrudzien2  mgrudzien3 mgrudzien4  mgrudzien5

mgrudzien1

30 XI 2019 
Minął pierwszy miesiąc zajęć ze sztucznej inteligencji. Uczniowie na wszystkich poziomach: Maluch, Beniamin i Master dowiedzieli się czym jest sztuczna inteligencja, czym różni się programowanie od sztucznej inteligencji. Uczniowie grupy Master zaprogramowali swój pierwszy program sztucznej inteligencji rozpoznający trzy kolory poznając przy okazji środowisko App Inventor.
Maluchy doczekały się wreszcie Photona z którym będą poznawać świat sztucznej inteligencji.

  listopad2 listopad1     appinvet1

8 XI 2019
W naszej szkole rozpoczynają się zajęcia z zakresu sztucznej inteligencji w/g programu opracowanego przez spółkę SYNERISE. Zajęcia odbywają się w grupach: grupa Master to uczniowie klas VII - VIII, grupa Beniaminto uczniowie klas IV - VI, grupa Maluch to uczniowie klas I - III oraz przedszkolaki, które także będą uczyły się o sztucznej inteligencji.
Małgorzata Nowak

 

Monday the 6th. . Joomla 3.0 Template.