AI Schools18 XII 2019
W grudniu Maluchy bawiąc się z Photonem rozpoznającym kolory i kształty dowiadywały się w jaki sposób "widzi" sztuczna inteligencja.

Uczniowie grupy Beniamin bawili się z pomocą narzędzia
https://quickdraw.withgoogle.com/  i dowiedzieli się jak sztuczna inteligencja rozpoznaje rysunki oraz poznali prostego Chatbota.
Uczniowie grupy Master stworzyli swojego pierwszego CHATBOTA, poszerzyli swoją wiedzę matematyczną, którą wykorzystają przy kolejnych projektach  oraz poznali podstawy programowania w Pythonie.

  mgrudzien (1) mgrudzien (2)  mgrudzien (4) mgrudzien2  mgrudzien3 mgrudzien4  mgrudzien5

mgrudzien1

30 XI 2019 
Minął pierwszy miesiąc zajęć ze sztucznej inteligencji. Uczniowie na wszystkich poziomach: Maluch, Beniamin i Master dowiedzieli się czym jest sztuczna inteligencja, czym różni się programowanie od sztucznej inteligencji. Uczniowie grupy Master zaprogramowali swój pierwszy program sztucznej inteligencji rozpoznający trzy kolory poznając przy okazji środowisko App Inventor.
Maluchy doczekały się wreszcie Photona z którym będą poznawać świat sztucznej inteligencji.

  listopad2 listopad1     appinvet1

8 XI 2019
W naszej szkole rozpoczynają się zajęcia z zakresu sztucznej inteligencji w/g programu opracowanego przez spółkę SYNERISE. Zajęcia odbywają się w grupach: grupa Master to uczniowie klas VII - VIII, grupa Beniaminto uczniowie klas IV - VI, grupa Maluch to uczniowie klas I - III oraz przedszkolaki, które także będą uczyły się o sztucznej inteligencji.
Małgorzata Nowak

 

Thursday the 23rd. . Joomla 3.0 Template.