11 listopada 2017 r. w sobotę uczestniczyliśmy w miejskich obchodach 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości . Była to Msza Święta za Ojczyznę, przemarsz ulicą 3 Maja do Pomnika Tysiąclecia Państwa Polskiego. Nasz Szkolny Klub Historyczny im. AK szkołę reprezentował Poczet Sztandarowy. Opiekę sprawowała- p. B. Skałba .
Ale tym czym zwróciliśmy uwagę na naszą szkołę to wspaniały występ słowno-muzyczny na początku Mszy Świętej związanym z tym pięknym, historycznym wydarzeniem wyreżyserowanym przez p. B. Skałbę, p. D. Przyrowską i p. Andrzeja Jamera. W występie brali udział członkowie naszego Klubu.
Za ten występ gorące podziękowania otrzymaliśmy od Proboszcza Parafii NMP Stanisława Ruszela i p. Aleksandra Augustyna – kierownika Wydziału Oświaty, Kultury , Sportu i Spraw Społecznych .

S. Kowalski

Saturday the 16th. . Joomla 3.0 Template.