stylistka 2019„Jakim Cię widzą, takim Cię piszą...” - o tym jak ważne jest pierwsze wrażenie, jak łatwo poprawić sylwetkę za pomocą odpowiednich ubrań oraz jak wygląda praca stylistki mody opowiedziała nam Pani Teresa Bednarz - stylistka osobista z So_chic_stories w Gorlicach.

4.12 odbyły się warsztaty zawodoznawcze dla uczniów klas ósmych. Pani Teresa zdradziła nam jak zaczęła się Jej przygoda z modą oraz opowiedziała o swojej drodze zawodowej. Dowiedzieliśmy się także jakie cechy musi mieć dobry stylista i co jest ważne w pracy z klientem. Pani stylistka zdradziła nam również jakie ponadczasowe hity modowe warto mieć w szafie.

 

Na koniec uczniowie mieli także okazję oddać się w ręce stylistki i zaobserwować, jak proste triki modowe mogą zmienić każdą stylizację. Pani Teresa podkreśliła, że wygląd nie jest najważniejszy, że nie ma ludzi idealnych, a nad wizerunkami gwiazd, które kreowane są w mediach pracuje sztab ludzi, którzy niejednokrotnie udoskonalają ich wygląd poprzez obróbkę zdjęć.

Serdecznie dziękujemy za bardzo ciekawe spotkanie oraz poświęcony nam czas.

Paulina Filar-Bochenek

Monday the 24th. . Joomla 3.0 Template.