rajd sp 201720 września odbył się coroczny Rajd Szkoły Podstawowej. Brali w nim udział  uczniowie klas IV- VI, ich rodzice oraz nauczyciele. Choć pogoda nas ostatnio nie rozpieszcza, w dzień rajdu potraktowała nas łaskawie i nie było opadów deszczu. W tym roku wędrowaliśmy do Owczar, trzema różnymi trasami:

klasy czwarte – wychodziły z okolic rozwidlenia dróg Ropica Górna-Małastów-Bartne drogą w kierunku Małastowa, następnie trasą żółtego szlaku rowerowego Małastów-Owczary, po drodze mijając cmentarz wojskowy nr 70.

 

klasy piąte – wędrowały szlakiem niebieskim z Przełęczy Magurskiej do schroniska, przez szczyt Magury Małastowskiej do Przełęczy Owczarskiej.

klasy szóste – z rozwidlenia dróg z Gorlic do Sękowej i Siar udały się niebieskim szlakiem na Puste Pole, obocz do Przełęczy Owczarskiej. Na trasie uczniowie mieli okazję podziwiać piękne widoki na Sękową, Biecz, Kwiatonowice, Gorlice, pasmo Liwocza i Brzanki

Plac ogniskowy

Rajd zdecydowanie można zaliczyć do udanych, wróciliśmy zmęczeni, ale jednocześnie zadowoleni i z całym mnóstwem wspaniałych wspomnień.

Paulina Filar

Friday the 21st. . Joomla 3.0 Template.